گوشیمxpria z فقط آرم سونی میده و خاموش میشه

Y

younes0079

کاربر تالار
کاربر تالار
سلام ادمین گوشیم xperia sl (Lt26ii) هستش گوشی منم بریک شد (احتمالا بخاطر روت) میخواستم بدونم میتونی رام گوشی منو پیدا کنی هزار تا سایت گشتم پیدا نکردم رام اولیه گوشی خودمو میخوام اصلا آپدیت نشه همون آندروید 4.0.4 بستنی حصیری آخه چون اگه آپ کنم سرعت گوشیم کلا داغون میشه (خودم تجربه کردم دیگه عمرا آندروید گوشیم رو آپ کنم :دی )

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
سلام
رام رسمی رو فلش کنید حل میشه
صبر کنید رام رو پیدا کنم

Send from my Xperia using Tapatalk

V

Vakilzadeh

کاربر تالار
کاربر تالار
با سلام و تبریک سال جدید و نوروز
امروز برای گوش من که زد ۳ کامپکت است آپدیت از طریق برنامه سونی کامپیوتر آمد.
بعد از چند ساعت برنامه سونی کامپیوتر نرم افزار مربوطه را دانلود کرد و شروع به نصب بر روی موبایل نمود.
متاسفانه در حین آپدیت کامپوترم ریست شد خود به خود و چند بار سعی کردم که با همان برنامه و گزینه بازیابی مشکل را برطرف کنم که نمیشه .
طبق دستور خود برنامه سونی مراحل را ادامه میدهم ولی در قسمت۵ که باید دکمه next فعال بشه نمیشه.
آیا باید گوشی را فلش کنم یا نه ؟ خودم میتوانم انجام بدم یا بدم ببرند تهران شرکت سونی انجام بده؟
ممنون میشوم از راهنمایی همه دوستان.
ارادتمند شما
وکیل زاده

AlirezaIR

AlirezaIR

غریب تالار !
کاربر تالار
کاربر فعال
رام یک بار دیگه باید فلش بزنید با فلش تولز
اول باید فایل دانلودی با رایانه به فرمت ftf در بیارید بعد فلش بزنید
حل میشه

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
با سلام و تبریک سال جدید و نوروز
امروز برای گوش من که زد ۳ کامپکت است آپدیت از طریق برنامه سونی کامپیوتر آمد.
بعد از چند ساعت برنامه سونی کامپیوتر نرم افزار مربوطه را دانلود کرد و شروع به نصب بر روی موبایل نمود.
متاسفانه در حین آپدیت کامپوترم ریست شد خود به خود و چند بار سعی کردم که با همان برنامه و گزینه بازیابی مشکل را برطرف کنم که نمیشه .
طبق دستور خود برنامه سونی مراحل را ادامه میدهم ولی در قسمت۵ که باید دکمه next فعال بشه نمیشه.
آیا باید گوشی را فلش کنم یا نه ؟ خودم میتوانم انجام بدم یا بدم ببرند تهران شرکت سونی انجام بده؟
ممنون میشوم از راهنمایی همه دوستان.
ارادتمند شما
وکیل زاده
سلام
رام رو رو به صورت دستی و با استفاده از فلش تولز نصب کنید.

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا