اختصاصی تصاویری از همایش مدیریت ذهن و بهبود حافظه در تهران

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
با سلام.
بیستم و بیست و یکم شهریور، دیروز و امروز، همایش مدیریت ذهن و بهبود حافظه در تهران برگزار شد. در این همایش اساتیدی چون دومینیک ابراین، دکتر بوریس نیکولای کنراد، کوین هورسلی، دیوید توماس و تنسل علی به سخنرانی پرداختند.
امروز به محل همایش رفتم و از دور اونجا رو تماشا کردم ( ما رو که راه نمیدادن :دی ) . بنر بزرگی با عکس های اساتید نامبرده خودنمایی می کرد که شرکت همایش فرازان ورودشون رو خوش آمد گفته بود.
میزان ورود ماشین ها هم به سالن همایش های صدا و سیما نشون می داد که جمعیت زیادی شرکت کردند.
تنسل علی، در فیسبوک تصاویری از این همایش رو گذاشته که برای شما قرار می دم:

9e453bac09f01.jpg

36c0a16788662.jpg

ظاهرا همایش فرازان جعبه های دستمال کاغذی با طرح چهره ی اساتید شرکت کننده درست کرده و بهشون داده که تصویرش رو در زیر می بینید:

3086a5ba190b1.jpg

(سمت راست تنسل علی، سمت چپ دومینیک ابراین)
فکر می کنم هدیه ی خوبی باشه:دی

موفق باشید.

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
این تصویر رو هم دکتر بوریس نیکولای کنراد گذاشته بود:
c6b47fbe9b191.jpg

اینطور که اعلام شده حدود هشتصد نفر در این همایش شرکت کرده بودند...

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
ae3e7de2c8581.jpg

تنسلی علی عالیه:))
نمی دونم چرا دومینیک ابراین نیست :| حیف شد:دی

NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته
احمد پول داشتم میفرستادمت پیش اینا یه هفته از شرت خلاص بشیم :دی همه تو شاد میشدی هم یه ملت خوشحال میکردی:هه

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
ولی در مجموع همایش بسیار جالبی هست ؛
کلا شرکت در همایش های علمی یا هر همایشی که بتونه به دانسته های آدم کمک کنهو اون ها رو تقویت کنه خیلی خوب هستند و بد نیست گاه اوقات در این همایش ها شرکت کنیم !
- احمد تو خودت رفتی ؟!!

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
ولی در مجموع همایش بسیار جالبی هست ؛
کلا شرکت در همایش های علمی یا هر همایشی که بتونه به دانسته های آدم کمک کنهو اون ها رو تقویت کنه خیلی خوب هستند و بد نیست گاه اوقات در این همایش ها شرکت کنیم !
- احمد تو خودت رفتی ؟!!

نه متاسفانه هزینه ش زیاد بود :|
ولی خیلی دوست داشتم برم.
اساتیدی که برای سخنرانی اومدن از برترین های دنیای حافظه ان. قسمت من نبود ببینمشون :(

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا