آپدیت رام galaxy tab p1000

S

sina sina

کاربر تالار
کاربر تالار
سلام
یک گوشی گلکسی تب p1000 دارم با مشخصات زیر.یک مدتی هست کند شده و نتیجه گرفتم بعد از بک آپ به بهترین و مناسب ترین رام آپدیتش کنم.گوشی روت نشده و در مورد طریقه آپدیت رام و روت اطلاعات زیادی ندارم.
لطفا دقیقا توضیح بدین باید چی رو دانلود کنم به چی نیاز دارم و دقیقا باید چی کار کنم.باید آخرین رام رسمی رو نصب کنم یا رام های دیگه.رام سیانوژن چیه.چه مراحلی رو طی کنم چه رامی مناسب هست و از کجا دانلود کنم.نیاز به کیبورد فارسی هست از کجا بگیرم.
این مشخصات دقیق تر گوشی هست (اگر مورد خاص دیگه ای نیاز داشتین بگید) :
GT-P1000
Firmware Version: 2.3.3
Baseband Version: P1000JXJP4
Build Number: GINGERBREAD.JPJ9

لطفا راهنمایی کنید.

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
پاسخ : آپدیت رام galaxy tab p1000

سلام
نحوه روت :
1-ابتدا تیک گزینه Usb Debugging رو از مسیر زیر بزنید:
Settings>Applications>Development>USB Debugging
2-تبلت رو به کامپیوتر متصل کنید.
3-برنامه Superonceclick رو اجراء کنید.
4-روی گزینه Root کلیک کنید و 5 تا 10 دقیقه صبر کنید.
5-خب تموم شد دیگه تبلت روت شده!!

دانلود نرم افزار Super One Click 2.3.3

آخرین ویرایش:
S

sina sina

کاربر تالار
کاربر تالار

سلام نحوه روت : 1-ابتدا تیک گزینه Usb Debugging رو از مسیر زیر بزنید: Settings>Applications>Development>USB Debugging 2-تبلت رو به کامپیوتر متصل کنید. 3-برنامه Superonceclick رو اجراء کنید. 4-روی گزینه Root کلیک کنید و 5 تا 10 دقیقه صبر کنید. 5-خب تموم شد دیگه تبلت روت شده!! http://forum.persianbax.ir/thread4852.html
خب بعد از این باید چی کار کنم ؟ میخوام رام رو کلا عوض کنم یک رام جدید بریزم.بهتره رام اصلی بریزم یا رام های دیگه یا اصلا به جای ریختن رام فرمت کنم کافیه ؟ ممنون.

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

خب بعد از این باید چی کار کنم ؟ میخوام رام رو کلا عوض کنم یک رام جدید بریزم.بهتره رام اصلی بریزم یا رام های دیگه یا اصلا به جای ریختن رام فرمت کنم کافیه ؟ ممنون.
بعد از روت شما باید منوی ریکاوری رو روی گوشیتون نصب کنید
بعد از نصب ریکاوری فایل رام رو به رم تبلت منتقل میکنید و با رفتن به منوی ریکاوری و انجام دادن wipe ها و بعد از اون نصب فایل رام میتونید رام رو عوض کنید
اگر گوشی رو ریست بکنید مثل روز اول میشه
البته این نکته رو هم بگم سخت افزار های قدیمی جاوبگویی نرم افزار های جدید نیستند یعنی شما هرچقدر هم تلاش بکنید نمیتونید تبلت دلخواه خودتون رو داشته باشید
کاستوم رام ها معمولا مشکلاتی رودارند . بنده خودم پیشنهاد میکنم از رام اصلی خود شرکت اسفتاده کنید و هر از چند گاهی هم گوشی رو ریست کنید

S

sina sina

کاربر تالار
کاربر تالار

بعد از روت شما باید منوی ریکاوری رو روی گوشیتون نصب کنید
بعد از نصب ریکاوری فایل رام رو به رم تبلت منتقل میکنید و با رفتن به منوی ریکاوری و انجام دادن wipe ها و بعد از اون نصب فایل رام میتونید رام رو عوض کنید
اگر گوشی رو ریست بکنید مثل روز اول میشه
البته این نکته رو هم بگم سخت افزار های قدیمی جاوبگویی نرم افزار های جدید نیستند یعنی شما هرچقدر هم تلاش بکنید نمیتونید تبلت دلخواه خودتون رو داشته باشید
کاستوم رام ها معمولا مشکلاتی رودارند . بنده خودم پیشنهاد میکنم از رام اصلی خود شرکت اسفتاده کنید و هر از چند گاهی هم گوشی رو ریست کنید

درسته.نصب منوی ریکاوری رو بلد نیستم و wipe و ... رو هم متوجه نشدم.میتونید یکم بیشتر توضیح بدین ؟
من هم نظرم همین هست که به رام اصلی شرکت برم فقط میتونید بهم بگین آخرین رام اصلی که سامسونگ برای گلکسی تب p1000 زده چیه و از کجا دانلود کنم ؟ رام من الان 2.3.3 هست بالاتر از این رام هم اومده ؟
لطفا راهنمایی کنید.

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

درسته.نصب منوی ریکاوری رو بلد نیستم و wipe و ... رو هم متوجه نشدم.میتونید یکم بیشتر توضیح بدین ؟
من هم نظرم همین هست که به رام اصلی شرکت برم فقط میتونید بهم بگین آخرین رام اصلی که سامسونگ برای گلکسی تب p1000 زده چیه و از کجا دانلود کنم ؟ رام من الان 2.3.3 هست بالاتر از این رام هم اومده ؟
لطفا راهنمایی کنید.
شما باید اول گوشی روت کنید
و بعد نرم افزار x-parts رو دانلود و نصب کنید و از طریق اون میتونید منوی ریکاوری رو نصب کنید
wipe ها در منوی ریکاوری هستند شما وارد منوی ریکاوری بشید متوجه میشید
نیازی نیست ریست کنید
در ضمن سرعت اندروید 2.33 از اندروید 4 از نظر بنده بیشتر هست
اگر رام جدیدی اومده باشه با ادیت سرویس سامسونگ میتونید متوجه بشید که فکر کنیم دیگه نیومده
نیازی نیست شما رام رو دوباره نصب کنید کافیه فقط گوی رو ریست کنید

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا