Log-On

• شروع کننده موضوع naeim_1369
  • تاریخ شروع
N

naeim_1369

کاربر تالار
کاربر تالار
با سلام خدمت اساتید محترم
ویندوز xp من که اطلاعات خیلی خیلی حیاتی داره ویروسی شده بود و من بصورت هارد به هارد ویروس هاشو برداشتم! حالا هرچی میخوام وارد ویندوزم بشم به محض اینکه صفحه دسکتاپ میاد، LogOff میشه!
لطفا نجاتم بدین، بازگردوندن همون ویندوز برام حیاتیه!
ممنون

P@rtiz@n

P@rtiz@n

ريزه ميزه تالار
مدیر بازنشسته
بیشتر این موضوع مربوط میشه عمل نکردن فن cpu شما موقع روشن کردن چک کنید عمل میکنه یا نه!

برای اطلاعاتتون هم میتونید از طریق ورود به Safe Mode اطلاعاتتون رو بردارید از درایوی که ویندوز نصبه.( اگر مشکل از فن یا پاور باشه از این طریق هم نمی تونید وارد بشید!)

اگر مشکل از ویندوز هستش اینجوری که من اطلاعات دارم باید از طریق بوت عوضش کنین و بلا فاصله با انتی ویروس پس از تمام شدن نصب ویندوز اسکن کنید

N

naeim_1369

کاربر تالار
کاربر تالار
از لحاظ سخت افزاری مشکلی نداره، اتفاقا همه رو تست کردم ، کار کار ویروسه است >:(
حالا با safe mode هم مشکل دارم، نمیدونم علت اینکه بصورت safe mode بالا نمیاد چیه! هرچقدر تو اینترنت جستجو کردم نتونستم سرنخی پیدا کنم :(
وقتی سیف مد رو میزنم یه لحظه صفحه آبی میاد و ریستارت میشه!! خوشحال میشم اگه راهنماییم کنین
بازم ممنون

P@rtiz@n

P@rtiz@n

ريزه ميزه تالار
مدیر بازنشسته
خواهش
صفحه آبی به صفحه مرگ معروفه و معلوم میشه مشکل سخت افزاریه !
( ویروس های زیادی هستند که سخت افزار رو مورده حمله قرار میدند ! )
ولی برای اطمینان سعی کنید به یک متخصص نشون بدین چون از راه دور نمیشه کار زیادی انجام داد!

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا