نمایش اولین تریلر Uncharted 4 در نمایشگاه E3 2014

• شروع کننده موضوع hharddy
  • تاریخ شروع
hharddy

hharddy

کاربر تالار
کاربر تالار
سرانجام سونی یکی از مشهور ترین انحصاری های خود یعنی سری Uncharted 4 را برای کنسول نسل هشتمی خود یعنی PS4 تایید کرد و با انتشار یک تریلر زیبا از بازی این عنوان را با نام Uncharted 4 : A Thief’s End رونمایی کرد.

uncharted-4-a-thiefs-end-250x1401.jpg

این عنوان قرار است در سال ۲۰۱۵ بر روی PS4 عرضه شود و شخصیت اصلی آن همانند ۳ نسخه ی پیشین نیتین دریک می باشد. تریلر بازی یک تریلر سینماتیک و خیره کننده است که گویا با موتور گرافیکی بازی رندر شده است و چنین گرافیکی قرار است در خود بازی نیز وجود داشته باشد. شخصیت Sully درا ین تریلر عبارت ” برای آخرین بار” را به زبان می آورد و از سوی دیگر چهره ی زخم خورده نیتن در این تریلر خبر از یک بازی تاریک را می دهد. طبق اعلام تیم سازنده بازی با کیفیت ۱۰۸۰p و ۶۰ فریم در ثانیه اجرا خواهد شد و برای مدل سازی هر یک از شخصیت ها بیش دو برابر چند ضلعی ها به کار رفته در شخصیت جوئل در عنوان The Last of Us به کار رفته است.

دانلود تریلر Uncharted 4 ا کیفیت HD

lighting

lighting

Light Of GuidancE
کاربر ماندگار
من به خاطر انچارتد 2 ps3 خریدم:دی
فک کنم الان باید به خاطر انچارتد 4 ps4 بگیرم:|
خیل خوبه بازیش

lighting

lighting

Light Of GuidancE
کاربر ماندگار
اگه واقعا برات مقدرو هست حتما این بازی ها رو انجام بده چون شاهکار های نسل هفتم بودن!

KaShKoOl

KaShKoOl

یه مرد تنها و خسته
کاربر ماندگار
منم یکی از فانتزیام اینه که last of us بازی کنم :(

KaShKoOl

KaShKoOl

یه مرد تنها و خسته
کاربر ماندگار
هر چی محمد لایتینگ بگه درسته :پی

lighting

lighting

Light Of GuidancE
کاربر ماندگار
متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا