مشکلات بازی General zero hour

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
پاسخ : مشکلات بازی General zero hour

همون کاری که بهتون گفتم انجام بدید درست نشد بهم بگید تا بایه راهه دیگه حلش کنم

lighting

lighting

Light Of GuidancE
کاربر ماندگار
پاسخ : مشکلات بازی General zero hour

سلام دوستان من بازی جنرال زیرو را دانلود کردم وبعد اون نصبش کردم وقتی می خوام از ایکون روی دکستاب بازی را اجرا کنم مینویسه باید از دایرکتور نصب بازی را اجرا کنی من از محل نصب هم بازی را اجرا میکنم ولی دوباره این ارور را میدهد؟ تورو خدا کمک کنید

این مربوط به کرک بازی هست یا کرک بازی رو انجام ندادین یا کرک خراب هست و باید یه کرک دیگه دانلود کنید

A

amir5541

کاربر تالار
کاربر تالار
سلام ... اقا من عاشق USA commander ام ... ولی فقط وقتی این تیمو برمیدارم وسط بازی میپره بیرون ارور technical difficulties رو میده ... چی کار کنم داداش؟

lighting

lighting

Light Of GuidancE
کاربر ماندگار
ربطی نداره که چه تیمی رو بردارید وقتی که بازی سنگین میشه این ارور رو میده چون بازی کرک شده هست نمی تونید بازی رو با بیشتر از 5 تا بوت اجرا کنید اگه بیشتر از این اجرا کنید ارور میده و از بازی بیرون میاد

M

meysam001

کاربر تالار
کاربر تالار
با سلام.
من جنرال زیرو هاور رو نصب کردم ولی موقعی که میخوام پتچ English 1.4 رو نصب کنم ارور میده . این ارور (عکس پایین)

b61e3fe44d7206d9de59931aab9e555e.jpg

همچنین موقع نصب پتچ English 1.01 به جای game.dat توی تصویر بالا EnglishZH.big رو ارور میده.
چیکار کنم؟

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
با سلام.
من جنرال زیرو هاور رو نصب کردم ولی موقعی که میخوام پتچ English 1.4 رو نصب کنم ارور میده . این ارور (عکس پایین)

b61e3fe44d7206d9de59931aab9e555e.jpg

همچنین موقع نصب پتچ English 1.01 به جای game.dat توی تصویر بالا EnglishZH.big رو ارور میده.
چیکار کنم؟
به اینجا مراجعه کنید و پچ اورجینال کننده رو دانلود کنید و صب کنید حل میشه

M

meysam001

کاربر تالار
کاربر تالار
سلام. فایل رو دانلود و کپی کردم ولی درست نشد هنوز هم همون ارور رو میده.

lighting

lighting

Light Of GuidancE
کاربر ماندگار
دو حالت داره بعضی وثتا باید قبل از اینکه بازی رو کرک کنید پچ رو نصب کنید
در بعضی مواقع هم برعکس این رو باید انجام بدین
بستگی به نوع فایل های بازیتون داره
این دوحالت رو تست کنید احتمال زیاد مشکل حل میشه

مجید1370

مجید1370

کاربر تالار
کاربر تالار
سلام من واسم مشکلی بیش اومده در بازی جنرال 2 بچ general patch v1.8

کسی هست راهنمایی کنه؟؟

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا