رفع تمام مشکلات بازی Battlefield 4(نصب+اجرا+کرک+...)

TaurohtaR

TaurohtaR

The Ranger
مدیر بخش
M

meward

کاربر تالار
کاربر تالار
مشکلات بازی بتلفیلد 4,Battlefield 4,حل مشکلات بازی Battlefield 4 ,رفع مشکلات بازی Battlefield 4,کرک بازی بتلفیلد 4,هک بازی بتلفیلد 4​
  • Battlefield 4 برای نسل حاضر و pc عرضه شده است. ابتداآپدیت جدید کارت گرافیک را نصب کنید. سپس برنامه های جانبی. کرک سالم بازی را بریزید و از بازی کردن لذت ببرید. البته سیستم مورد نیاز بازی را هم چک کنید:
  • Battlefield 4 PC System Requirements
  • Battlefield 4 Minimum PC Requirements

• Operating Systems: Windows Vista Sp2 32-Bit (With Kb971512 Platform Update)
  • Processor: AMD Athlon X2 2.8 GHz Or Intel Core 2 Duo 2.4 GHz
  • RAM: 4 GB
  • GPU: AMD Radeon HD 3870 or NVidia GeForce 8800 GT
  • Graphics Memory: 512 MB
  • Hard Drive: 30 Gb

• Battlefield 4 Recommended PC Requirements

• Operating Systems: Windows 8 64-Bit
  • Processor: AMD Six-Core Or Intel Quad-Core
  • RAM: 8 GB
  • GPU: AMD Radeon HD 7870 or NVidia GeForce GTX 660
  • Graphics Memory: 3 GB

• مشکلات بازی:
  • اجرا نشدن بازی بر روی pc های 32-bit
  • شما مجبور هستیدDay 1 Patch بازی را نصب کنید.

• ارور An Error was reported by EA Online’
  • شما از چند اکانت برای بازی کردن(کسانی که اورجینال دارند) استفاده می کنید. بازی را روی یک اکانت فعال کرده و از آن اکانت استفاده کنید

• محل ذخیره شدن سیو بازی:
  • My Documents\Battlefield 4\settings, here meta.xml, PROFSAVE, PROFSAVE_header پوشه PROFSAVE_profile

• کرش شدن بازی هنگام لو شدن
  • این مشکلی یه که در بتلفیلد بتا هم بود. سازنده ها دارن روش کار می کنن ولی هنوز نتیجه ای نگرفتن. فعلا کار های زیر رو بکنید ببینید درس میشه یا نه:
  • 1-آپدیت کارت گرافیک
  • 2-cloud storage رو در اریجین آف کنید
  • 3-ویندوز خود را آپدیت کگنید
  • 4-به کنترل پنل تنظیماتن کارت گرافیک رفته و گزینه هایی چون v-sync و aa غیره را عیرفعال کنید.
  • 5-آنتی ویروس و فایر وال خود را موقع نصب و اجرای بازی خاموش کنید.

• مشکل PunkBuster بازی:
  • اگر شما پوشه ‘PB’ را در محل نصب بازی ندارید، بازی شما کامل نصب نشده است. آنتی ویروس را غیرفعال کنید و بازی را نصب(اگه نشد باید بازیتون رو تعویض کنید)
  • این 3 تا رو دان کنید و بریزیذ تو پوشه نامبرده:PunkBuster, PB Client and PBSetup.exe

• تعویض ستتینگ بازی و کرش شدن
  • اگر بازی هنگام تغییر یا بعد از تغییر تنشیمات پیش فرض کرش شد میتونید ریستارت دفالت رو بزنید یا منتظر آپدیت جدید باشید

• فریم پایین بازی:
  • سیستم قوی دارید اگه نداریم باید رویتنظیمات پایین بازی کنید
  • کارت گرافیک و دایرکس اپدیت باشه
  • هنگام اجرای بازی به تسک منیجر رفته و روی BF4.exe کلیک راست کنید و set the priority to low رو بزنید

• هنگام فشردن Caps بازی مینی مایز میشه
  • این مشکل مشکل حائ و فراگیری نیست
  • باز هم به تسک منیجر و تب Processes برید و BTTray.exe کیل کنید

• بتلفیلد 4 اجرا نمی شود
  • این مشکل در بازی زیاد هست. شما باید حتما سیستمی آپدیتی داشته باشید. صبر کنید کرک فیکس بیاد. آپدیت های بازی رو نصب کنید. راه حل جدید در صورت وجود ارایه خواهد شد.

آپدیت 1: کرک سالم بازی؛ کرک ریولد که 20 مگ هست از سایت www.p30day.com دان کنید
دانلود اولین آپدیت بازی

پسورد:www.mobinigi.com
منبع:mobinigi.com

آپدیت 2: باگ تو قسمت سینگل زیاده پس هی نگید مشکل چیه! باید منتظر آپدیت های بعدی بعدی بعدی باشید!
آپدیت 3:خیلی ها با این مشکل بازی مواجه شدن که نمیشه تنظیمات گرافیکی این بازی رو تغییر داد و این مسئله برای اونایی که سیستم های خیلی قوی دارن یه جورایی هم آزار دهندس هم ظلمه!!

همینجوری که داشتم روی این مسئله کار میکردم تصادفی به یه راه حلی رسیدم که جواب میده و میشه این تنظیمات رو باز کرد به صورتی که دیگه مثل قبل غیر قابل دستکاری نباشن!!

حالا آموزش: به مسیر documents/battlefield4/settingsبرین و فایل profsave_profile رو با نوت پد باز کنید !!

-وارد بازی بشید و سپس از بازی خارج بشید
3 به Documents\Battlefield 4\settings رفته
4- فایل PROFSAVE_profile رو با Notepad باز کنید
5- جمله GstRender.OverallGraphicsQuality را پیدا کرده و عدد آن را از 0 به 5 تغییر دهید
6- وارد بازی شوید و تنظیمات گرافیک رو به دلخواه تغییر دهید

دوستانی که مشکل directx function رو دارند کرک زیر رو دان کنند
دانلود کرک فیکس

دیگر مشکلات خود را بیان کنید.

سلام . من بازی رو نصب کردم و تمام کارای شما هم انجام دادم اما وقتی روی بازی کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افتد . لطفا" کمکم کنید این ایمیل منه اگه تونستید پاسخ رو به ایمیلم بفرستید خیلی ممنون میشم

M

meward

کاربر تالار
کاربر تالار
پاسخ : رفع تمام مشکلات بازی Battlefield 4(نصب+اجرا+کرک+...)

جلل خالق ! گروه پشه ؟؟!:دی
ببینید در پوشه اینیستالر بازی (در همون پوشه ای که بازی رو نصب کردید) یک پوشه ای هست به نام vc محتویات اون رو نصب کنید .
اگر حل نشد بازیتونو پاک کنید دوباره نصب کنید !
کرک فیکس رو هم دان کنید بریزید تو پوشه .
تورو خدا کمک به منم کنید . اقا من همه ی کارا هم انجام دادم اما وقتی کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته . این ایمیلمه اگه برات ممکنه پاسخ رو به ایمیلم بفرست . دمت گرم

AlirezaIR

AlirezaIR

غریب تالار !
کاربر تالار
کاربر فعال
کرک عوض کنید

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
درود ،
>مشکل کرک دارید ، کرک مربوط به نسخه بازیتون با توجه به 32 بیت یا 64 بیت بودن سیستمتون رو دانلود کنید و سپس به پوشه بازی بریزید !

P

parsimod

کاربر تالار
کاربر تالار
با سلام من این بازی رو نصب کردم با کرک کامل اما موثع اجرا bf4 has stopping work یده
باید چیکارش کنم؟

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا