هتل های مشهد
بستن اطلاعیه
مهمان عزیز؛ سلام.
برای دریافت جدیدترین مطالب (طنز،سرگرمی و ...) به کانال پرشین بکس در تلگرام بپیوندید
لینک : @persianbax

من مدير سرخابي هستم!

شروع موضوع توسط M.Bagheri , ‏21 سپتامبر 2011 در انجمن اخبار ورزشی

1. M.Bagheri

M.Bagheri مدیر کل تالار مدیریت کل تالار

پسندیده شده:
    50,260
    امتیاز دستاورد:
    233
    وزير ورزش و جوانان از معرفي هيات مديره دو باشگاه استقلال و پرسپوليس در روز سه شنبه هفته جاري خبر داد و در پاسخ به اين پرسش كه شما رياست مجمع كداميك از اين دو باشگاه را برعهده خواهيد گرفت؟ گفت: من مدير سرخابي هستم!به گزارش مهر، محمد عباسي وزير ورزش و جوانان در پايان مجمع عمومي فدراسيون فوتبال ضمن بيان مطلب فوق گفت: ما سعي داريم از تمام ظرفيت ها براي رسيدن به اهداف ورزش استفاده كنيم كه در فوتبال هم در حال حاضر مهم ترين هدف صعود به جام جهاني است كه اميدوارم در اين راه بتوانيم موفقيت هاي لازم را كسب كنيم.
    وي در پاسخ به اين سوال كه چرا فوتبال در اين مدت ناكام بوده است، اظهار كرد: موفقيت ها و ناكامي ها ريشه هايي دارد كه در اين زمان كوتاه نمي توان به آنها اشاره كرد و قابل گفتن نيست. مردم ما دوست دارند كه قهرمانانشان را در مسابقات جهاني و المپيك ببينند توقع به جايي است اما در اين مدت تيم هاي نوجوانان و جوانان و اميد ناكام بودند كه بايد در آينده به آنها توجه ويژه اي داشت.
    معرفي هيات مديره استقلال و پرسپوليس؛ فردا
    عباسي در پاسخ به اين سوال كه هيات مديره استقلال و پرسپوليس چه زماني معرفي مي شود، تاكيد كرد: فردا سه شنبه هيات مديره مشخص مي شود. ضمن اين كه ما قصد داريم تحولات خوبي در همه بخش ها از جمله فوتبال انجام دهيم كه شما با معرفي شدن اعضاي هيات مديره اين دو باشگاه پاسخ بسياري از سوالاتتان را مي گيرد.
    وزير ورزش و جوانان در مورد مشكلات مالي فدراسيون ها ادامه داد: در اين بحث مسائلي مطرح است از جمله درآمدزايي باشگاه ها و بخش هاي مختلف فوتبال كه 11 مورد تامين منابع مالي دارند كه يك مورد آن حمايت دولت است كه همه تنها به همين يك مورد اميد دارند در حاليكه مي توان از طريق هاي ديگر اين مشكل را برطرف كنند البته مشكل خاصي نيست ما سعي مي كنيم در راه تعالي فوتبال و ساير بخش ها مشكلات مالي را هم برطرف كنيم.
    عباسي با بيان اين كه چارت وزارت ورزش و جوانان بزودي مشخص خواهد شد در مورد انتخابات فدراسيون فوتبال تاكيد كرد: ما به اين موضوع توجه جدي داريم و امروز هم ديديد كه در مجمع تصميمات خوبي گرفته شد تا بر اساس اساسنامه بهترين تركيب براي فدراسيون آينده در نظر گرفته شود. اين تركيب از نفراتي كه تجربه خوبي دارند تشكيل خواهد شد خودم هم توجه ويژه اي به برگزاري انتخابات خواهم داشت تا تركيب قدرتمندي فدراسيون آينده را اداره كند.
    وي در مورد اين كه آيا فدراسيون آينده با كرش هم همكاري مي كند و او هم در اين خصوص ابراز نگراني كرده است افزود: ايشان صحبت هاي خود را به بنده منتقل كردند و ما جمع بندي هاي لازم را در اين خصوص انجام داده ايم به همين دليل است كه مي گويم سعي مي كنيم در خصوص اين انتخابات تصميمات و مشورت هاي جامع تري انجام دهيم.
    عباسي با بيان اين كه خانواده ورزش استعدادهاي خوبي دارد كه اين امر در دو بخش آقايان و بانوان وجود دارد وي توجه ويژه اي به آنها مي كند در پاسخ به اين سوال كه خودش رئيس مجمع كدام باشگاه خواهد شد تاكيد كرد: من مدير سرخابي هستم.
    منبع : http://www.jamejamonline.ir/newstext.aspx?newsnum=100854562930

بارگذاری...
دیگر موضوعات مشابه - مدير سرخابي هستم
  1. M.Bagheri
    پاسخ ها:
    0
    نمایش ها:
    282
  2. M.Bagheri
    پاسخ ها:
    0
    نمایش ها: