هتل های مشهد
بستن اطلاعیه
مهمان عزیز؛ سلام.
برای دریافت جدیدترین مطالب (طنز،سرگرمی و ...) به کانال پرشین بکس در تلگرام بپیوندید
لینک : @persianbax

نگاهی اجمالی بر شخصیت جوکر

 1. Joker پدر جد تالار !

  تاریخ عضویت:
  ‏29 نوامبر 2011
  ارسال ها:
  989
  پسندیده شده:
  925
  امتیاز دستاورد:
  78
  به مناسبت انتخاب جوکر به عنوان برترین کراکتر بازی سال این اطلاعات رو گرد آوری کرده ام...امید است مورد رضایت شما قرار بگیرد...  معمولا" هر عنصری در طبیعت، یک عنصر مخالف دیگر دارد.هر رنگی، رنگ مخالف خود را دارد و هر زهری، پادزهر دارد.در سری کمیک های بتمن نیز همانند بسیاری از کمیک های دیگر، هر ابرقهرمانی، ضد قهرمان دارد.همانطور که سیاه مخالف سفید، تاریکی مخالف روشنایی و جوانی مخالف پیری است، جوکر نیز مخالف بتمن است.این مخالفت ها، عموما" تا ابد ادامه دارند، تا جایی که یکی از دو طرف شکست بخورند.اگر از سخنان بزرگ رها شویم، جوکر در سری کمیک های بتمن، شخصیتیست که دارای هاله ها و تصاویر متفاوت و تغییرپذیر شخصیتی میباشد.تصویر غالبی که عموم از جوکر دارند و در بیشتر سری کمیک ها، فیلم ها و کارتون های سری دیده ایم، او یک بیمار روانی بسیار باهوش میباشد، به همراه حس و نمایی سادیستی از عناصری به نام ((شوخی، خوشحالی و طنز)) .سرگذشت و روند خلق جوکر مساله ای بسیار بحث برانگیز است.تعداد بسیاری داستان و روایت از منشا و سرگذشت او وجود دارد.جوکر را هم اکنون نه تنها در عرصه بازی های رایانه ای، بلکه بر روی صحنه تمام رسانه ها، یکی از معروفترین تبه کاران و ضدقهرمانان تاریخ میدانند.او در بسیاری از منابع تخصصی، جزو رتبه های برتر برترین شخصیت های کمیک بوکی، برترین خائنان و تبه کاران و برترین شخصیت های تاریخ میباشد.

  او یک مهندس بود که در یک کارخانه ی شیمیایی کار می کرد. اما از آنجا بیرون آمد تا کار خود را به عنوان یک کمدین ادامه دهد. چون حقوق آنجا کافی نبود و او یک زن حامله داشت. اما او به سختی در این کار شکست خورد و در مرحله ی ورشکست شدن بود تا روزی که یک عده از باندهای خلافکاری به او پیشنهادی غیرقابل رد دادند که با هم از محل کار سابق او دزدی کنند. او با کارخانه آشنایی داشت و او میتوانست با پولش امر معاش کند. اما زن و بچه ی او هم در حادثه ای با بطری گرم کن الکتریکی جان خود را از داست داد و او دیگر مایل به دزدی نبود. ا ما خلافکارها او را به زور به این کار وارد کردند. در روز عملیات وقتی او ماسک را بر سر گذاشت دیگر احساسش مانند قبل نبود و از لحاظ شخصیتی به طور کلی یک نفر دیگر شده بود. با این حال دزدی طبق نقشه پیش نرفت و پلیس ها آنان را ردیابی کردند. بتمن آمد و او درون فاصلاب های شیمیایی افتاد و....

  جوکر انسانی روان پریش است و شاید سیاه ترین موجود کمیک استریپ های بتمن باشد. او هیچ هدف خاصی در زندگی ندارد. کتک می خورد ولی همچنان می خندد. انگیزه ای ندارد. نه پول نه ثروت نه احترام و نه قدرت و نه زن و جاه و مقام. او شخصیتی ندارد که به آن افتخار کند برای همین مرگ برای او فرقی نمی کند. او میخواهد دیگران را مثل خودش کند .به زور میخواهد شخصیت بتمن را که یک آرمانگرای واقعی است راخرد کند و ماسک او را بردارد و برای این کار هر کاری می کند. و فقط وقتی لذت می برد که جهان بسوزد. در هر حال می خندد. او و بتمن دو روی یک سکه اند. آن دو هم را کامل می کنند. بدون دیگری آن یکی نمی تواند یک قهرمان یا یک تبهکار باشد.

  جوکر ترکیبی است از تبهکار,لوده نابغه و بیمار روانی.یک ترکیب کامل.قدرت او در خنده اوست.خنده به قربانیانش,به دشمنانش و به همه دینا.در هنگام نبردی عرق ریز و خون فشان او همچنان میخندد حتی حین شکست خوردن..او از چیزی نمیترسد...جوکر چندان اعتقادی به رستگاری ندارد.او راه تخریب را برگزیده است.

  [​IMG]
   
  killer666، Sir $@|eh، general و 3 نفر دیگر این ارسال را پسندیده اند
بارگذاری...
دیگر موضوعات مشابه - نگاهی اجمالی شخصیت
 1. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  101
 2. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  157
 3. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  234
 4. پاسخ ها:
  1
  نمایش ها:
  118
 5. پاسخ ها:
  5
  نمایش ها:
  193
 6. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  215
 7. پاسخ ها:
  8
  نمایش ها:
  716
 8. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  587
 9. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  194
 10. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  266
 11. پاسخ ها:
  2
  نمایش ها:
  952
 12. پاسخ ها:
  1
  نمایش ها:
  220
 13. پاسخ ها:
  1
  نمایش ها:
  411
 14. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  344
 15. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  621