هک بازی clash of clan

ب

بهنود

کاربر تالار
کاربر تالار
دانلود کد تقلب بازی clash of clans
سلام میخواستم بگم کسی هکی برا بازی داره برای اندروید???

آخرین ویرایش توسط مدیر:
AlirezaIR

AlirezaIR

غریب تالار !
کاربر تالار
کاربر فعال
پاسخ : هک بازی clash of clan

با cheat engine میشه
یا اگر رو گوشی میخواین باید گوشی روت شده باشه

ب

بهنود

کاربر تالار
کاربر تالار

رو گوشی میخوام میشه کامل توضیح بدید

T

tituniom

کاربر تالار
کاربر تالار

اگه اندرویده :
اول گوشی رو روت میکنی

بعدش با نرم افزار هایی مثل Gamekiller سکه یا دارک رو زیاد میکنی

البته من امتحان کردم اما بعد تغییر کد میگه صفحه باید ریلود شه بعدش هم که از اول میای مثل اوله یعنی سکه زیاد نمیشه

T

tituniom

کاربر تالار
کاربر تالار
سلام دوستان

این بازی از نظر هک جم(الماس) چیزی نداره اما خوب یه برنامه هست به نام XModGames که میتونید بازی رو به صورت افلاین هک کنید و به صورت آفلاین به هر کسی حمله کنید

اما کاربر های مفید این برنامه دو ویژگی اصلیشه

1- شما میتونید مقدار گلد ( طلا ) یا الکسیر یا دارک الکسیر مورد نیاز رو وارد کنید و این بانامه خودش دهکده ای که اون مقدار منابع قابل غارت رو داشته باشه پیدا میکنه البته قابل ذکره شما میتونید تاون حال دهکده طرف رو انتخاب کنید

2- شما میتونید به هر کسی که میخوایید به صورت تست حمله کنید و کاربر این موضوع دو جا اهمیت داره

اولا تو کلن وار ها که واقعا عالیه که هم میتونید سربازای دفایشو ببینید که نو کلن کستل طرف چیه هم میتونید ببینید میتونید ازش استار بگیرید یا نه یا برای بار دوم بهتر به اون حمله کنید

دوما برای روینج (Reveng) که اگر کسی به شما حمله کنه میتونید اول به صورت تست بهش حمله کنید و اگر از نتیجه رازی بودید میتونید بهش حمله کنید یا بهتر حمله کنید

:thanku:اما راه دوم و بهترین راه برای بدست آوردن الماس اینه که یه برنامه دانلود کیند م مقدار زیادی امتاز بدست بیارید و بتونید جم های زیادی بخرید

برای این کار برنامه های زیادی وجود داره که میتونید همشو تجربه کنید اما هیچکدوم به اندازه ی برنامه ی App Bounty عالی نیست

بعد از دانلود این برنامه از کد دعوت من استفاده کنید تا 50 امتیاز بدست بیارید کد : bdsxmcaq :thanku:

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا