هتل های مشهد
بستن اطلاعیه
مهمان عزیز؛ سلام.
برای دریافت جدیدترین مطالب (طنز،سرگرمی و ...) به کانال پرشین بکس در تلگرام بپیوندید
لینک : @persianbax

عجیب ترین اختراع

شروع موضوع توسط Sajjad MT , ‏8 دسامبر 2011 در انجمن خواندنی ها

1. Sajjad MT

Sajjad MT گنده تالار!

پسندیده شده:
    2,586
    امتیاز دستاورد:
    128
    شغل:
    دانش آموز
    مهسا از در دانشگاه پیام نور واحد ورامین بیرون آمد به این فکر افتاد تا یه چیزی را اختراع کند چون او دیگر به جایی رسیده بود که مدرک کاردانی گرفته بود و فکر میکرد اندازه انیشتین می فهمد و چون تو تلویزیون و جاهایی دیگر هی مدام تکرار میشد زن نقش مهمی درمملکت دارند و انها نباشند وای بحال این مملکت و از این طریق سر آنها را به کارها خانه گرم میکردند و بهشون امید میدادند این حس به مهسا داده بود که می تواند بله او میتواند.
    بگذریم مهسا رسید خونه و بدون سلام و کلام و ببخشید عین گوسفند سرشو انداخت پایین رفت گوشه ای نشست و به فکر فرو رفت البته هیچی تو کله اش نبود ظاهر سازی میکرد مادرش گفت سلامت کو دخترم به مادرش گفت مادر: وقت ندارم من وظیفه سنگینی بر دوشم نهاده شده این همه درس خواندم تا یه کاری کنم من باید کاری کنم تا جهان را دگرگون کنم ما باید به این کشور خدمت کنم همه نگاهها به سمت منه نه اینکه بیام با شما آشپزی کنم من بزرگتر از این حرفا هستم​
    دخترک کلا متحول شده بود به هر جا نگاه میکرد میدید بابا در این حد نیست اصلا مال این حرفا نیست ولی به خودش اعتماد به نفس داد روحیه میگرفت و به الکساندر و ادیسون فکر کرد و پشتکاری جدید در خود ایجاد کرد.​
    و گاهی وقت ها در تنهایی دست به دماغ می برد و اندکی ور میرفت و به الکساندر گرا هامبل تلفن میزد و با او مشورت میکرد.​
    همین طوری غرق در فکر بود میخواست برق رو اختراع کند دید که برق اختراع شده تلفن دید اختراع شده وای پس این دختر بی مغز چیکار کند پس به چه در میخورد ؟؟؟؟؟​
    سئوال عجیبی است واقعا دختر به چه درد میخورد؟؟؟؟؟؟؟؟​
    اصلا دختر کلمه عجیبی است​
    ولش کنیم​
    10 سال گذشت و دختر به سن 40 سالگی رسید و قشنگ و خوشگل ترشیده بود و مایه افتخار برای خانواده.ترشیش هم خوب جا افتاده بود بعد از 10 سال تحقیق و فکر و تفکر اومد چراغ جادو رو اختراع کنه کارش به نتیجه رسید و فرم کار رو در آورد و اهدافش رو نوشت چراغ چادوی شوهر پیدا کن​
    وسیله بسیار باحالی بود​
    مشکل 3 میلیارد جمعیت زن دنیا.............​
    آفرین به این دختر که به همه روحیه داد​
    این خبر تو روزنامه پیچید و همه روز نامه نوشتند دختری همچین هدفی داره و زنان بسیار خوشحال​
    داشت معجزه ای در جهان رخ میداد دیگر زنان افریگا در مزرعه صبح تا شب کار نمی کردند در امریکا زنان اسلحه و کلاشینکف و حتی ج سوار می شدند و به کشورهای دیگر حمله میکردند کار نمیکردند و در ژاپن دخترها رو میخواستند ریس جمهور کنند و در استرلیا دخترها دیگر به گوسفند چرانی نمیرفتند و این همه بلا را این دختر ایرانی یعنی مهسا بر سر مرد های دنیا آورده بود.​
    دختر 10 سال دیگر تحقیق کرد و توانست رنگش رو هم انتخاب کنه تقریبا کار داشت با پایان میرسید.​
    از این هدف فیلم ها ساختن و سریال های آموزنده و فیلم هایود و بالیود و خالیبود ​
    روز مبادا رسید و همه منظر رخداد قرن بودند داشت معجزه ای در جهان رخ میداد​
    دخترک به هدف بزرگش رسید بود و اختراع او را میخواستند به همه دنیا نشان دهند و به همین مناسبت مهمان هایی از سراسر جهان دعوت کردند تمام ریس جمهور های کشور وزیر و وزرا همه آمدند تا ببینند که چیست این اختراع که قراره آنها را به نابودی بکشه​
    نوبت به اختراع رسید و رو نمایی از آن رسید​
    ریس جمهور کشورمان آمد تا رونمایی کند پارچه را از روی اختراع کشید​
    همهگان به شگفت آمدند و مردها شدیدا دست زدند و آفرین گفتند و حسابی خوشحال شدند​
    چه وسیله ی خوبی اختراع کرده بود آفرین به این دختر هزار افرین ...دختره بعد 20 سال تلاش اختراع خود را نشان داد و این اختراع چیزی نبود جز آفتابه بلاه درست خواندید آفتابه و ای دختر طی سالها غروز کاذب به زن ها داده بود و زن ها باز نا امید رفتن پی کارشون و از چراغ جادو خبری نبود ​
    اری دخترک همان آفتابه را اختراع کرده بود تعجب نکنید اگه 1000 سال هم تفکر میکرد مغزش از افتاده بیشتر نمی رفت

بارگذاری...
دیگر موضوعات مشابه - عجیب ترین اختراع
  1. M_A_Qolami
    پاسخ ها:
    0
    نمایش ها:
    62
  2. p@rin@z
    پاسخ ها:
    6
    نمایش ها:
    154