حضور se7en در منظومه هفتم

• شروع کننده موضوع MAHDI7P
  • تاریخ شروع
MAHDI7P

MAHDI7P

mahdi farhadi
کاربر تالار
سال ها از آخرین ملاقات بشر با زمین میگذشت. حال این دومین منظومه ای بود که بشر سعی داشت در آن آوارگی خود را با ساخت پایگاه هایی برای نبرد به دست فراموشی بسپارد. نبرد با ارتشی از جنس آهن و موجوداتی بی عاطفه و ماشینی ...

بشر در حال پیشرفت در منظومه ای دور افتاده و پر خطر به نام آندرومدا بود. کابوس حمله ای کوبنده از سوی رباط های قدرتمند دوباره انسان ها را برای زنده ماندن به تکاپو وا داشته بود. در دل قدرتمند ترین اتحاد منظومه و با استفاده از بقایای موجودات قبلی در سیاره های متروک و آلوده به اشعه های کشنده، خاصیتی کشف شد که دوباره انسان را امیدوار به ادامه ی حیات کرد ...

آندرومدا – لابراتوار Dr.Xylitol

ما با کشف و جمع آوری تکه هایی از بقایای موجوداتی که قبلا در این منظومه در سیاره هایی خاص زندگی میکردند قابلیتی رو بوجود آوردیم که با اون میشه دریچه ای به سوی منظومه ای بی خطر ساخت. برای شروع کار برای نجات کل بشریت نیاز به مقدار بیشتری از این مواد داریم ...

این پیشنهادی بود که دکتر به فرماندهان و مسئولین اتحاد بزرگ SE7EN داد تا یک بار دیگر بشریت به محیطی امن سفر کرده و زندگی بدون اضطرابی را شروع کند ...
پس از سالها تلاش بالاخره روز موعود فرا رسیده بود.

در حضور بزرگان منظومه ساخت پرتال برای اولین بار در تاریخ بشریت شروع شد و نوید بخش روزهای آینده برای انسان ها گردید.
اما چیزی نگذشت که حرکت رباط ها به سمت منظومه در کار فرماندهی بین منظومه ای اختلالاتی وارد کرد و اصلی ترین عصاره ی حیاتی برای ساخت پرتال به دست عده ی دیگری از انسان ها افتاد. حال چه خوب یا بد گروهی دیگر که قصد نجات خود از این منظومه را داشتند با ساخت غیر اصولی پرتال توانستند خود را از منظومه نجات دهند. اما نسلی از بشر در معرض نابودی قرار گرفته بود ...

عده ای تسلیم و عده ای نا امید شده بودند ...
آندرومدا دیگر جایی برای زندگی نداشت !

اما کور سوی امیدی باز هم در آزمایشگاه دکتر به چشم میخورد. تحقیقات برای پیدا کردن حتی مقدار کمی از عصاره ی آرکینم با شکست مواجه شده بود ...
حال رباط ها که نزدیک شدن هرچه بیشتر آنها را اختلالات منظومه بوضوح نمایش میداد ذهن انسان ها را برای یک نسل کشی بزرگ دیگر آماده میکرد. اما این آخر کار نبود ...
دکتر که دست از تلاش شبانه روزی اش در آزمایشگاه بر نداشته بود با استفاده از فلو، آهیگا، اینتانیا و تایما پرتال نیمه تخریب شده را این بار برای هدفی دیگر بازسازی کرد و در آخرین لحظات حمله ی رباط ها و در میان نابود شدن چندین تن از همپیمانان توانست عده ای از بزرگان منظومه را به بعدی غیر مادی در منظومه منتقل کند و زمینه را برای حرکت به سمت منظومه های بعدی مهیا سازد ...

اینک ما در 4 منظومه شما را در بعدی غیر مادی همراهی میکنیم و در هر منظومه عده ای از ما به بعد مادی برگشته و شما را همراهی میکنند ...
اما حال که از بین رفتن اختلالات فرماندهی بین منظومه ای و بوجود آمدن نشاط در بین انسان ها در هفتمین منظومه نوید بخش زندگی آرام و قدرتمند است، برای حمایت از فرماندهی بین منظومه ای و زندگی مادی در کنار سایر انسان ها، نخبگان هفت در منظومه ی هفتم در کنار شما هستند تا باز هم با دوستداران و هم پیمانانشان برای نابودی همیشگی رباط های نابودگر تلاش کنند.

پایان پیام – مرکز فرماندهی اولین و برترین فدراسیون تاریخ آسماندژ

آخرین ویرایش:
MAHDI7P

MAHDI7P

mahdi farhadi
کاربر تالار
پاسخ : حضور se7en در منظومه هفتم

همینجا از طرف تمام بچه های سون از شما برای حضور در سرور هفتم دعوت میکنم:ایکس

AlirezaIR

AlirezaIR

غریب تالار !
کاربر تالار
کاربر فعال

Pas fedrasiyon kohan dez ham

be yari dostan tasis mishe

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

عجب سروری بشه این سرور !

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار

> تمامی فرماندهانی که پیام مرا دریافت می کنند را به ایستادگی و مقاومت در برابر Se7en توصیه می کنم ! در مقابلشان بایستید و آنها را متلاشی کنید ...

SaHMi

SaHMi

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال

خخخخخخخ سرور 7 من سون بودم :دی سرور 1 کلی اذیتشون کردم یادش بخیر :دی

آخرین ویرایش توسط مدیر:
NecromanceR

NecromanceR

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال

> تمامی فرماندهانی که پیام مرا دریافت می کنند را به ایستادگی و مقاومت در برابر Se7en توصیه می کنم ! در مقابلشان بایستید و آنها را متلاشی کنید ...
تفضلو تفضلو

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا