اس ام اس ورزشی جدید

Jason Statham

Jason Statham

دل شکسته
کاربر تالار
کاربر فعال
“میثاق” صدها بار توبه میکرد اگر میدانست که آرزوی درون دروازه ایستادنش ، آرزوی مشترکی بود بین او و همه مهاجمان لیگ.

برای اولین بارتو زندگیم دلم برای استقلالیا سوخت.
وقتی دیدم که مربیشون باچه مظلومیتی باجام لیگ برتر عکس می گیره دلم کباب شد.
آقای کفاشیان راه دوری نمی ره
یه جام هم به این بنده خداها بدید.

به نظر شما پرسپولیس فصل آینده،به طور متوسط در هر بازی چنتا گل میخوره؟
الف)۴تا
ب)کمی بیشتر از ۴تا
ج)خیلی بیشتر از ۴تا
د)همون ۴تا

اطلاعیه جمعی از هواداران پرسپولیس:
ضمن تشکر از زحمات بی نظیر فدراسیون وشورای استیناف جهت حفظ پرسپولیس در لیگ برتر اعلام میداریم که تیم ما برای آسیایی شدن فقط به ۹امتیاز نیاز دارد لذا از ان مراجع محترم التماس دعا داریم.

دقت کردین با اینکه پرسپولیس نزدیک بود بره لیگ ۱ ولی باز طرفداراش پیامهایی میدن که…….!
انگار نه انگار چند بازیه که ۴تایی شدن !!!!!

آخرین خبر:
سازمان لیگ ضمن مخالفت با حضور دروازه بان خارجی در لیگ اعلام نمود ،که با توجه به توصیه فدراسیون ،باشگاه پرسپولیس از فصل آینده مجاز به استفاده از دو دروازه بان بطور همزمان در درون دروازه می باشد.

یک قانون نانوشته فوتبال می گوید :
لذت شکست های پرسپولیس مکمل لذت برد های استقلال می باشد.

پرسپولیس آسیایی میشه
اگر جدول برعکس بشه
به لطف فدراسیونو استیناف
پرسپولیس آسیایی میشه

عشقت کرده تو جون من ریشه
تو قهرمان منى همیشه
بذار بگن هرچى که دوست دارن
هیچ تیمى استقلال من نمیشه

میان رنگهای باغ هستی / فقط قرمز جدا کردن چه زیباست
تورا ای پرسپولیس، محبوب دلها / زعمق جان دعا کردن چه زیباست
پس از هر برد وهر پیروزی تو / غم دل را رها کردن چه زیباست
ز بهر برد تو بر تیم آبی / توکل بر خدا کردن چه زیباست
تو در فوتبال ایران بهترینی / تو را سرور صدا کردن چه زیباست

میان رنگهای باغ هستی / فقط قرمز جدا کردن چه زیباست تورا ای پرسپولیس، محبوب دلها / زعمق جان دعا کردن چه زیباست پس از هر برد وهر پیروزی تو / غم دل را رها کردن چه زیباست ز بهر برد تو بر تیم آبی / توکل بر خدا کردن چه زیباست تو در فوتبال ایران بهترینی / تو را سرور صدا کردن چه زیباست

شش یعنی سه ضرب دو/
هفده شهریور پنجاه و دو/
شش یعنی پرسپولیسی زنده است/
هرکسی آبی شود بازنده است/
شش یعنی ای قرمز نمیر/
سر میگیرد هر آبی به زیر/

پرسپولیس یعنى کتیبه دردل سنگ/تمدن،دین،هنر،تاریخ وفرهنگ/پرسپولیس یعنى همه نیک وبهنجار/چه پنداروچه گفتاروچه کردار/به رسم آریایى هاوشیران/به نام نامى مردان ایران/به رسم کوروش آن سردارپیروز/همه شادوهمه خندان وبهروز

برنده بازی دربی کدام تیم است ؟
الف ) استقلال
ب ) پـَـَـ نــه پـَـَــــ پرسپولیس!

استقلال از بس بزرگه اسمت قلب ادم می لرزه.بهار بخاطر تو تازه و پاک و سبزه.فقط اینو میدونم هرکی تورو ببینه.میگه که داشتن تو به عالمی می ارزه.حساب خوبی تو از همه دنیا جداست.یه قهرمان مثل تو فقط توی قصه هاست.

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا