اس ام اس محرم 92

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
محرم آمد و دلها غمین شدغم و عشق وبلا با هم عجین شد“حسین” آماده، بهر جانفشانی استدوباره فاطمه قلبش حزین شد . . .“فرا رسیدن ایام عزاداری سید الشهدا بر شماو تمام شیعیان و دلسوختگان و عاشقان “امام حســـین علیه السلام” تسلیت باد.”

متن تسلیت محرم*******

دلم مست و لبم مست و سرم مستبخون ای دل که صبرم رفته از دستبخون ای دل محرم اومد از راهبخون اجر تو با عباس بی دست . . .عرض تسلیت به مناسبت امام سوگواری امام حسین(ع)

متون زیبا برای محرم*********

عالم ، همه خاک کربلا بایدمانپیوسته به لب ، خدا خدا بایدمانتا پاک شود ، زمین ز ابنای یزیدهمواره حسین ، مقتدا بایدمان . . .
یا حسین

اس ام اس زیبا برای محرم***********

گویند “می” نمی شود از راه گوش خوردمن “یا حسین” می شنوم مست می شوم . . .آغاز دهه محرم تسلیت باد

متن کوتاه و زیبا برای محرم*********

ما سینه زنان رسم جنون باب نمودیمجان و سر خود هدیه به ارباب نمودیماز عمق درون ناله و فریاد نمودیمبا سینه زدن زلزله ایجاد نمودیم . . .

دوبیتی ویژه محرم*****

تـا هست جهــان شـور محــرم باقیستاین جلوه ی جان در همه عالـم باقیستازنـالـه ی نـیـنــوای یـاران حسـیـنهمواره به لب زمـزمه ی غم باقیست . . .

اشعار ویژه محرم 92********

فانوس اشک هایتان را روشن کنید ، ماه غریبی شهید نینواست .فرارسیدن ماه محرم تسلیت باد

متن رسمی برای محرم*********

خلائق خاک بر سر جملگی زاری کنیدمحرم ماه خون آمد عزاداری کنیدز خاک نینوا فریاد می خیزد چنینحسینم یار می خواهد، وفاداری کنید . . .

جملات زیبا برای محرم********

دلم دریاچه ی غم شد دوباره / قد آیینه ها خم شد دوبارهصدای سنج و دمام اومد از دور / بخون ای دل محرم شد دوباره . . .

بهترین اس ام اس های محرم******

ای آن که غمت مسئله آموز من استشور غم تو در دل پرسوز من استروزی که حسین! بر تو من گریه کنمسوگند به تو که بهترین روز من است . . .ایام سوگواری حسینی تسلیت باد

اس ام اس و پیامک محرم 92*****

همواره تجّسم قیام است حسین (ع)در سینة عاشقان ، پیام است حسین (ع)در دفتر شعر ما ، ردیف است هنوزدل چسبترین شعر کلام است حسین (ع)

sms محرم*******

مُحرّم، خیمه ای است که محبان خاندان نور در آنبه شراب طهور اشک و عزا دعوت شده اند . . .فرارسیدن ماه محرم تسلیت باد

sms ویژه محرم********

محرم آمد و دلها غمین شد غم و عشق وبلا با هم اجین شدحسین آماده بهر جانفشانی است دوباره فاطمه قلبش حزین شد . . .

sms moharram********

تا دل ز غم تو گشت بی تاب حسیناین چشم تهی نگشت از آب حسینعمری است نیازمند این درگاهمیک لحظه گدای خویش دریاب! حسین . . .ایام سوگواری حسینی تسلیت باد

اس ام اس و پیامک محرم 92*******

عطری که از حوالی پرچم وزیده استما را به سمت مجلس آقا کشیده استاز صحن هر حسینیه تا صحن کربلاصد کوچه بازکنید محرم رسیده است . . .

جدیدترین اس ام اس های محرم*********

ماه اشک های بی اختیار، ماه غمبار اسیرانماه فریادهای خونین و ماه طنین، مؤید صحرای عشقبر شما عاشوراییان تسلیت باد . . .

جدیدترین پیامک های محرم*********

هم عشق حسین، معنی زندگی استهم گریه بر او کمال سازندگی است . . .

سری جدید اس ام اس های محرم**********

جانـت بـه کــویــر تفتــه دریـا بخشیدهفتاد و دو گل ، به متن صحرا بخشیدبـــا جلـــوه ی کــربـلای عـاشـوراییخـون تــو بـه رنگ سرخ معنا بخشید . . .

متن برای محرم*********

محرّم، زیباترین نگارخانه در قلب هستی استکه زمین و آسمان و ملک و ملکوت و عرش و فرش را شگفت زده کرده است

متون اماده ویژه محرم 92********

آنان که به گوش دل شنیدند تو رارفتند و به پای دل رسیدند تو راآن کوردلان که بر دلت تیر زدنددیدند تو را، ولی ندیدند تو را . . .
ایام سوگواری حسینی تسلیت باد

جملات جدید ویژه محرم*******

ای اشک کجایی که غم از راه رسیداندوه عظیم و ماتم از راه رسیدیک سال گذشت و باز یک بار دگرپلکی زدی و محرم از راه رسید

دوبیتی زیبا برای محرم******

مُحرّم، خیمه ای است که محبان خاندان نور در آن به شراب طهور اشک و عزا دعوت شده اند.فرارسیدن ماه محرم تسلیت باد.​

KaShKoOl

KaShKoOl

یه مرد تنها و خسته
کاربر ماندگار
پاسخ : اس ام اس محرم 92

اشک دارد میچکد از آســــــمان این لحظه ها
عرش یزدان در تلاطم باشــــد از این نغمه ها
حکمت باران در این ایام میدانی که چیست؟
آب و جارو می شود بهر " محـــرم " کوچه ها

url.jpg

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا