هتل های مشهد
بستن اطلاعیه
مهمان عزیز؛ سلام.
برای دریافت جدیدترین مطالب (طنز،سرگرمی و ...) به کانال پرشین بکس در تلگرام بپیوندید
لینک : @persianbax

امكانات بدهند، مدال المپيك با من

شروع موضوع توسط M.Bagheri , ‏1 اکتبر 2011 در انجمن اخبار ورزشی

1. M.Bagheri

M.Bagheri مدیر کل تالار مدیریت کل تالار

پسندیده شده:
    50,284
    امتیاز دستاورد:
    233
    افتخارآفرين دووميداني ايران كه در مسابقه هاي جهاني اخير چين موفق به كسب مدال برنز دنيا در پرتاب ديسك شد تا براي اين رشته تاريخ ساز شود ، با وجود بي توجهي فدراسيون چشم اميد به حمايت مسوولان ورزش دارد و اين توان را در خود مي بيند كه در المپيك 2012 لندن صاحب مدالي خوشرنگ شود. به گزارش جام جم آنلاين، احسان حدادي در اين زمينه گفت: ورزشكاري كه مي خواهد براي حضور در المپيك آماده شود ، به مربي خوب و امكانات لازم المپيكي نيازمند است ، اين در حالي است كه من طي 5 ماه گذشته نه تنها از داشتن مربي محروم بوده ام ، بلكه بدون بهره مندي از امكانات تخصصي و حرفه اي نيز تمرينات خود را با سختي بسيار دنبال كرده و حتي مجبور شده ام از جيب خرج كرده و در اردوهاي خارجي شركت كنم.
    چهره طلايي ورزش ايران در بازي هاي آسيايي گوانگجو با اشاره به اينكه به دنبال لغو اردوي آفريقاي جنوبي ، «بوختسوف» مربي روس با اعلام اينكه برنامه تمريناتي من را تا المپيك لندن در اختيار فدراسيون قرار داده كه حضور در اردوي تمريني آفريقاي جنوبي نيز بخشي از آن برنامه به حساب مي آمد ، ايران را ترك كرد و من مجبور شدم با ماساژور خود تمريناتم را دنبال كنم.
    وي كه امروز رو در روي خبرنگاران در آكادمي ملي المپيك نشسته بود تا از بي مسووليتي فدراسيون دووميداني نسبت به خود زبان به شكوه بگشايد ، افزود: بي ترديد هيچ ورزشكاري نمي تواند خود را بي نياز از مربي ببيند و من نيز از اين قاعده مستثني نيستم و طي اين مدت نيز به دفعات از فدراسيون و كميته ملي المپيك خواسته ام كه يك مربي خوب برايم استخدام كنند. جالب اينكه وقتي ديدم قدمي در اين زمينه برداشته نمي شود به شخصه با مربي روس خود صحبت كردم كه وي اعلام كرد در ازاي دريافت ماهي 9 هزار دلار حاضر است به همكاري خود با من ادامه دهد اما فدراسيون اين مبلغ را بالا دانست تا همچنان بدون مربي چشم به آينده بدوزم.

حدادي با اشاره به اينكه بواسطه بعضي حاشيه سازي ها و بر هم خوردن برنامه تمريناتي اش نتوانسته است با آمادگي مطلوب در رقابت هاي جهاني چين شركت كند ، گفت: خواست خدا بود كه در اين رقابت ها با پرتاب 66 متر و هشت سانتي متر صاحب مدال برنز شده و تنها مدال تاريخ دووميداني ايران را از رقابت هاي جهاني بدست آورم ، اما گويا اين مدال نيز به چشم مسوولان فدراسيون دووميداني نيامده است ، چرا كه همچنان به بي توجهي خود نسبت به من ادامه مي دهند.

وي افزود: جالب آنكه مسوولان فدراسيون با وجود اطلاع از زمان ورودم به ايران ، حتي به خود اين زحمت را نيز ندادند كه در فرودگاه امام (ره ) حاضر شده و با يك خسته نباشيد خشك و خالي ، از خود رفع تكليف كنند. اين در شرايطي است كه با تناقض رفتاري از سوي مسوولان فدراسيون مواجه هستيم و آنان از قهرماني كه به مدال نرسيده ، تجليل كرده اند.

حدادي تصريح كرد: تاكنون نه تنها تقديري از من نشده ، بلكه مسوولان فدراسيون نيز بسان يك غريبه با من رفتار مي كنند تا چنين برخوردهاي سردي براي خود من نيز جاي سئوال باشد. البته من به نوعي با اين رفتارها عادت كرده ام و در ديداري كه با بهرام افشارزاده دبير كل كميته ملي المپيك نيز داشتم به وي يادآور شدم كدام ورزش را سراغ دارند كه قهرمان ملي آن رشته خودش در زمينه گرفتن ويزا و انجام مراحل كار كنسولي اقدام كند. متاسفانه فدراسيون از انجام اين كارها نيز در حق من كوتاهي مي كند تا تنها ورزشكار ايراني باشم كه با هزينه شخصي در مسابقات مختلف شركت مي كند.

افتخارآفرين دووميداني ايران در عين حال با تاكيد بر اينكه هدفش كسب مدال از بازي هاي المپيك لندن است ، گفت: اين توان را در خودم مي بينم كه در اين بازي ها صاحب مدال شوم. شايد اگر با بدشانسي و آسيب ديدگي مواجه نمي شدم اين مدال را بايد در المپيك پكن بدست مي آوردم ، اما حالا با كسب تجربه بيشتر و بلوغ قهرماني ، تنها هدفم را موفقيت در المپيك 2012 قرار داده ام. به صراحت بايد بگويم اگر امكانات لازم در اختيارم قرار بگيرد و فدراسيون در اين راه برايم مانع تراشي نكند اين توان را در خودم مي بينم كه حتي بالاي 70 متر ديسك را پرتاب كرده و ايران را براي نخستين بار در بازيهاي المپيك در رشته مادر دووميداني صاحب مدالي ارزشمند كنم.
    وي با اشاره به اينكه در صحبتي كه با دبيركل كميته ملي المپيك انجام داده ؛ اين قول را گرفته است كه تمام شرايط تمريني خوب برايش فراهم شود ، افزود: من هيچ زمان دنبال حاشيه در ورزش نبوده ام و با كسي نيز دشمني ندارم ، اما فكر مي كنم كه اگر در سياست ها و برنامه هاي فدراسيون دووميداني تجديد نظر نشود ، اين رشته آينده خوبي را پيش روي نخواهد داشت.
    حدادي همچنين تصريح كرد: ان شاءالله مي خواهم در ديدار با وزير ورزش و جوانان ، ناگفته هايم را در اين زمينه بيان كنم و با توجه به حضور آقاي حميد سجادي در مقام معاونت ورزشي وزارت، انتظار دارم كه ايشان شرايطي را فراهم آورند تا هر چه زودتر زمينه ديدار من با دكتر عباسي فراهم شود .
    اين قهرمان ارزشمند دووميداني در پايان تصريح كرد: معتقدم دوندگان و ورزشكاران دووميداني ايران از استعداد و توان زيادي براي درخشش در رقابت هاي جهاني برخوردارند ، تنها در اين زمينه بايد امكانات لازم در اختيارشان گذاشته شود تا بتوانند بدون دغدغه تمرين كرده و روي بهبود ركوردهاي شخصي شان متمركز شوند.
    حجت الله اكبرآبادي - دبير گروه ورزش
    منبع : http://www.jamejamonline.ir/newstext.aspx?newsnum=100855596126