هتل های مشهد
بستن اطلاعیه
مهمان عزیز؛ سلام.
برای دریافت جدیدترین مطالب (طنز،سرگرمی و ...) به کانال پرشین بکس در تلگرام بپیوندید
لینک : @persianbax

جواب استيلي را نمي دهم

شروع موضوع توسط M.Bagheri , ‏21 سپتامبر 2011 در انجمن اخبار ورزشی

1. M.Bagheri

M.Bagheri مدیر کل تالار مدیریت کل تالار

پسندیده شده:
    50,305
    امتیاز دستاورد:
    233
    سرمربي تيم ملي فوتبال ايران در مورد اين كه حميد استيلي گفته دعوت از 9 بازيكن پرسپوليس به تيم ملي مشكوك و عجيب است، گفت: من هرگز جواب مربيان و همكارانم را در رسانه ها نمي دهم. اين كار از نظر اخلاقي و حرفه اي درست نيست. كارلوس كرش، پيش از آغاز اولين تمرين تيم ملي در اردوي 2 روزه در جمع خبرنگاران گفت:  هدف ما از اين اردو خيلي ساده است. اگر شما فكر مي كنيد كه تيم ملي فقط با بازي هاي دوستانه آماده رقابت رسمي مي شود، اشتباه بزرگي مرتكب شده ايد و در واقع از آنچه در عرصه فوتبال بين الملل رخ مي دهد بي خبر هستيد.
    برنامه ايتاليا و پرتغال پر است
    سرمربي تيم ملي فوتبال ايران در مورد اين كه آيا با سرمربيان پرتغال و ايتاليا براي بازي دوستانه رايزني مي كند يا نه، گفت: وقتم را براي چيزي كه اتفاق نمي افتد و محال است تلف نمي كنم.
    وي اضافه كرد: دو هدف از برگزاري اين اردو داريم. اول اين كه بازيكنان روند گذشته خود را كه در اردوهاي قبلي داشتند ادامه دهند و حفظ كنند و تمركزشان بر روي تيم ملي ادامه داشته باشد و هدف دوم ما اين است كه بازيكنان جوان در اردوي تيم ملي حاضر شوند و توانمندي هايش خود را نشان دهند. 10،11 بازيكن زير 23 سال داريم كه در اين اردوي تيم ملي حضور دارند. بازيكنان جوان بدانند كه عملكرد همه بازيكنان را زير نظر داريم.
    كرش تاكيد كرد: تكرار مي كنم و از اين تكرار هم خسته نمي شوم كه براي حضور قدرتمندانه در عرصه رقابت هاي بين المللي بايد بازيكنان را در اردو آماده كنيم و فقط حضور در ليگ برتر كافي نيست. ما مي خواهيم براي حضور در رقابت هاي بين المللي آماده شويم و به همين دليل چنين اردوهايي را برگزار مي كنيم.
    سرمربي تيم ملي ايران گفت: كساني كه از برگزاري اين اردو دو روزه تعجب مي كنند، از اردوهاي بعدي تيم ملي هم تعجب خواهند كرد زيرا ما در آينده نيز چنين اردوهايي براي تيم ملي ايران برگزار خواهيم كرد. بازيكنان بيشتري به تيم ملي دعوت مي شوند تا فرصت براي همه بازيكنان باشند كه در تيم ملي خودشان را نشان دهند. اگر هم از سپاهان و ذوب آهن بازيكني به تيم ملي دعوت نكرده ايم به دليل آن است كه آنها در ليگ قهرمانان آسيا بازي دارند و نمي خواستيم به بازيكنانشان فشار بيشتري بيايد. اين برنامه را با سازمان ليگ نيز پيش از اين هماهنگ كرده بوديم.
    كرش در مورد اين كه چرا مهدي رحمتي به تيم ملي دعوت نشده است، گفت: همه مي دانند و رسانه ها نيز باخبر هستند كه رحمتي مصدوم شده و دعوت يك بازيكن مصدوم به تيم ملي كار درستي نيست.
    جواب استيلي را در رسانه ها نمي دهم
    كرش در مورد اين كه حميد استيلي گفته دعوت از 9 بازيكن پرسپوليس به تيم ملي مشكوك و عجيب است، گفت: من هرگز جواب مربيان و همكارانم را در رسانه ها نمي دهم. اين كار از نظر اخلاقي و حرفه اي درست نيست كه در رسانه ها پاسخ مربيان را بدهم و يا پشت سر آنها حرف بزنم. از من به عنوان يك مربي حرفه اي نخواهيد كه چنين اخلاق حرفه اي را زير پا بگذارم. استيلي پيش از آغاز فصل يك جلسه خصوصي با من داشت و در مورد مسائل فوتبال با هم صحبت كرديم. من خيلي خوشحال خواهم شد كه مربيان با من تماس مي گيرند و با من صحبت مي كنند. تلفن من هميشه باز است اما نبايد در رسانه ها در مورد مربي ديگر حرفي بزنيم.
    دربي پايتخت روز فوق العاده براي فوتبال ايران بود
    كرش در پاسخ به اين سؤال كه نظرش در مورد دربي پايتخت چه بوده، اظهار كرد: همانطور كه گفته ام در مورد مسابقات ليگ اظهارنظر نمي كنم اما مي توانم بگويم كه دربي بزرگ پايتخت يك روز فوق العاده براي فوتبال ايران بود، يك روز بسيار بزرگ براي بازيكنان، مربيان و تماشاگران.
    وي افزود: يك نكته را هم مي خواهم خودم بگويم. من 32 سال است كه مربيگري مي كنم، نيمي از اين عمر را در تيم هاي ملي و نيمي را در تيم هاي باشگاهي گذرانده ام. ما مربيان نياز داريم كه از همديگر و تيم ملي حمايت و كمك كنيم. از همه مربيان مي خواهم نظرشان را به من بگويند و من خوشحال خواهم شد اما نمي توانم يك چيز را تضمين كنم و اين آن است كه بازيكني در تيم ملي دچار مصدوميت نشود. هيچ مربي در جهان نيست كه بتواند چنين قولي بدهد و چنين تضميني بكند. من تجربه و دانشم را در اختيار بازيكنان قرار مي دهم و به مربيان قول مي دهم هر بازيكني كه به تيم ملي بيايد پس از حضور در تمرينات از نظر سطح فني، تاكتيكي و انگيزه در رده بالاتري قرار مي گيرد و مشكلي برايش پيش نمي آيد اما نمي توانم تضمين بدهم كه بازيكن مصدوم نشود.
    كرش در مورد اين كه برخي از مربيان معتقدند مصدوميت براي هر بازيكني پيش مي آيد و حتي ممكن است در تيم ملي اين مصدوميت رخ بدهد اما آنچه ناخوشايند است اين است كه بازيكن ملي پوش پس از مصدوميت مورد توجه فدراسيون قرار نمي گيرد مثل قاسم حدادي فر، خاطرنشان كرد: اين اطلاعات درست نيست. من نمي دانم اين حرف ها از كجا آمده است. پس از مصدوميت ما حق انتخاب را به خود حدادي فر داديم كه زير نظر تيم ملي مداوا شود يا به باشگاه برود و اكنون نيز حدادي فر يك هفته است كه در تهران و با هزينه فدراسيون تحت فيزيوتراپي و درمان است.
    به گزارش فارس سرمربي تيم ملي در مورد اين كه بازي تداركاتي خواهيد داشت يا نه، گفت: اميدوارم بازي تداركاتي داشته باشيم. دعوتنامه هاي زيادي براي تيم هاي مختلف ارسال كرده ايم اما هنوز اين مساله نهايي نشده و هيچكدام از اين دعوتنامه ها قطعي نيست. آخرين تيمي كه برايش دعوتنامه فرستاديم تا براي بازي دوستانه به تهران بيايد فلسطين بود و اميدواريم كه پيش از ديدار با بحرين بتوانيم بازي دوستانه با فلسطين داشته باشيم. اردوي بعدي ما 10 مهر ماه برگزار خواهد شد.
    وقتم را براي كارهاي محال تلف نمي كنم
    كرش در مورد اين كه آيا با سرمربيان پرتغال و ايتاليا براي بازي دوستانه رايزني مي كند يا نه، گفت: من وقتم را براي چيزي كه اتفاق نمي افتد و محال است تلف نمي كنم. تيم هاي ملي اروپايي درگير مسابقات مقدماتي جام ملت هاي اروپا در سال 2012 هستند و برنامه آنها كاملا بسته شده است. ضمن اين كه اولويت من اين است كه ايران ابتدا بهترين تيم آسيا شود و بعد از آن آماده مسابقه و رقابت با تيم هاي اروپايي شويم. اين در واقع مانند آن است كه مي خواهيم پايمان را از پله اول به پله بگذاريم. ما بايد مرحله به مرحله و پله پله حركت كنيم.

منبع : http://www.jamejamonline.ir/newstext.aspx?newsnum=100854574822

بارگذاری...
دیگر موضوعات مشابه - جواب استيلي نمي دهم
  1. p@rin@z
    پاسخ ها:
    3
    نمایش ها:
    170
  2. p@rin@z
    پاسخ ها:
    0
    نمایش ها: