صندلی داغ wickedsick

Pb.GraphisT

Pb.GraphisT

گرافیست
مدیر ارشد گرافیک
من بازم اومدمممم

سلام :هه

1. نظرت راجع به آموزش چیه؟ منظورم آموزش اختصاصی بود، ( غیر مستقیمدارم میگم پست بذار :دی ) ->

2. کلن نظرت راجع به من چیه :هه ->

3. کدوم دکمه ی کیبورد رو بیشتر از همه دوست داری؟ ->

4. کامپیوتر رو میزی یا لپتاپ؟ ->

5. اگه روز و سال مرگتو بهت بگن چیکار میکنی؟ ->

6. اگه جلوت بهترین لپتاپ دنیا (فرضاً 20 میلیون قیمتش باشه) رو بذارن و کنارش هم بهترین کتاب آموزش هک دنیا با زبان فارسی (اینم فرضاً 20 میلیون قیمتش باشه) کدومو بر میداری؟ ->

7. هک یا امنیت؟ ->

8. کدوم آنتی ویروس رو قبول داری؟ (خود من کلن به آنتی ویروس اعتقاد ندارم و هیچ وقتم نصب نکردم :دی ) ->

9. چه غذایی رو بیشتر دوس داری؟ ->

10. دوست داری دوره بعدی کی بشینه رو صندلی؟ ->

11. اگه بشینه چند بار ازش سوال میپرسی؟ ->

12. اصولاً قانونمندی؟ ->

13. تاحالا پک آموزشی خریدی از جایی؟ در چه موردی بوده اگه خریدی؟ ->

14. توی این لیست هر خط دو گزینه وجود داره که تو باید فقط یکیشونو باید انتخاب کنی :
آب معدنی - آب میوه ->
بالشت - متکا ->
زمین - تخت ->
اسپیکر - هدست ->
اپل - سامسونگ ->
Nvidia - AMD ->

15. اگه بهت این فرصت رو بدن که برگردی به گذشته یا بری به آینده کدومو انتخاب میکنی؟ (منظور از گذشته و آینده دیگه حداقل 200 سال آینده یا گذشته ست - راه برگشتی هم نداره) ->

فلن همینا...

WickedSick

WickedSick

کاربر تالار
کاربر تالار
من بازم اومدمممم باشه چته میزنی :|

سلام :هه سلام :دی

1. نظرت راجع به آموزش چیه؟ منظورم آموزش اختصاصی بود، ( غیر مستقیمدارم میگم پست بذار :دی ) -> نه نمیزارم:دی (خو میزارم پست هم :| )

2. کلن نظرت راجع به من چیه :هه -> خیلی بدی :دی

3. کدوم دکمه ی کیبورد رو بیشتر از همه دوست داری؟ -> Enter

4. کامپیوتر رو میزی یا لپتاپ؟ ->PC

5. اگه روز و سال مرگتو بهت بگن چیکار میکنی؟ ->چی کار کنم خاک میگیرم تو سرم :دی

6. اگه جلوت بهترین لپتاپ دنیا (فرضاً 20 میلیون قیمتش باشه) رو بذارن و کنارش هم بهترین کتاب آموزش هک دنیا با زبان فارسی (اینم فرضاً 20 میلیون قیمتش باشه) کدومو بر میداری؟ -> همش کامی :| باو میرم اموزششو تو نت در میارم :دی

7. هک یا امنیت؟ -> امنیت(اگه برای USA باشه)

8. کدوم آنتی ویروس رو قبول داری؟ (خود من کلن به آنتی ویروس اعتقاد ندارم و هیچ وقتم نصب نکردم :دی ) ->ESET

9. چه غذایی رو بیشتر دوس داری؟ ->لازانیا

10. دوست داری دوره بعدی کی بشینه رو صندلی؟ -> نمیدونم :|

11. اگه بشینه چند بار ازش سوال میپرسی؟ ->200 بار :دی

12. اصولاً قانونمندی؟ ->یس

13. تاحالا پک آموزشی خریدی از جایی؟ در چه موردی بوده اگه خریدی؟ ->نه :دی

14. توی این لیست هر خط دو گزینه وجود داره که تو باید فقط یکیشونو باید انتخاب کنی :
آب معدنی - آب میوه -> آب میوه
بالشت - متکا -> بالشت
زمین - تخت -> زمین
اسپیکر - هدست ->هدست
اپل - سامسونگ ->اپل(خدایی زورت نمیاد این دو رو کنار هم گزاشتی؟ :| )
Nvidia - AMD ->Nvidia It's meant To Be Played :D

15. اگه بهت این فرصت رو بدن که برگردی به گذشته یا بری به آینده کدومو انتخاب میکنی؟ (منظور از گذشته و آینده دیگه حداقل 200 سال آینده یا گذشته ست - راه برگشتی هم نداره) ->آینده
چقد سوالات کوتاهن!خخخ :))

فلن همینا... هعیییی باو :))

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
به نام خدا

درود تو روحت عزیزم :دی
داشت یادم میرفت از صندلی داغت کم کم :دی
خوبی ؟
چه خبرا ؟
بریم سراغ سوالا ؟
بخوای نخوای باید بریم :دی
1. چه نوع شیرینی رو از همه بیشتر دوست داری ؟
2.روزی چند ساعت کلش بازی میکنی ؟
3.اگه بتونی برگردی به زمان گذشته به کدوم دوره تاریخی بر میگردی ؟
4. تعریفت از دوست خوب چیه !؟
5.به نظرت چند درصد از تعریف بالا رو دارا هستی ؟
6.نظرت راجع به کنکور چیه ؟ :هه
7. رشتت چیه ؟
8. از بین بازی های استراتژیک کدوم بازی رو بیشتر بازی میکنی ؟ (کلشو حساب نکنی یه وقت :دی )
9. ویندوزت چیه ؟
10. به نظرت ویندوز 10 باحاله ؟چرا ؟
11. از بین سیستم عامل های موبایل کدوم رو بیشتر قبول داری ؟
12. یکی از فانتزیات اینه که ...
13.اگه یه روز یدونه غول چراغ جادو جلوت ظاهر شه و بهت بگه سه تا آرزو بکن تا برآورده کنم چه آرزو هایی میکنی ؟
14. با کدوم فصل سال بیشتر حال میکنی ؟
15.اگه بخوای به بهره هوشیت از 1 تا 10 یه نمره بدی چند میدی ؟

باز میام :دی
خدا حاظت :ایکس

WickedSick

WickedSick

کاربر تالار
کاربر تالار
به نام خدا

درود تو روحت عزیزم :دی تو روح خودتم :دی
داشت یادم میرفت از صندلی داغت کم کم :دی همه یادشون رفته =)) :))
خوبی ؟مرسی!
چه خبرا ؟سلامتی
بریم سراغ سوالا ؟ نه نرو!خخخ
بخوای نخوای باید بریم :دی :|
1. چه نوع شیرینی رو از همه بیشتر دوست داری ؟ والا سالاری :/ ولی بجر اون همه رو دوس میدارم :دی
2.روزی چند ساعت کلش بازی میکنی ؟4 تقریبا ولی خو کلش هست ولی در واقع توی پس زمینه دارم توی فروم ها و تلگرام و اینا ام :دی
3.اگه بتونی برگردی به زمان گذشته به کدوم دوره تاریخی بر میگردی ؟همین 10 سال پیش :|
4. تعریفت از دوست خوب چیه !؟با مرام باشه و یادش نره کارایی که براش کردی!نمیخاد قربون صدقت بره فقط نامردی نکنه :|
5.به نظرت چند درصد از تعریف بالا رو دارا هستی ؟ چ طرف باشه اینطوری چ نه تقریبا 80-90 درصد :/
6.نظرت راجع به کنکور چیه ؟ :هه ی چیز فوق العاده مسخره!نه چون سخته!برای اینکه بی هدفه!ملاک اصلی نباید اون باشه با اون درسای عربی و اینای مسخرش :| فقط اختصاصی داشت بهتر بود!
7. رشتت چیه ؟تجربی
8. از بین بازی های استراتژیک کدوم بازی رو بیشتر بازی میکنی ؟ (کلشو حساب نکنی یه وقت :دی ) بعد کلش جنرالز
9. ویندوزت چیه ؟ S373n :D
10. به نظرت ویندوز 10 باحاله ؟چرا ؟ خیلی! ویژگی هاش خیلی باحالن!
11. از بین سیستم عامل های موبایل کدوم رو بیشتر قبول داری ؟ iOS و دیگر هیچ -_-
12. یکی از فانتزیات اینه که ... هکر خیلی خوف شم :/ البته میتونستم بشم ولی چون پول توش نیست نرفتم :/
13.اگه یه روز یدونه غول چراغ جادو جلوت ظاهر شه و بهت بگه سه تا آرزو بکن تا برآورده کنم چه آرزو هایی میکنی ؟همون اولی میگم یه چیز باشه که بی نهایت آرزو چه ممکن چه ناممکن بر اورده کنه :دی
14. با کدوم فصل سال بیشتر حال میکنی ؟تابستان :|
15.اگه بخوای به بهره هوشیت از 1 تا 10 یه نمره بدی چند میدی ؟8 توی بضی درسا بدلیل اینکه دوس ندارم این 0 عه :دی ولی جدی ی کارایی کرد بچگی خودمم هنگم :| 5 سالگی روزنامه رو کامل میخوندم

باز میام :دی اوکی :ایکس
خدا حاظت :ایکس همچنین ^^

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا