چتــــــــــــروم آفلایــن

RAHA

RAHA

عمه برادرزاده
مدیر بخش
عید اصلا مهمون نباید بیاد که بخواد چند روز بمونه
اونا میان که برن خرید و خوشگذرونی
منم عیدم رو باید آشپزی کنم و به احتمال زیاد چندتا بچه رو نگه دارم که بقیه میخوان برن بازار :|

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
منم عیدم رو باید آشپزی کنم و به احتمال زیاد چندتا بچه رو نگه دارم که بقیه میخوان برن بازار :|
در این موارد میتونید از حق میزبانی خودتون استفاده کنید و از فن فلفل استفاده کنید .

NecromanceR

NecromanceR

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال
یا ابلفضل من منظورم همین نوع مهمون ها بود و یک نوعشم یه مهمون ها هست سال به سال فقط تو عید می بینی بعد میاد خونه انگار جلسه سران کشورهاست خیلی رسمی . مهمون باید خودمونی باشه ادم باهاش راحت باشه حالا بیاد بمونه هم یه گوشه کار بگیره برای میزبان سخت نگزره .

RAHA

RAHA

عمه برادرزاده
مدیر بخش
یا ابلفضل من منظورم همین نوع مهمون ها بود و یک نوعشم یه مهمون ها هست سال به سال فقط تو عید می بینی بعد میاد خونه انگار جلسه سران کشورهاست خیلی رسمی . مهمون باید خودمونی باشه ادم باهاش راحت باشه حالا بیاد بمونه هم یه گوشه کار بگیره برای میزبان سخت نگزره .
گوشه کار چیه برادر من
من یه سری مهمون اومد، قرمه سبزی درست کردم، خانومه اومد تو اشپزخونه گفت شوهرم گوشت نمیخوره :| برم غذا از بیرون بگیرم؟ منم تعارف زدم نههه الان مرغ درست میکنم و ده دقیقه بعد در حالی که برای لال شدن خودم دعا میکردم، مرغ خرد میکردم :/

amazing

amazing

کاربر تالار
کاربر تالار
گوشه کار چیه برادر من
من یه سری مهمون اومد، قرمه سبزی درست کردم، خانومه اومد تو اشپزخونه گفت شوهرم گوشت نمیخوره :| برم غذا از بیرون بگیرم؟ منم تعارف زدم نههه الان مرغ درست میکنم و ده دقیقه بعد در حالی که برای لال شدن خودم دعا میکردم، مرغ خرد میکردم :/
بعضی مهمونا ذاتا پرروان
مهمون باید سنگم بزاری جلوش بخوره خخخ

RAHA

RAHA

عمه برادرزاده
مدیر بخش
والا

WickedSick

WickedSick

کاربر تالار
کاربر تالار
:|
هنوزم داریم دچار سنت ابتلا میشیم :دی
ضمنن سلام.
و خدافز :دی
پ.س: من عید کلا خونمون نمیمونم :))

آخرین ویرایش:
WickedSick

WickedSick

کاربر تالار
کاربر تالار
امسال 928 هزار نفر شرکت کننده داریم.(تقریبا داره رکورد دهه 60 یا رو میزنه :| )
قطعا 700 هزار تاش تجربین...
خدا رحم کنه :|

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا