اختصاصی تاپیک جامع رفع مشکلات Galaxy S5

• شروع کننده موضوع M.Bagheri
  • تاریخ شروع
M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
سلام چند روزیه که گوشیم برنامه بروزرش وقتی میرم تو سایت خطا میده میگه دسترسی به این صفحه امکان پذیر نیست (تبلت خراب شد) لطفا کمکم کنید
سلام،
بفرماید که در همه سایت ها همین خطا رو دارید؟
متن ارور؟

A

Amirata

کاربر تالار
کاربر تالار
با سلام
من این گوشیو حدود سه ماه پیش گرفتم ...چند روز پیش اپدیت رسمی اندروید 5 از طریق گوشی اومد و من اپدیت کردم
از زمان نصب اپدیت تا الان گوشی هی هنگ میکنه خودش خاموش میشه لگ داره و بزرگترین مشکلش توی لاک اسکرین اگ پیام بیاد صفحه تا موقعی که کلید پاورو نزنم خاموش نمیشه بعضی وقتا صبح ک پا میشم از شبش روشن بوده صفحه و گوشیو خیلی داغ میکنه .. و کلا تو این اپدیتشم گوشی به سرعت داغ میشه و اینم بگم من همیشه از پاور سیو گوشی استفاده میکنم
مشکل از چی هست ایا باید رامو فلش بزنم و اگ فلش بزنم پارانتی نمیپره؟
یا راه دگ ای هست

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
با سلام
من این گوشیو حدود سه ماه پیش گرفتم ...چند روز پیش اپدیت رسمی اندروید 5 از طریق گوشی اومد و من اپدیت کردم
از زمان نصب اپدیت تا الان گوشی هی هنگ میکنه خودش خاموش میشه لگ داره و بزرگترین مشکلش توی لاک اسکرین اگ پیام بیاد صفحه تا موقعی که کلید پاورو نزنم خاموش نمیشه بعضی وقتا صبح ک پا میشم از شبش روشن بوده صفحه و گوشیو خیلی داغ میکنه .. و کلا تو این اپدیتشم گوشی به سرعت داغ میشه و اینم بگم من همیشه از پاور سیو گوشی استفاده میکنم
مشکل از چی هست ایا باید رامو فلش بزنم و اگ فلش بزنم پارانتی نمیپره؟
یا راه دگ ای هست
درود
معمولا باید بعد از بروزرسانی های بزرگ یکبار گوشی رو ریست کامل (فلش) کنید تا این مشکلات پیش نیاد...

P

paradisee

کاربر تالار
کاربر تالار
سلام وقتتون بخیر بنده مشکل گلکسی s5 دارم که گوشی روشن میشه ولی تصویر بالا نمیاد یعنی ال سی دی روشن نمیشه چیکار باید بکنم متشکرم

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
سلام وقتتون بخیر بنده مشکل گلکسی s5 دارم که گوشی روشن میشه ولی تصویر بالا نمیاد یعنی ال سی دی روشن نمیشه چیکار باید بکنم متشکرم
درود؛
با این اطلاعات نمیشه گفت مشکل چیه
شاید سخت افزاری باشه ... شاید هم نرم افزاری
بهتره به نمایندگی های معتبر مراجعه کنید

M

mohammad23

کاربر تالار
کاربر تالار
دوستان عزیز سلام،ببخشید من یه مشکلی دارم ممنون میشم راهنماییم کنید.
من دو ماهه اس 5 خریدم یک ماه پیش آپدید انروید لالیپاپ رو برای گوشیم دانلود کردم ونصب کردم ،از زمانی که نصب شد گوشیم هنگ میکنه در حدی که بازی های ساده رو هم نمیتونه اجرا کنه،لطفا راهنماییم کنید چطور این مشکلو حل کنم؟

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
دوستان عزیز سلام،ببخشید من یه مشکلی دارم ممنون میشم راهنماییم کنید.
من دو ماهه اس 5 خریدم یک ماه پیش آپدید انروید لالیپاپ رو برای گوشیم دانلود کردم ونصب کردم ،از زمانی که نصب شد گوشیم هنگ میکنه در حدی که بازی های ساده رو هم نمیتونه اجرا کنه،لطفا راهنماییم کنید چطور این مشکلو حل کنم؟
عرض سلام و احترام خدمت شما
توصیه میشه که همیشه بعد اپدیت ریست فکتوری انجام بشه
بهترین روش آپدیت،دانلود رام و فلش کردن به صورت دستی هست...
پیشنهاد میکنم اول ریست کنید گوشی رو
اگر نشد رام رو دوباره فلش بزنید

R

rasolahwazi

کاربر تالار
کاربر تالار
سلام خسته نباشید اقا من وقتی گوشی galaxy-s5 خودمو آپدیت کردم به ورژن جدید اندروید 5 بعضی از برنامه ها نصب نمیشه و خطا میگه
App not installed. چکار کنم

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا