اختصاصی دستور ژله خرده شیشه

RAHA

RAHA

عمه برادرزاده
مدیر بخش

این ژله اگه ژله اصلیش ژله آلوئه ورا باشه خیلی قشنگتر در میاد,من به دلیل کمبود ژله در خونه از ژله با دو طعم آلبالو و لیمو استفاده کردم,اگه از رنگ های مختلف که نزدیک بهم نیستن استفاده کنید قشنگتر میشه
ژله آلبالو یک بسته
ژله لیمو یک بسته
ژله آناناس که ژله بیس هست(یک بسته)

ژله آلبالو با یک لیوان آب جوش مخلوط میکنید و میریزید تو یه ظرف(ترجیحا" پیرکس) و میذارید تو یخچال که ببنده
ژله لیمو رو هم مثل ژله آلبالو

بعد از اینکه ژله ها بست با چاقو برش میزنید و میریزید تو قالبی که میخواید ژله اصلی تو اون ببنده

368e3f8eb488d25ed0ed3a7e8205851c.jpg

ژله آناناس رو با یه لیوان آب جوش و یه لیوان بستنی وانیلی کاملا آب شده مخلوط میکنیم و میریزیم رو ژله هامون و میذاریم تو یخچال ببنده

315636319899c85c291e47d8c171ed1b.jpg

من رنگ ژله هام بهم نزدیک بودن و زیاد خوب نشد

RAHA

RAHA

عمه برادرزاده
مدیر بخش
DSC_1861.JPG

DSC_2060.JPG

مواد لازم
سه رنگ ژله( واسه من انار و بلوبری و نعنا بود)
ژله آلوورا و بستنی لیوانی وانیلی

سه رنگ ژله رو جداگانه با یه لیوان آبجوش مخلوط میکنیم و جداگانه میریزم تو ظرف های پیرکس مرغ خوری و میذاریم تو یخچال که ببنده
وقتی ژله ها بست با چاقو مربعی برشش میزنیم و بصورت درهم میریزم تو قالب اصلیمون
ژله آلوورا رو با یه لیوان آبجوش مخلوط میکنیم و میذاریم کامل خنک شه و وقتی خنک شد بستنی وانیلی که کامل آب شده رو بهش اضافه میکنیم و خوب بهم میزنیم و میریزم تو قالب رو ژله های خرده شده و میذاریم تو یخچال که ببنده

آخرین ویرایش:
RAHA

RAHA

عمه برادرزاده
مدیر بخش
DSC_0746.jpg

RAHA

RAHA

عمه برادرزاده
مدیر بخش
DSC_2627.jpg

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا