هتل های مشهد
بستن اطلاعیه
مهمان عزیز؛ سلام.
برای دریافت جدیدترین مطالب (طنز،سرگرمی و ...) به کانال پرشین بکس در تلگرام بپیوندید
لینک : @persianbax

عاشق زیبایی

شروع موضوع توسط Sajjad MT , ‏18 نوامبر 2011 در انجمن خواندنی ها

1. Sajjad MT

Sajjad MT گنده تالار!

پسندیده شده:
    2,586
    امتیاز دستاورد:
    128
    شغل:
    دانش آموز
    [COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#0099ff]زن زیبایی در راهی می رفت ، مردی او را دید و دنبال او روان شد . [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
    [COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#0099ff]زن پرسید که چرا دنبال من می آیی ؟ مرد گفت : برتو عاشق شده ام .[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
    [COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#0099ff]زن گفت : چرا بر من عاشق شده ای ، [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
    [COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#0099ff]خواهر من از من خوبتر است و از پشت سر من می آید ، برو ؛ و بر او عاشق شُو .[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
    [COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d]
    [COLOR=#0099ff]مرد از آنجا برگشت و زنی بدصورت دید ، بسیار ناخوش گردید [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
    [COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#0099ff] باز نزد زن رفت و گفت : چرا دروغ گفتی ؟ [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
    [COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#ffde0d][COLOR=#0099ff]زن گفت : تو راست نگفتی . اگر عاشق من بودی ، پیش دیگری چرا می رفتی ؟[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]

Pb.GraphisT و (حذف کاربر) این ارسال را می پسندند
بارگذاری...
دیگر موضوعات مشابه - عاشق زیبایی
  1. sahariM
    پاسخ ها:
    0
    نمایش ها:
    24
  2. pantea
    پاسخ ها:
    0
    نمایش ها: