هتل های مشهد
بستن اطلاعیه
مهمان عزیز؛ سلام.
برای دریافت جدیدترین مطالب (طنز،سرگرمی و ...) به کانال پرشین بکس در تلگرام بپیوندید
لینک : @persianbax

مردي كه 37سال است حمام نرفته

شروع موضوع توسط M.Bagheri , ‏21 سپتامبر 2011 در انجمن خواندنی ها

1. M.Bagheri

M.Bagheri مدیر کل تالار مدیریت کل تالار

پسندیده شده:
    50,290
    امتیاز دستاورد:
    233
    رسانه هاي هندوستان اعلام كردند كه يك مرد 65 ساله بيش از 37 سال است كه حمام نرفته و لقب بوگندوترين مرد جهان را از آن خود كرده است. به گزارش ايسنا، اين مرد 65 ساله كه آقاي «سينگ» نام دارد از سال 1974 تاكنون حمام نرفته و حتي اعضاي خانواده اش هم از بودن در كنار او احساس ناراحتي مي كنند. علاوه بر اين، موهاي اين مرد حدود دو متر ارتفاع دارد.
    اين مرد در مصاحبه اي با روزنامه ديلي ميل گفت: دقيقا پس از ازدواجم كه حدود 37 سال پيش صورت گرفت به حمام نرفتم، به طوري كه همسايه ها، دوستان، آشنايان و اعضاي خانواده ام از اين كه بدنم بوي بدي مي دهد از من فراري هستند.
    وي خاطرنشان كرد: در گرماي 47 درجه سانتيگراد گاوهايم را براي چرا به مراتع مي برم و از اين كه در هواي گرم حمام آفتاب مي گيرم بسيار خوشحالم. به همين دليل، ديگر نياز به حمام رفتن ندارم.
    همسر 60 ساله اين مرد بوگندو نيز يادآور شد: يك بار من و فرزندانم تصميم گرفتيم كه شوهرم را به حمام ببريم، اما او فرار كرد و به شدت از ما عصباني شد. شوهرم اصلا به فكر ظاهر و پاكيزگي خود نيست و اين موضوع من و فرزندانم را به شدت آزار مي دهد، به طوري كه روز گذشته به او هشدار دادم اگر خودش را تميز نكند و لباس هايش را نشويد از او جدا مي شوم.
    منبع : http://www.jamejamonline.ir/newstext.aspx?newsnum=100847049263

بارگذاری...