زیاد نشستن موجب سرطان میشود (بسیار مهم)

NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته
زیاد نشستن موجب سرطان میشود

نشستن زیاد موجب بیماریهایی مانند از کار افتادن قلب، مغز و سرطان میشود.

به گزارش فارس، افرادی که به طور متوسط هشت ساعت کار نشسته دارند باید مراقب سلامت خود باشند.

این افراد به علت نشستن زیاد دچار کمردرد، مشکلات گردش خون، درد در تمام بدن، انحطاط عضلانی، بیماریهای قلبی و پانکراس و افت بدن و مغز میشوند.به گزارش واشنگتن پست به گفته چهار کارشناس افرادی که بیشترین وقت خود را نشسته میگذرانند به کمر درد دچار میشوند و نگران کنندهترین آن سرطان روده بزرگ است.

335640_263-1.jpg

انجمن سرطان امریکا طی مطالعاتی در سال 2010 به افرادی که بیش از هشت ساعت مینشینند هشدار داد؛ میزان مرگ و میر فردی که بیش از شش ساعت مینشیند 20 درصد بیشتر از فردی است که سه ساعت مینشیند.

البته وحشت نکنید برای کاهش این ناراحتی میتوانید با انجام بعضی تمرینات ساده بیماریها را کاهش دهید.

اگر فراموش میکنید این ورزشها را انجام دهید لازم است این تصاویر را در محل کار خود بگذارید تا هر روز یادآوری شود.

335641_575-1.jpg

335642_890-1.jpg

335643_390-1.jpg

killer666

killer666

demon is back
مدیر بازنشسته
پاسخ : زیاد نشستن موجب سرطان میشود (بسیار مهم)

ینی من در مغازه مثلا این کارا رو بکنم ؟؟؟
من شاید روزی 12-13 ساعت میشینم حتی تا 15 ساعت

NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته

ینی من در مغازه مثلا این کارا رو بکنم ؟؟؟
من شاید روزی 12-13 ساعت میشینم حتی تا 15 ساعت

تو اوضاعت دیگه خیلی وخیمه مواظب باش یکی از فامیلامون سر این موضوع رفت عمل کرد فک کنم مفاسیر گرفته بود

تازه نصف روده شو از دست داد :دی

killer666

killer666

demon is back
مدیر بازنشسته

خیلی ممنون از این قوت قلبی که بهم دادی :|

NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته

خیلی ممنون از این قوت قلبی که بهم دادی :|

خواهش میکنم:دی

ولی خدایی جدی گفتما چیزای دیگه هم بود ولی نمیگم

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا