دانلود سری فیلم هری پاتر

• شروع کننده موضوع Sorena
  • تاریخ شروع
Sorena

Sorena

GaLaxY SolDier
کاربر تالار
کاربر فعال
Pb.GraphisT

Pb.GraphisT

گرافیست
مدیر ارشد گرافیک
فکر نمیکنم ...

باز شما صبر کنید، یکم دیر تر استارتر تاپیک میاد ازش بپرسید

ولی من فک نمیکنم سانسور شده باشن

TaurohtaR

TaurohtaR

The Ranger
مدیر بخش
ببخشید اینا سانسور شده است؟
سری فیلم های هری پاتر جای زیادی برای سانسور ندارن ...
ولی انطور که به نظر میاد خیر، فیلم زبان اصلی هست

M

m_vahid25

کاربر تالار
کاربر تالار
شما هم شنیدین دارن فیلم هری پاتر 9 رو می سازن

NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته
شما هم شنیدین دارن فیلم هری پاتر 9 رو می سازن

آره دارن میسازن ولی ادامه اون داستان قبل نیستا این یه چیز دیگست

فيلمنامه قسمت جديد هري پاتر با نام «هيولاهاي خيالي و زيستگاه‌هاي آنها» را جي. کي. رولينگ نوشته که در اصل اقتباسي است از همان کتاب درسي که هري پاتر و دوستانش در «مراقبت از موجودات جادويي» از آن استفاده مي‌کردند. هيمن تهيه‌کننده اين فيلم مي‌گويد: من هنوز نمي توانم در مورد اين فيلم صحبت کنم. فقط مي گويم که فيلم فوق‌العاده‌اي مي شود. اين فيلم درباره خود هري پاتر نيست، اما به دنياي هري مي‌پردازد. اين تهيه‌کننده اضافه مي‌کند: او (رولينگ) اين داستان را براي فيلم جديد انتخاب کرد،چون احساس مي کرد بايد يک داستان فوق‌العاده را روايت کند. فيلمنامه اي که رولينگ نوشته است به فيلمي بسيار بسيار خاص تبديل خواهد شد. اين فيلم، قسمت اول از مجموعه جديد هري پاتر است و ماجراهاي«نيوت اسکاماندر» را به تصوير مي کشد. ماجراهايي که حدود 70 سال پيش از اولين داستان هري پاتر، اتفاق افتاده است. در اين فيلم مخلوقات و شخصيت هاي جديد نيز جاي خواهند داشت که در کنار شخصيت هاي محبوب طرفداران مجموعه هري پاتر ظاهر مي شوند. رولينگ قول داده که هم ادامه‌اي بر داستان هري پاتر و هم کتابي درباره ماجراهاي قبل از شروع کتاب اول هري پاتر بنويسد. او گفته است مقدمه بر کتاب هري پاتر به موضوع 70سال پيش از هري مي پردازد تا راز و رمز جهان جادويي او را روشن تر کند. به گفته وي اين داستان در سال 1921 مي گذرد. اين کتاب در سال 2001 به چاپ رسيده است.

NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته
H

holipoot

کاربر تالار
کاربر تالار
در مورد کیفیتش توضیح بدین

آخرین ویرایش توسط مدیر:
متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا