اختصاصی دانلود انیمه Sword Art Online I ( هنر شمشیر زنی فصل اول )

NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته
775829-20130731163045.jpg.png

نام فارسی : هنر شمشیر زنی

ژانر : اکشن | عاشقانه | فانتزی

کیفیت : HD 480p

فرمت : mkv

میانگین حجم هر قسمت : 65 مگابایت

تاریخ انتشار :2012

زبان : ژاپن

زیرنویس فارسی : دارد

وضعیت : تمام شده

خلاصه انیمه :

در سال 2022 میلادی بشر موفق به تحقق رویای ایجاد دنیای مجازی میشود. تکنولوژی که این امر را میسر میکند،فول دایو نام دارد که با قرار گرفتن بر سر راه امواج عصبی، کنترل حس های پنجگانه را دست میگیرد. صنعت سرگرمی از این تکنولوژی برای تحول سبک بازی های نقش آفرینی عظیم چند نفره آنلاین استفاده کرده و سبکی جدید در صنعت بازی، بازی های نقش آفرینی عظیم چند نفره آنلاین در دنیایی مجازی را به وجود می آورد. در این نوع بازی به جای اینکه تصویر در برابر چشمان بازیکن نمایش داده شود، تصویر، صدا و تمام حس های بدن مستقیما به مغز فرستاده می شود و بازیکن خود را در دنیایی واقعی حس میکند. تکنولوژی فول دایو، امواج عصبی که مغز بازیکن برای حرکت بدن به اعضای بدن میفرستد را تشخیص داده، جلوی آنها را می گیرد و آن حرکات را به آواتار بازیکن در دنیای مجازی منتقل میکند. اولین کنسول بازی که از این تکنولوژی استفاده میکند نِرو گیر و اولین بازی در این سبک هنر شمشیر آنلاین نام دارد.

terme

terme

کاربر تالار
کاربر تالار
این زیرنویس فصل اول
مگه زیرنویس فارسی و نباید تو خوده سایت قرار بدین...هر انیمه زیرنویس فارسیش باید همراش باشه پس چرا تو انیمه های مختلفی که من از اینجا دانلود کردم زیرنویس فارسیش نبوده؟؟؟

Real Feeling

Real Feeling

پسر دایی
کاربر فعال
مگه زیرنویس فارسی و نباید تو خوده سایت قرار بدین...هر انیمه زیرنویس فارسیش باید همراش باشه پس چرا تو انیمه های مختلفی که من از اینجا دانلود کردم زیرنویس فارسیش نبوده؟؟؟
سیاست کاری پرشین بکس اینجوری نیست صرفا به درخواست کاربران زیرنویس قرار میگیره وب سایت های مخصوص زیرنویس میتونید دانلود کنید

DAYAK

DAYAK

کاربر تالار
کاربر تالار
فصل دوم اومده؟؟

TaurohtaR

TaurohtaR

The Ranger
مدیر بخش
DAYAK

DAYAK

کاربر تالار
کاربر تالار
اگه اومده کجا باید دان کنیم؟؟

DAYAK

DAYAK

کاربر تالار
کاربر تالار
مدیر این بخش کیه؟؟؟
من فصل دوم انیمه هنر شمشیر زنی را خواستم دان کنم داخل لینک ها هیچ محتوایی نبود انگار برداشته شدن یا حذف شدن اگه رسیدگی بشه ممنون میشم

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا