زنده کردن خاطره (Crash)

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار
سلام ؛ این روزها بازار بازسازی و عرضه ی دوباره بازیهای قدیمی با نسخه ی HD و یا انتشار آنها در قالب دیجیتالی گرم است و گاه و بیگاه خبرهایی در این مورد می شنویم . گرچه بازیهای قدیمی آن روزها با حس وحال بازی های واقع گرایانه اَبَر گرافیکی ( :دی! ) امروز متفاوت اند ؛ تکرار دوباره ی بازیهای قدیمی می تواند زنده کننده ی خاطرات خوب گذشته باشد .

973a621042c71543d530cdcf89860229._.jpg

از جمله بازیهای خاطره انگیز و نوستالژیک شرکت سونی و استودیوی ناتی داگ که این روزها آن را با بازیهای بزرگی مثل TheLastOfUs و Uncharted به خوبی می شناسیم ؛ سری بازیهای Crash است !؟! گرچه چند سالی هست که از این بازی خبری نشنیدیم و تمرکز Naughty Dog روی بازیهای دیگر باعث شده فکر کنیم این عنوان کاملاً کنار گذاشته شده است؛ اما ظاهراً اینطور نیست و قرار است در آینده اخبار جالبی در مورد این بازی بشنویم !

شرکت اکتیویژن که هم اکنون مالک اصلی Crash محسوب میشود به تازگی اعلام کرده که برنامه هایی برای بازگرداندن این عنوان محبوب را در دستور کار خود دارد و از طرفی ناتی داگ هم همچنان این بازی را کنار نگذاشته و همچنان روی آن کار میکند ؛ اما سوال اینجاست آیا قرار است به یک نسخه بازسازی شده از همان بازیهای قبلی اکتفا شود و یا واقعاً پس از عرضه 6 سال از آخرین قسمت این بازی (گرچه بخش کارتینگ این بازی در سال 2010 برای موبایلها نیز منتشر شد! ) شاهد قسمت جدیدی از این بازی خواهیم بود ؟ و سوال مهم دیگر من ؛ آیا Activision میخواهد به طمع پول بیشتر خاطراتمان را خدشه دار کند ؟!؟

cfcf7848429903d15f06c480ed62762b._.jpg

درهرحال با اینکه Naughty Dog در حال کار بر روی Uncharted 4 است و قرار است به زودی بازی "آخرین ما" را برای کنسول PS4 لانچ کند ؛ این امید وجود داره که دوباره شاهد کارکترهای بامزه ی Crash هم باشیم .
بگذریم ؛ نظر شما چیه ؟ دوست دارید که Crash دوباره با عنوان جدیدی برگرده و یا اینکه اون رو برای همیشه به خاطرات سپردید ؟ دوست دارید برگشتن چه بازی دیگه ای رو ببینید ؟ با چه بازیهایی خاطره دارید ؟ منتظر نظراتون هستم ...

f91c08d69c408c424ad87ee8142aa06c._.jpg

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
واقعا عالی بود !
باید بگم واقعا یکی از بهترین بازی های عمرم همین بازی کراش بود ، قطعا انتشار نسخه جدید این بازی خیلی خوشایند هست ولی شاید نتونه به خوبی نسخه های قبلی و البته به یاد ماندنی باشه ؛ درست مثله بلایی که سر سونیک اومد ، واقعا اون نسخه دو بعدی سگا سونیک اصلا مزه دیگه ای داشت ! کراش هم به همون صورت هست ، یعنی هیچ نسخه شاید نتونه درخشش کراش در نسخه های پلی 1 و پلی 2 داشته باشه ! ولی خب با همه ی این تفاسیر بدمون نمیاد یک کراش امروزی رو تجربه کنیم !
دوباره متشکر امیر جان ، عالی بود !

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
آخ آخ :دی
ما بیشتر کارتینگشو بازی میکردیم
رو حالت دو نفره و بزن بزن
عالی بود امیر :)

NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته
من چقد اینو بازی میکردم هیچوقت هم نتونستم تا آخرش برم :دی

الان این شات برای ps4 :||

گرافیگ چرا انقد مزخرفه من بازی میکردم دیگه انقد پایین نبود ولی بازی های قدیمی با گرافیگ بالا بدن بیرون خیلی جذاب میشه

مرسی بابت تاپیک :دی

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار
من چقد اینو بازی میکردم هیچوقت هم نتونستم تا آخرش برم :دی

الان این شات برای ps4 :||

گرافیگ چرا انقد مزخرفه من بازی میکردم دیگه انقد پایین نبود ولی بازی های قدیمی با گرافیگ بالا بدن بیرون خیلی جذاب میشه

مرسی بابت تاپیک :دی

این عکس ها مال همون بازیهایی هستش که تو پلی استشین 1 و 2 بازی میکردیم نابغه! :دی البته در صورتی که کراش برگرده به احتمال بسیار قوی باز هم انحصاری سونی خواهد بود
و برای PS4 عرضه خواهد شد ...

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار
واقعا عالی بود !
باید بگم واقعا یکی از بهترین بازی های عمرم همین بازی کراش بود ، قطعا انتشار نسخه جدید این بازی خیلی خوشایند هست ولی شاید نتونه به خوبی نسخه های قبلی و البته به یاد ماندنی باشه ؛ درست مثله بلایی که سر سونیک اومد ، واقعا اون نسخه دو بعدی سگا سونیک اصلا مزه دیگه ای داشت ! کراش هم به همون صورت هست ، یعنی هیچ نسخه شاید نتونه درخشش کراش در نسخه های پلی 1 و پلی 2 داشته باشه ! ولی خب با همه ی این تفاسیر بدمون نمیاد یک کراش امروزی رو تجربه کنیم !
دوباره متشکر امیر جان ، عالی بود !

به نظرم اگه کراش بخواد دوباره عرضه بشه احتمال داره با مسائلی مثل گرافیک در گیر بشه ؛ به نظرم برای لذت بردن از یک بازی واقعاً لازم نیست گرافیک بازی فوق العاده باشه !

GreaT VampirE

GreaT VampirE

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال
هی روزگار یکی از بازیا مورد علاقه من
چقدر سر این بزی شرطی میزدیم:دی
یعنی کل عمرم دوران بچگی و موذلم شده بود راه مخفیا و غول ازاد کردن این کراش:دی
یعنی خیلی باحال بود...

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار
آره محمد (toAll) مسابقات کارتینگش که خیلی باحال بود ولی من به شخصه مراحل داستانیش رو دوستتر می داشتم ( :) ) یادتونه یه اتاقکی بود یه سری دروازه ( Portal ) داشت به سرزمین ها و مکانهای مختلف ؟ تو قسمت آخریش هم که بازی میکردم هم یادمه همین جوری بود ولی یکمی وسیع تر شده بود حالت یه دهکده ( یه شهر کوچیک ) رو داشت جالب بود یه جاش گیر کرده بودم نمی دونستم الان کجا باید برم که به مرحله ی بعدی بازی برسم ؟!؟( فکر کنم تموم کرده بودم بازی رو خودم حالیم نبود :دی)

Pb.GraphisT

Pb.GraphisT

گرافیست
مدیر ارشد گرافیک
آره محمد (toAll) مسابقات کارتینگش که خیلی باحال بود ولی من به شخصه مراحل داستانیش رو دوستتر می داشتم ( :) ) یادتونه یه اتاقکی بود یه سری دروازه ( Portal ) داشت به سرزمین ها و مکانهای مختلف ؟ تو قسمت آخریش هم که بازی میکردم هم یادمه همین جوری بود ولی یکمی وسیع تر شده بود حالت یه دهکده ( یه شهر کوچیک ) رو داشت جالب بود یه جاش گیر کرده بودم نمی دونستم الان کجا باید برم که به مرحله ی بعدی بازی برسم ؟!؟( فکر کنم تموم کرده بودم بازی رو خودم حالیم نبود :دی)
:دی

بازی جالبی بود
آره قسمت تله پورت هاشو یادمه

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا