هتل های مشهد
بستن اطلاعیه
مهمان عزیز؛ سلام.
برای دریافت جدیدترین مطالب (طنز،سرگرمی و ...) به کانال پرشین بکس در تلگرام بپیوندید
لینک : @persianbax

قذافي به فوتباليستهاحسادت مي كرد

 1. M.Bagheri مدیر کل تالار مدیریت کل تالار

  تاریخ عضویت:
  ‏8 آگوست 2011
  ارسال ها:
  21,422
  پسندیده شده:
  50,728
  امتیاز دستاورد:
  233
  جنسیت:
  مرد
  سرپرست فدراسیون فوتبال لیبی با اشاره به اینکه قذافی از شهرت بازیکنان فوتبال ناراضی بود، تاکید کرد: دیکتاتور فراری شهرت را تنها برای خود و خانواده اش می خواست.به گزارش مهر، «عصام الکادیکی» سرپرست فعلی فدراسیون فوتبال لیبی در اظهاراتی جالب توجه گفت: دیکتاتور مخلوع لیبی از شهرت بازیکنان فوتبال ناراضی بود و به آنان حسودی می کرد. وی غیر از خود و خانواده اش، شهرت را برای فرد دیگری نمی خواست.
  وی با اشاره به ورود «الساعدی» و «محمد» دو نفر از پسران قذافی به فعالیت های فوتبالی در لیبی، آنان را به تخریب فوتبال این کشور متهم کرد و افزود: قذافی با ورزش و به ویژه فوتبال سر جنگ داشت. تا جایی که مفسرین فوتبال از گزارش بازی ها منع می شدند و در برخی موارد مجبور به ارائه گزارش با استفاده از شماره پیراهن بازیکنان می شدند تا نام بازیکنان مطرح نشود!
  سرپرست فدراسیون فوتبال لیبی با اشاره به ناکامی و غیبت لیبی در رقابت های مهم آفریقایی اظهار داشت : دلیل نخست این ناکامی، محمد و الساعدی پسران قذافی بودند که بر فوتبال لیبی سیطره داشتند و این ورزش را به میل خود اداره می کردند.
  الکادیکی تاکید کرد: دخالت پسران دیکتاتور در تصمیمات کادر فنی تیم ملی فوتبال لیبی تا جایی بود که بازیکنان از سوی آنان بدون اطلاع مدیر فنی و یا سرمربی انتخاب می شدند. در یکی از موارد «کارلوس بیلاردو» مربی بزرگ آرژانتینی که با این تیم برنده جام جهانی شده بود، زیر بار این تصمیمات نرفت و پس از شش ماه از سرمربیگری تیم ملی فوتبال لیبی استعفا کرد.
  منبع : http://www.jamejamonline.ir/newstext.aspx?newsnum=100854908080