دانلود سری فیلم هری پاتر

• شروع کننده موضوع Sorena
  • تاریخ شروع
NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته
در مورد کیفیتش توضیح بدین

اولا به صورت مخفی تبلیغ نکنید دفعه ی بعدی برخورد میشه:|

دوما در پست های قبلی توضیح داده شده که با چ کیفیتی هست این فیلم با کیفیت BluRay 720p هست یعنی بالاترین و بهترین کیفیت ممکن

این تاپیک بخونین حتما بهتون کمک میکنه

آشنایی با انواع كیفیت ها، قالب ها و فرمت های فیلم و ...

NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته
فیلم ها رو ی دوبله کرده؟

چ سوالایی میپرسید:|

کلا یه دوبله بیشتر از این فیلم نیست و خدایشم دوبلش عالیه

شما اگه از دوبله این فیلم خوشتون نمیاد میتونید زبونشو عوض کنید و به زبون اصلی برگردونید ( این فیلم دو زبونه هست و قابلیت سوئیچ داره )

M

m_vahid25

کاربر تالار
کاربر تالار
می شه فیلم ها رو از یه سایت دیگه اپلود کنید که بشه با دانلود منیجیر هم دانلود کرد

Real Feeling

Real Feeling

پسر دایی
کاربر فعال
می شه فیلم ها رو از یه سایت دیگه اپلود کنید که بشه با دانلود منیجیر هم دانلود کرد
ازآپلودبوی میتونی بادانلود منیجر دانلودکنی بایددانلودمنیجرت بامرورگرت هماهنگ شه مسیرش اینه توفایرفاکسadd-ons-extensions-disable

M

m_vahid25

کاربر تالار
کاربر تالار
نمی شه فیلم ها رو از سایت uplooder.net اپلود کنید ؟

NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته
آخرین ویرایش توسط مدیر:
M

m_vahid25

کاربر تالار
کاربر تالار
سلام باور کنید نمیشه از اپلود بوی با دانلود منیجر دانلود کرد من هر کاری می کنم نمیشه لطفا کمک کنید من از مرورگر اپرا استفاده می کنم

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
سلام باور کنید نمیشه از اپلود بوی با دانلود منیجر دانلود کرد من هر کاری می کنم نمیشه لطفا کمک کنید من از مرورگر اپرا استفاده می کنم
سلام
بعد از اینکه لینک دانلود رو در اپلودبوی ساختید روی اون کلیک راست و کپی کنید
بعد دانلود منیجر رو باز کنید و add url رو بزنید و لینک رو وارد و شروع به دانلود کنید.
اگر نشد بفرمایید تصویر بذارم

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا