فرکانس شبکه نسیم؟!

• شروع کننده موضوع M.Bagheri
  • تاریخ شروع
M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
سلام دوستان
حتما میدونید که شبکه نسیم رسما افتتاح شده اما خبری از فرکانس این شبکه نیست... این تاپیک رو زدم تا اگر کسی فرکانس شبکه نسیم رو داره قرار بده تا همه استفاده ببرند...

Sent from my C6903 using Tapatalk

Sorena

Sorena

GaLaxY SolDier
کاربر تالار
کاربر فعال
سرچ بزنیم هم نمیاره ؟!؟!
الان میرم سرچ میزنم ببینم

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
سرچ بزنی فکر کنم بیاره ولی من حوصله دوباره چیدن کانال هارو ندارم:|

P@rtiz@n

P@rtiz@n

ريزه ميزه تالار
مدیر بازنشسته
من سرچ زدم خبری نبود :|

NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته
به نقل از ایسنا، پارامترهای دریافت شبکه نسیم روی ماهواره « BADR ۵ » با فرکانس ۱۱۸۸۰ و ماهواره «INTELSAT ۹۰۲» روی فرکانس ۱۱۵۵۵ اعلام شده است.
بنا بر اعلام، شبکه نسیم شبکه‌ای برای پخش تصاویر و مسابقات سرگرم‌کننده و آموزنده است که حدود یک سال است راه اندازی شده است.

با راه‌اندازی این شبکه روی ماهواره، امکان دسترسی آن در بخش زیادی از آسیا میسر می‌شود.

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
به نقل از ایسنا، پارامترهای دریافت شبکه نسیم روی ماهواره « BADR ۵ » با فرکانس ۱۱۸۸۰ و ماهواره «INTELSAT ۹۰۲» روی فرکانس ۱۱۵۵۵ اعلام شده است.
بنا بر اعلام، شبکه نسیم شبکه‌ای برای پخش تصاویر و مسابقات سرگرم‌کننده و آموزنده است که حدود یک سال است راه اندازی شده است.

با راه‌اندازی این شبکه روی ماهواره، امکان دسترسی آن در بخش زیادی از آسیا میسر می‌شود.
منظورم شبکه دیجیتال داخلیه

NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته
منظورم شبکه دیجیتال داخلیه

منظورت اینه

فرستنده سوم دیجیتال تهران در ایستگاه الوند، هنگام روشن شدن، از طریق کانال 34 (فرکانس ۵۷۸ مگاهرتز) در بخشی از مناطق تهران قابل دریافت می باشد

Pb.GraphisT

Pb.GraphisT

گرافیست
مدیر ارشد گرافیک
من خیلی وقته نسیم رو دارم
الان یه سالی میشه ... !

578000KHz

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا