هتل های مشهد
بستن اطلاعیه
مهمان عزیز؛ سلام.
برای دریافت جدیدترین مطالب (طنز،سرگرمی و ...) به کانال پرشین بکس در تلگرام بپیوندید
لینک : @persianbax

فک و فامیله داریم

شروع موضوع توسط killer666 , ‏22 اکتبر 2011 در انجمن خواندنی ها

1. killer666

killer666 demon is back

پسندیده شده:
    14,123
    امتیاز دستاورد:
    183
    شغل:
    killing
    بچه بودم بابام منو برده بود شهر بازی سوار تاب زنجیری شده بودیم ، هنوز دور نگرفته بود دستگاه که دیدم بابام داره از ترس داد و هوار میکنه..طرف نگه داشته دستگاهو به بابام میگه چی شده ؟ میگه این پسر من میترسه مارو پیاده کن ! فک و فامیله داریم؟

من دارم با کاپشن تو خونه میگردم مامانم اصلا به کلید خاموش کردن کولر اعتقاد نداره:)) خب مادر من جای بچه دو تا پنگوئن میووردی. فک و فامیله داریم؟

برای دخترخالم توی فیس بوک صفحه درست کردم بعد یه هفته رفتیم دیدم صد نفر دوست داره اونوقت درخواست دوستی براش فرستادم برام پیغام گذاشته شما کی هستی!!!! فک و فامیله داریم

مامانم 2 ماهه به همه گفته خطش سوخته...رفتم نگاه کردم دیدم سیم کارتشو برعکس انداخته تو گوشی !!! آخرشم برگشته میگه همش تقصیر توئه بس که با گوشیم ور میری !
    فک و فامیله داریم؟

خواب بودم بابام اومد تو اتاقم یهو جیغ زد محمد من نزدیک بود به سقف بچسبم میگم بله چی شده؟ بابام میگه پاشو امروز تمرین داری خواب نمونی ! فک و فامیله داریم ؟

كوچولو بوديم بابا بزرگم از عمد ته ريش ميذاشت ميرفتيم خونشون مارو ميگرفت و هي صورتش رو ميماليد به صورتمون ميگفت ريشت رو بخوره بابايي!
    رنده ميكرد صورتمون رو تا چند ساعت جاش قرمز بود و مي سوخت!
    فك و فاميله داريم؟

ساعت 6 صبح بابام ماشین رو از پار کینگ در آورد بعد داشتم در و میبستم یه دفعه بوق زد منم که هنوز خواب 2 متر پریدم هوا بعدش گفتم چیه؟! سرش رو از پنجره آورد بیرون میگه اون چراغ پارکینگ رو هم خاموش کن من :| فک و فامیل داریم؟!

خواستگار اومده برام ، خواهر پسره میگه برادر ما اولین بارشه میاد خواستگاری واسه همین خجالتیه. مامان بزرگ منم واسه بازار گرمی میگه دختر ما هم اولین باره واسش خواستگار میاد. فک و فامیله داریم؟

kaka، sarah، (حذف کاربر) و یک نفر دیگر این ارسال را پسندیده اند .
  2. killer666

killer666 demon is back

پسندیده شده:
    14,123
    امتیاز دستاورد:
    183
    شغل:
    killing
    پاسخ : فک و فامیله داریم

نصف شبی خواب بودم دختر خالم 5سالشه اومده بیدارم کرده میگه خواب دیدم شرک داره منو میخوره بعد با گریه میگه برو سی دی اش رو بیار بشکونیم فک و فامیله ناقص العقل داریم

شب رفتم خونه.به مامانم میگم شام چی داریم.نگو با بابام دعواش شده اعصاب نداره.میگه:کوفتو زهر مار.میگم باشه از اون کوفتو زهره ماره بده ما بخوریم.مامانم میگه ضر نزن غذای من کوفته"اصلا شام نداریم.کشنه خوابیدیم.
    فک و فامیله ما داریم

به دختر داییم هر چی که بدم پس نمیده.یه بار یه لباس ازم خواست قرض بگیره ازش پرسیدم بهم بر می گردونی؟پرسید لباست چه رنگیه؟ گفتم چه فرقی میکنه؟صورتیه. گفت دیگه رنگشو نمیبینی. اینم فک و فامیله داریم.

P@rtiz@n، kaka، sarah و 3 نفر دیگر این ارسال را پسندیده اند
  3. killer666

killer666 demon is back

پسندیده شده:
    14,123
    امتیاز دستاورد:
    183
    شغل:
    killing

یه دختر خاله دارم اسمش “طلا”ست ، توی “نقره” فروشی کار میکنه ، تازگیا رفته برنزه کرده !
    فک و فامیله در حد المپیکه داریم ؟!
    مامان بزرگم داشت نماز می خوند گفت: خدایا
    گفتم: بلی؟
    یه دیقه مکث کرد گفت: آدم انقد بی شعور؟!
    مامانم به بابام گفت که جلوی عروسات با زیرپوش نشین حالا تا اونا میان بابام یه چادر میندازه دور خودش…..ما یه همچین خونواده ای هستیم
    داداشم خوابیده بود، گوشیش زنگ خورد ، بیـــدار شد لپ تاپ منو از برق کشیــد ! :O
    به عمه ام میگم عمه جان دانشگاه قبول شدم،میگه شهریه شو از کدوم گوری میخوای بیاری؟ [​IMG]
    پری شب به بابام گفتم خواب دیدم زلزله اومده!ظهرش زاهدان زلزله اومد به بابام گفتم دیدی بهم الهام شده بود؟میگه خب بعضی از جانوران این ویژگی هارو دارن!!!!!:| فک و فامیله داریم؟!!!
    یه پسرخاله دارم به باباش میگه پدر، به مامانشم مادر، میریم خونشون انگار داریم فیلم هندی می بینیم [​IMG]
    به داداشم گفتم لپتاپمو بده. دو متر کلن از هم فاصله داشتیم. دیدیم نه میتونه پرت کنه نه میتونه سُر بده. آخرش گذاشتش روی یه پتو گفت بکِش از اون ور!
    با بابام تو تاکسی داشتیم میرفتیم یهو بابام دستشو کرد تو جیبش ما هم او مدیم تریپ ور داریم گفتیم “بزار من حساب میکنم”بابام گفت:کی خواست پول بده موبایلم زنگ خورده…اخرشم خودم حساب کردم :/
    داشتیم با داداشم برنامه ی یه مسافرت۳٫۴ روزه رو میریختیم, دومادمون: کجا بریم؟ من نیشمو باز کردم گفتم: هر جا شما بگین! جناب دوماد: مگه توام میخا بیای؟
    نه پس عمتو ببر!!
    خالم از خارجه برامون دهان شو خارجى آورده بود.
    امروز صبح داشتم از در دستشوئى رد میشدم که دیدم داداشم بعد از شستن دهنش دوباره بر گردوندش توی بطری. پرسیدم چکار میکنی؟!؟
    گفت: “آخه اینا گرونن،حیفه”
    کصافط من یه هفتس دارم استفاده میکنم!!!!
    داداشه فوق اقتصادیه ندید بدیده من دارم؟!؟!!
    برادر زاده ۵ سالم به مامانم گفته انقدر دوست دارم تنها زندگی کنم!!!!
    مامانم یه هفته س اینجوریه :O
    عموم تازه رفته بود انگلیس و هنوز زبان یاد نگرفت بود! پلیس توی خیابون به خاطر سرعت میگه بزن کنار! میزنه کنار و داشته جریمه مینوشته که یهو عموم به پلیسه میگه:
    No plz! I have wife I have children! I’m running for my family bread
    پلیسه :O: O
    عموم [​IMG] (
    اون روزی داشتم با مامانم حرف میزدم:
    -آره فلانی خیلی خره
    -دخترم ادب داشته باش خره چیه
    -مامان تو چرا نمیذاری ما با هم راحت باشیم، مردم انقد جلو ماماناشون راحتـــــن [​IMG]
    و از اون روز مامانم میخواد جو رو مهربون کنه هی میره میاد میزنه به شونه م بهم فحش میده لبخند عاشقونه میزنه [​IMG] تازه جدیدنا کارش به فحشای ناموسی رسیده [​IMG]
    مامان مهربونه دارم آخه [​IMG]
    داداشم و زن داداشم که تازه نامزد کرده بودن به طرز وحشتناکی تو حرف زدنشون عشقولانه بودن!اون موقع ها داداشمم ۱کوچولو تپل شده بود ۱دفه خونمون بودن زن داداشم اومد به داداشم ۱چیزی بگه اولش اینطوری شروع کرد: گلکم…! بابامم ۱نگاه به داداشم انداخت گفت به اینکه نباید بگی گلکم باید بگی گل کلم!!!!!ما ترکیدیم از خنده….. داداشم:گریه(( ما [​IMG] )))
    _ مامانم وقتی کسی تو خونه تصمیم میگیره رژیم بگیره و کم غذا میخوره: باز چی شده؟؟؟ باهاش دعوات شده؟؟؟ آخه این کیه که ارزششو داره که واسش اینجوری میکنی….
    وقتی زیاد غذا میخوری: هاااان؟؟؟ چیههه؟؟؟ خوشحالیییی؟؟؟ آشتی کردین هااان؟؟؟ حالا این کیه که به خاطرش اینجوری خوشحالی، غذا میخوری؟؟؟
    وقتی به اندازه غذا میخوری: بهت گفته هیکلت خوبه، رژیم اینا نمیخواد، که اینجوری غذا میخوری؟؟؟ حالا این کیه که اینقدر نظرش واسه تو
    مهمه؟
    وقتی عصبی هستی: باز اون ر….ده به اعصابت اومدی اینجا سر ما خالی میکنی؟؟
    وقتی حالت خوبه: خدا کنه همیشه باهات خوب باشه که حداقل ما یه خنده رو صورت نحس تو ببینیم…
    یعنی من نمیدونم این کیه؟؟خرزو خانه؟؟؟ خو این لامصبو چرا ما نمیبینیم؟؟؟ اصن چند وقته دچار توهم شدیم فکر میکنیم یکی همش صدامون میکنه… کیهههه؟؟؟ کیییهههه؟؟؟؟ فک و فامیله داریم؟؟؟؟
    _ مامان داره ظرف میشوره رو به من میکنه میگه: امروز رفتی دکتر چی شد؟؟؟
    شروع به توضیح دادن می کنم یهو ظرف از دست مامانم میوفته میشکنه!!!
    مامانم: ااااااااااااه انقدر حرف میزنی حواسم پرت شد دیگه سرویس ناقص شد!!!!
    بابام داره تلویزیون میبینه رو به من میگه: رفتی بانک چی شد؟؟؟
    با کلی ذوق و شوق شروع به تعریف میکنم یهو اخبار شروع میشه!!!!
    بابام در حال زیاد کردن صدای تلویزیون: هیــــــس هیچکی حرف نزنه!!!!
    داداشم تو اتاقش داره درس میخونه صدام میزنه میگه بیا …
    کلی خوشحال میرم تو اتاق میگم جانم داداش یهو تلفنش زنگ میزنه دوست دخترشه!!!
    داداشم در حالی که نیشش باز شده دیده دختره زنگ زده : میشه بری بیرون درو ببندی؟؟
    مجبورا میشینم تو اتاقم پای کامپیوتر ، مامان بابام و داداشم در حال حرف زدن صداشون از حال داره میاد:
    مامانم: این پسره از دست رفت
    بابام: آخر سرطان باسن میگیره انقدر میشینه پای کامپیوتر!!۱!
    داداشم : پر روش کردی دیگه !!
    گرفتار شدیم به خدا !!!!

Java.Her، P@rtiz@n، (حذف کاربر) و یک نفر دیگر این ارسال را پسندیده اند .
  4. killer666

killer666 demon is back

پسندیده شده:
    14,123
    امتیاز دستاورد:
    183
    شغل:
    killing

مردم از ننه باباشون ویلا و ماشین و پول به ارث می برن,من از بابام میگرن به ارث بردم از مامانم آلرژی!!!
    ای خدا این خانواده است من دارم؟؟؟؟

5. killer666

killer666 demon is back

پسندیده شده:
    14,123
    امتیاز دستاورد:
    183
    شغل:
    killing

دارم مسواک میزنم بابابزرگم دندون مصنوعیش رو آورده گذاشته تو جیبه پیرهنم میگه یه دستی هم به دندونا ما بزن:
    فک و فامیله داریم؟

6. killer666

killer666 demon is back

پسندیده شده:
    14,123
    امتیاز دستاورد:
    183
    شغل:
    killing

خواستگار اومده بابام میگه نمیدونم هر چی خودت میگی؟منم گفتم نه! میگه تو غلط کردی مگه بحرف توئه !!!!!

بارگذاری...
دیگر موضوعات مشابه - فامیله داریم
  1. P@rtiz@n
    پاسخ ها:
    0
    نمایش ها:
    241
  2. killer666
    پاسخ ها:
    1
    نمایش ها:
    259