تاپیک انتقادات

• شروع کننده موضوع .:DeathSpanK:.
  • تاریخ شروع
P4NISh3R

P4NISh3R

Comming soon...
مدیر بازنشسته
پاسخ : تاپیک انتقادات

چرا فروم قسمت بازی های آنلاینو نداره !؟ (چه RPG مثل ورد آف وارکرافت و دوتا چه تحت وب مثله ترواین و... ) طرفدارای اینجور بازیا کم نیستن پس یه انجمنم واسه این بخش تشکیل بدید ممنون ...:khansariha (20):
درود!
این کار باعث میشه که سرعت بالا اومدن سایت بیاد پایین !! و بهتره که بدونین اون سایت هایی که بازی آنلاین گذاشتن سرعتشو لاک پشتیه!...
اگه بقیه اعضا با این روند مشکلی ندارن نصب کردنش واسه مدیر کلاا مث آبخوردن !!! اما الان سایت با این همه مطلب و تجهیزات سرعت بسیار بالایی دارن اون موقع تقریبا میشه یک چهارم!

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

همچین بخش هایی وجود دارن

Technical

Technical

لاغر تالار
Banned

سلام محمد جان این بخشی که گذاشتین پایین انجمن که کاربران آنلاین رو نشون میده... این یکم ایراد داره! یعنی شاید یه کاربر دیگه آنلاین باشه ولی نشونش نده! بله!
مثلا توی تصویر نوشته که 2 کاربر آنلاین هستن ولی فقط اسم یکیشون رو نوشته... خواهشا به این مشکل رسیدگی کنید!
hzlwgvrk28z6nuyr0mkh.png

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

سلام محمد جان این بخشی که گذاشتین پایین انجمن که کاربران آنلاین رو نشون میده... این یکم ایراد داره! یعنی شاید یه کاربر دیگه آنلاین باشه ولی نشونش نده! بله!
مثلا توی تصویر نوشته که 2 کاربر آنلاین هستن ولی فقط اسم یکیشون رو نوشته... خواهشا به این مشکل رسیدگی کنید!
hzlwgvrk28z6nuyr0mkh.png

این مشکل خاصی نیست
چون این بخش بر اساس کوکی ها کار میکنه معمولا احتمال خطا داره :چشمک

یا :
شاید مخفی بوده کاربر

که البته معمولا مینویسه x کار منفی

TaurohtaR

TaurohtaR

The Ranger
مدیر بخش
سلام؛

همین الان یه تاپیک زدم و قبل اون هم تاپیک سیستم جی تی آ وی رو زده بودم؛
متاسفانه وقتی میایم عکس آپلود کنیم تا 100% میره و بعدش می نویسه "خطا در آپلود تصویر" :|

مجبور شدم یه جا دیگه آپلود کنم ولی رسیدگی کنید حتماً

TaurohtaR

TaurohtaR

The Ranger
مدیر بخش
سلام؛

متاسفانه وقتی میایم عکس آپلود کنیم تا 100% میره و بعدش می نویسه "خطا در آپلود تصویر" :|

e0a2f30e8a0e57b314dbc22d0881c1bd.png

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
سلام؛

سلام
احتمالا مشکل از نام فایله
نام تغییر کنه مشکلی پیش نمیاد

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
مشکلات فنی رو پیدا نکردم اینجا میگم :
این خطا برای چیه ؟

c58e915f8eb422b1e75def82a7ae3013.png
اممم...
سلام
سیستم سایت ایجکس هست و در هر لحظه تعداد زیادی درخواست رو باید پردازش کنه و بارگذاری کنه
در این بین که درخواست ها بین دو سرور منتقل میشن امکان داره درخواست ها به مشکل بخورند و سرور دوم اعلام کنه که سرور اول داون شده یا خطای تکمیل نشدن درخواست بده
این میشه که این ارور به وجود میاد
این ارور برای همه در یک زمان خاص به وجود نمیاد...
موفق باشید:)

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا