اختصاصی ویدیوهای نمونه از تکنیک های حافظه

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
در این پست سعی می کنم ویدئوهای مربوط به تکنیک های حافظه رو برای شما قرار بدم.

اولین ویدئو مربوط میشه به سیمون رینهارد درحالی که در مسابقات حافظه ی 2010 آلمان رکورد حفظ سرعتی کارت رو با زمان شگفت انگیز 21.90 ثانیه به ثبت می رسونه. پیشنهاد می کنم دیدن این ویدئو رو از دست ندید. در ضمن به جمله ی آخر ویدئو هم توجه کنید!

آخرین ویرایش:
A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
نوشتن 180 فرمول فیزیک از حفظ!
متن زیر رو از نوشته ی صاحب ویدئو ترجمه کردم که براتون قرار میدم:
من یک قصر حافظه برای چهار بخش آزمون MCAT ساختم: فیزیک، زیست شناسی، شیمی و شیمی آلی. این قصر شامل فرمول ها، تعاریف و اطلاعات اضافی ای هست که فکر کردم برای MCAT لازم است. در این ویدئو من بیشتر از 180 فرمول فیزیک را از قصر حافظه ی خودم فراخوانی می کنم.

من حالا می توانم معادله ها و تعاریف را بدون تردید «ببینم»، روابط را به طور شفاف در ذهنم بررسی کنم و بدون خطا بین آنها حرکت کنم. من به خصوص تمام متغیرهای داده شده را می بینم، مفهوم سوال را تشخیص می دهم و ذهنم به سرعت مجموعه ای تعاریف، معادلات و روابط لازم برای حل سوال را به من می دهد.

امیدوارم این ویدئو شما را تشویق کند که حفظ کردن معادلات را امتحان کنید.

بابت کیفیت پایین ویدئو عذرخواهی می کنم من تجربه ی زیادی در کار با دوربین ندارم.

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
حفظ 44 عدد باینری در یک ثانیه!
ریمون کامپایو جزو سریعترین حافظه های جهانه . در این ویدئو، در مسابقه 44 عدد باینری رو در یک ثانیه حفظ می کنه و رکورد خودش رو به ثبت می رسونه.
هنوز به طور دقیق از تکنیکش اطلاعی در دست نیست:| ( معلومه دیگه، نمی خواد کسی رکوردش رو بزنه :دی)

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
این هم ویدئویی از دانش آموز مهابادی که به حفظ صد رقم و کلمه می پردازه.

البته در آخر ویدئو گفته میشه که رکورد حفظ عدد در گینس 73 رقم هست :| حالا ما هم کاری که به رکوردهایی که هر ساله در مسابقات جهانی حافظه شکسته میشه و رکورد آکیرا هاراگوچی از ژاپن با حفظ صد هزار رقم از عدد پی نداریم:دی

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
خدایـــــــــا ! :دی
لامصــــــــــب ! :دی
چجوری اون جوری واقعا ؟! :b-eye:

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا