آخرين كتكي كه خوردي سر چي بود و از كي خوردي؟

p@rin@z

p@rin@z

کاربر تالار
کاربر تالار
من خودم امروز صبح از دوستم تو مدرسه شوخی شوخی زد

Pb.GraphisT

Pb.GraphisT

گرافیست
مدیر ارشد گرافیک
راستشو بخوای
از خودم 4-5 ماه پیش
اونقدر عصابم خورد بود از یه چیزی فقط خودمو میزدم

NecromanceR

NecromanceR

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال
ما طبقه دوم بودیم بعد دقیقا زیره پنجرهمون تو حیاط لباس شویی اون موقع درس بگم کهنه شور بود مامان و بابام رفتن بیرون در خونه هم بستن من 5 سالم بود تنها خونه عاشق اتیش بازی یه روزنامه کامل اتیش ازدم کنار پنجره کمکم دیگه اتیشش زیاد شد ترسیدم انداختمش بیرون از بد حادثه افتاد دقیقا داخل خود کهنه شوره اون داخلش که میچخورند سوزوند کلا نابود کرد همه چیو . بابا و مامانم اومدن خونه دیگه خودتون می دونید چی شد دیگه :دی
کاملا هم حق میدم بهشون دیگه از اون به بعدم اتیش بازی نکردم

p@rin@z

p@rin@z

کاربر تالار
کاربر تالار
ما طبقه دوم بودیم بعد دقیقا زیره پنجرهمون تو حیاط لباس شویی اون موقع درس بگم کهنه شور بود مامان و بابام رفتن بیرون در خونه هم بستن من 5 سالم بود تنها خونه عاشق اتیش بازی یه روزنامه کامل اتیش ازدم کنار پنجره کمکم دیگه اتیشش زیاد شد ترسیدم انداختمش بیرون از بد حادثه افتاد دقیقا داخل خود کهنه شوره اون داخلش که میچخورند سوزوند کلا نابود کرد همه چیو . بابا و مامانم اومدن خونه دیگه خودتون می دونید چی شد دیگه :دی
کاملا هم حق میدم بهشون دیگه از اون به بعدم اتیش بازی نکردم

خسته نباشی بعد اون دیگه کتک نوش جان نکردید؟

TaurohtaR

TaurohtaR

The Ranger
مدیر بخش
من آخریش که یادم بیاد 7 سالم بود، اون موقع خعلی ظالم بودم :| یه گربه بود که تو خونمون بچه زاییده بود، من چه بلاهایی که سرشون نیاوردم ... :| بابام اومد دید که آزمایشگا باز کردم دارم رو گربه ها همه چی تست میکنم :دی قشنگ حالمو جا آورد :دی

NecromanceR

NecromanceR

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال
خسته نباشی بعد اون دیگه کتک نوش جان نکردید؟
باورت بشه یا نه بچه ای نبودم خانواده رو اذیت کنم بعد تو دوران تحصیلی هم دنبال دردسر نبودم بعد تو دعوا هم همیشه طرف برنده بودم که کتک نخورم :دی

p@rin@z

p@rin@z

کاربر تالار
کاربر تالار
باورت بشه یا نه بچه ای نبودم خانواده رو اذیت کنم بعد تو دوران تحصیلی هم دنبال دردسر نبودم بعد تو دعوا هم همیشه طرف برنده بودم که کتک نخورم :دی

ایول چرا باورم نشه ایولا

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا