بیاموزیم که بهم نخندیم بلکه باهم بخندیم

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
> البته اینو باید اضافه کنم که :
اینکه ما باز نباید ملیت های دیگه رو مسخره کنیم ، یا ادیانه دیگه رو به سخره بگیریم ، هرکسی دین و ملیت خودشو داره و براش ارزش قائله ، همونطور که ما نمیخوایم بهمون توهین بشه اونا هم نمیخوان ، تو آیات کتابه دینه خودمون هم به سخره گرفتن کلا کار پسندیده ای نیست ؛ بنابراین ،بهترین کار اینه که فعلا خودمون رو به سخره نگیریم !

WickedSick

WickedSick

کاربر تالار
کاربر تالار
:| ما حرفی نداریم ولی با روانی موافقم :دی

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
اممم
تاپیک خوبیه
اما من نه مخالفم نه موافقم
قبل از اینکه به بحث اصلی بپردازیم اینو باید بگم که اصول مباحثه رعایت ادب و احترامه و البته حرکت روبه جلو با دلایل منطقی ! اینکه بخوایم با بی احترامی و استرس و تمسخر کار رو پیش ببریم درست نیست. حرف منطقی دارید بزنید . فروم برای بیان عقایده و عقیده هرکس هم برای خودش قابل احترامه ! پس به عقاید هم احترام بذاریم ...
اما تاپیک سجاد
بحث قشنگیه اما من موافق با توهین به ملت ها نیستم همونطوریکه موافق توهین به خودمون نیستم . بهتره دنیا ما رو با رفتار خوبمون بشناسه نه با فحش ها و حرف های نادرست ! ( این عقیده منه )
بحث مرگ بر آمریکا و اسرائیل یک بحث جداست که در این فروم نمیگنجه دنبالشو نگیرید ;)

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا