عدالتی که پا بر کرامت انسان ها بگذارد عدالت نیست

• شروع کننده موضوع P4NISh3R
  • تاریخ شروع
P4NISh3R

P4NISh3R

Comming soon...
مدیر بازنشسته
شهردار تهران با تاکید بر اهمیت حفظ عزت و کرامت انسان ها گفت: حفظ عزت هر انسانی وظیفه همه است وحتی در عدالت نیزبا همه اهمیتی که دارد فلسفه اش آن است که باید کرامت انسان ها حفظ شود و عدالتی که پا بر کرامت انسان ها بگذارد عدالت نیست.
به گزارش همشهری آنلاین، محمد باقر قالیباف در همایش تجلیل از بازنشستگان سال های ۹۰ و ۹۱ شهرداری تهران، خطاب به بازنشستگان و مجموعه شهرداری گفت: در حضور شما پیشکسوتان و همسنگرانی که امروز در شهرداری مشغول هستید می گویم که بر این باورم که هویت و اساس هر سازمان به نیروی انسانی آن است و از روزی که به شهرداری نیز آمدم گفتم که آرزو دارم تا این سازمان را به سازمانی انسانی تبدیل کنم و اینکه انسان ها برایمان حرمت و موضوعیت داشته باشند و این سازمان انسان محور باشد.وی افزود: دردین اسلام نیز این گونه است که انسان می تواند همه چیز خود را برای اسلام بدهد اما برای اسلام حق ندارد عزت خود را بدهد و حفظ عزت هر انسانی وظیفه همه است.شهردار تهران تصریح کرد: در عدالت نیز با همه اهمیتی که دارد فلسفه اش آن است که کرامت انسان ها حفظ شود و عدالتی که پا بر کرامت انسان ها بگذارد عدالت نیست.قالیباف خاطر نشان کرد: شما عمری را صادقانه به بهترین مردم خدمت کردید و امیدوارم که من و سایر همکارانم با دعایتان توفیق خدمتگذاری به شما خادمان واقعی مردم را داشته باشیم.
913.jpg

آخرین ویرایش:
متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا