اختصاصی ترجمه جلد سوم وقایع نگاری کین، سایه ی مار| به اتمام رسید

• شروع کننده موضوع A.Shadow
  • تاریخ شروع
A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
Untitled1 copy.jpg
سلام خدمت کاربران عزیز

پس از ترجمه ی موفقیت آمیز دو جلد از سه گانه ی وقایع نگاری کین، تصمیم گرفتیم ترجمه ی سومین جلد با نام سایه ی مار را نیز شروع کنیم.
البته لازم به ذکره که مسلماً در ترجمه ی جلد سوم با وقفه هایی، بعضاً طولانی، مواجه خواهیم بود. اما مطمئن هستم که دوستان عزیز با بزرگواری خودشون عذرخواهی بنده رو می پذیرند.

ترجمه ی این اثر بی شک ایراداتی به همراه خواهد داشت، از خوانندگان عزیز خواهشمندم این ایرادات را متذکر شده تا ترجمه ای با کیفیت ارائه دهیم.

برای دانلود جلد دوم با نام سریر آتش، به لینک زیر مراجعه بفرمایید.

http://forum.persianbax.ir/thread7701.html

واپسین بروز رسانی : 7 بهمن 1393

دانلود (برای دانلود بر روی لینک های زیر کلیک نمایید ) :

CH 1.pdf
CH 2.pdf
CH 3.pdf
CH 4.pdf
CH 5.pdf
CH 6.pdf
CH 7.pdf
CH 8.pdf
CH 9.pdf
CH 10.pdf
CH 11.pdf
CH 12.pdf
CH 13.pdf
CH 14.pdf
CH 15.pdf
CH 16.pdf
CH 17.pdf
CH 18.pdf
CH 19.pdf
CH 20.pdf
CH 21.pdf
CH 22.pdf

نسخه کامل : 3-The-Kane-ChroniclesThe-Serpents-Shadow.pdf
سخن پایانی :
به یاری خدا و با همت مترجم و ویراستار عزیز این مجموعه هم به پایان رسید. خوشحالم که پرشین بکس موفق شد پروژه ی وقایع نگاری کین رو به طور کامل به اتمام برسونه. هرچند در طول این مسیر بدقولی هایی کردیم اما از شما کاربران عزیز که با صبوری تحمل کردید و همیشه به ما لطف داشتید کمال تشکر رو دارم. جا داره از جناب hm19790 و وبسایت فارست که زحمت ترجمه ی این کتاب بر دوش ایشون بوده و جناب odika که ویراستاری فصول رو بر عهده داشتند، که حقاً اگه با همکاری این عزیزان نبود ترجمه ی کتاب به پایان نمی رسید، تشکر و قدردانی کنم. به هرحال اولین پروژه ی ترجمه ی پرشین بکس با تمام فراز و نشیب هاش به پایان رسید. امیدوارم در آینده بتونیم با پروژه های جدید در خدمت شما باشیم.
موفق و پیروز باشید.

پیوست ها

• CH 1_2.pdf
    411.5 کیلوبایت · بازدیدها: 953
  • CH 2.pdf
    336.5 کیلوبایت · بازدیدها: 932
  • CH 3.pdf
    469.6 کیلوبایت · بازدیدها: 827
  • CH 4.pdf
    383.3 کیلوبایت · بازدیدها: 846
آخرین ویرایش توسط مدیر:
A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
پاسخ : ترجمه جلد سوم وقایع نگاری کین، سایه ی مار

فصل اول:
یک مهمانی را خراب می کنیم.

پیوست ها

• CH 1.pdf
    411.5 کیلوبایت · بازدیدها: 658
mahdi-rafiei

mahdi-rafiei

کاربر تالار
کاربر تالار

ممنون خیلی عالی راستی یه پیشنهاد فایلای وت رو که نگه می داری درسته با استفاده از همین فایلای وورد هر سه تا کتاب از قبیل هرم سرخ و سریر اتش رو به صورت کتاب موبایل در بیار ب خدا کار 5 دیقست اگه درس کنی دعات می کنم

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

ممنون خیلی عالی راستی یه پیشنهاد فایلای وت رو که نگه می داری درسته با استفاده از همین فایلای وورد هر سه تا کتاب از قبیل هرم سرخ و سریر اتش رو به صورت کتاب موبایل در بیار ب خدا کار 5 دیقست اگه درس کنی دعات می کنم
سلام.
پیشنهاد خیلی خوبیه
حتما در اسرع وقت انجامش میدم:چشمک

13

13

کاربر تالار
کاربر تالار

سلام خدمت کاربران عزیز

پس از ترجمه ی موفقیت آمیز دو جلد از سه گانه ی وقایع نگاری کین، تصمیم گرفتیم ترجمه ی سومین جلد با نام سایه ی مار را نیز شروع کنیم.
البته لازم به ذکره که مسلماً در ترجمه ی جلد سوم با وقفه هایی، بعضاً طولانی، مواجه خواهیم بود. اما مطمئن هستم که دوستان عزیز با بزرگواری خودشون عذرخواهی بنده رو می پذیرند.

ترجمه ی این اثر بی شک ایراداتی به همراه خواهد داشت، از خوانندگان عزیز خواهشمندم این ایرادات را متذکر شده تا ترجمه ای با کیفیت ارائه دهیم.

برای دانلود جلد دوم با نام سریر آتش، به لینک زیر مراجعه بفرمایید.

http://forum.persianbax.ir/thread7701.html

هوووووووووووووووووووووراااااااااااا مرررررررررررررررسی
ایییییییییییییول
کارتون درسته

13

13

کاربر تالار
کاربر تالار

عاشششششقتونم
شادو کااااااارت درسته

آخرین ویرایش:
13

13

کاربر تالار
کاربر تالار

با قدرت برین جلو که همراهتون هستیم:thumbsupsmileyanim:

babak_qazvini

babak_qazvini

کاربر تالار
کاربر تالار

وای که چقدر حوشحال شدم
با قدرت تمام به پیششششششششششش

13

13

کاربر تالار
کاربر تالار

یه تشکر ویژه از اقای محمودی و سایت پرشین بکس بخاطر ترجمه جلد سوم کلا طوری شده که روزی 5 ساعت توی سایت پرشین بکس هستم
عاااااااااالیه

آخرین ویرایش:
armaneiran

armaneiran

کاربر تالار
کاربر تالار

سلام:
واقعا غافلگیر کننده بود، به خودم اجازه نمی دادم که برای ترجمه جلد سه ازتون خواهش کنم، اما خودتون ال اکرام بال اتمام کردین.
دستتون درد نکنه و پایدار باشین، که خواهید بود.
بدون شک این ترجمه هم بر لطفی که به کل ادبیات این مرز و بوم تا به حال کردین افزوده میشه.
سپاس بی کران :گل
53.gif
53.gif

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا