هتل های مشهد
بستن اطلاعیه
مهمان عزیز؛ سلام.
برای دریافت جدیدترین مطالب (طنز،سرگرمی و ...) به کانال پرشین بکس در تلگرام بپیوندید
لینک : @persianbax

بهترين كشتي ها را در المپيك مي گيرم

شروع موضوع توسط M.Bagheri , ‏27 سپتامبر 2011 در انجمن اخبار ورزشی

1. M.Bagheri

M.Bagheri مدیر کل تالار مدیریت کل تالار

پسندیده شده:
    50,258
    امتیاز دستاورد:
    233
    قهرمان وزن 96 كيلوگرم كشتي آزاد جهان گفت: در المپيك لندن بهترين كشتي هاي عمرم را مي گيرم.رضا يزداني در گفت و گو با ايسنا اظهار كرد: در المپيك پكن بي تجربه بودم و به خاطر مشكلاتي كه داشتم، مدال المپيك را از دست دادم اما حالا تفكراتم نسبت به چهار سال قبل كاملا دگرگون شده و ديگر نمي خواهم اين المپيك را از دست دهم.
    وي ادامه داد: بهترين كشتي هاي عمرم را در لندن خواهم گرفت و مي خواهم به خوبي از عنوان جهاني ام دفاع كنم.
    يزداني در مورد بيماري كه قبل از مسابقات جهاني برايش پيش آمد، توضيح داد: با توجه به عفونت بدني كه مبتلا شدم، شرايط بدني ام چندان خوب نبود اما از وقتي كه سوار هواپيما شدم، همه چيز را تمام شده  دانستم و به خودم گفتم كه بايد مدال و سهميه المپيك بگيرم. البته وقتي روي تشك مي رفتم، انرژي ام را تقسيم مي كردم تا براي مسابقات بعدي بدنم خالي نكند و به افت نروم.
    دارنده يك مدال طلا و دو برنز جهان در مورد حريفانش گفت: شيخ اف بلاروس با اين كه سن و سال دار است، اما بسيار زرنگ كشتي مي گيرد و از لحظه ها به خوبي استفاده مي كند. همين مسئله باعث مي شود كه رقيب بسيار خطرناكي باشد. او حتي گازيموف آذربايجاني كه قهرمان جهان بود را در دو تايم برد. در كشتي با شيخ اف با برنامه كشتي گرفتم تا پيروز شوم. اين كشتي به همراه فينال، سخت ترين مسابقاتم بودند.
    يزداني ادامه داد: كشتي گير نيجريه هم قدرت بدني بسيار خوبي داشت. در تايم اول قصد داشتم در ثانيه هاي آخر امتياز بگيرم كه او فهميد و كشتي را بست تا كار به كلينچ بكشد اما در وقت دوم ديگر اجازه ندادم كشتي را ببندد و از همان شروع تايم دوم امتياز گرفتم.
    اين قهرمان جويباري كشتي فينال خود با سرهات بالچي ترك را اين گونه توصيف كرد: ترك ها از حق ميزباني به خوبي استفاده كردند. بالچي بدنش را كاملا چرب كرده بود كه داوران توجهي نكردند. داوران دائم به من هم تذكر مي دادند تا كشتي را از دستم خارج كنند. در آن وضعيت، كشتي گرفتن برايم دشوار شده بود اما نمي خواستم مدال طلا را به هيچ قيمتي از دست دهم.
    يزداني در پايان گفت: سال سرنوشت سازي را در پيش دارم و تمام تلاشم را مي كنم تا در المپيك هم نتيجه بگيرم.
    منبع : http://www.jamejamonline.ir/newstext.aspx?newsnum=100855249925

بارگذاری...
دیگر موضوعات مشابه - بهترين كشتي ها المپيك
  1. KaShKoOl
    پاسخ ها:
    1
    نمایش ها:
    160
  2. Germanitor
    پاسخ ها:
    0
    نمایش ها: