اختصاصی کلیپ دیدنی کانال epic از هنرنمایی های سعید معروف

• شروع کننده موضوع raul
  • تاریخ شروع
raul

raul

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال
a3a3ffc778578cd8575c6e643957e707.jpg

کانال پربیننده و شناخته شده Epic Volleyball این ویدیو بسیار زیبا را با نام «پاسوری که مالک زمان است» از حرکات بسیار دیدنی سعید معروف ساخت و البته با استقبال گسترده والیبال دوستان خارجی قرار گرفت.

لینک دنلود ویدیو

پاسوری که مالک زمان است

لینک موزیک متن کلیپ(موزیک All I want از Sarah Blasco)

Sarah Blasco - All I want.mp3

تیم ملی والیبال ایران در گروه ب بازی های لیگ جهانی والیبال 2015 پس از 4 شکست پیاپی با لهستان و امریکا ، 4 بازی دیگر خود را از روسیه (3-0 و 3-1) و امریکا (3-0 و 3-0) برد تا با 13 امتیاز پس از امریکای 17 و لهستان 16 امتیازی در رده سوم جای بگیرد.
سعید معروف که بهترین پاسو کنونی جهان نیز است رل به سزایی در پیروزهایی ایران داشته است.

ایران در روزهای 5 و 7 تیر با لهستان و 12 و 13 تیر نیز با روسیه بازی خواهد کرد. (زمان برگزاری و پخش همه بازی های ایران 21 می باشد)

e458679ad309a9f252af4c2296469c33.jpg

پیام مربی آمریکا به مردم آمریکا در مورد ایران :

«نخستین برداشت من از ایران این است که همه به شکل شگفتانگیزی مهماننواز هستند. همه با ما خیلی خوب بودند و تلاش مفرطی داشتند که مطمین شوند ما تجربه خوبی در این سفر داشته باشیم. من فکر میکنم که ما خیلی از این سفر لذت بردیم. این موقعیت رو داشتیم که در شهر گشتی بزنیم، به برج میلاد رفتیم و اندکی در مورد تهران آموختیم و فکر میکنم این برایمان خیلی خوب بود و غذای خوبی هم در کوهپایه تهران خوردیم. ما دوست داشتیم این کارها را انجام دهیم زیرا همه میدانیم که چهرهای که رسانهها از روابط ایران و آمریکا ترسیم کردهاند چندان دقیق نیست. احتمالا برای هر دو طرف همینطور است. چیزی که من میدانم و آنچه از وقت گذراندن با تیمهای ایران و آمریکا، پارسال و امسال آموختهام این است که روابط بین ملت ایران و آمریکا به هیچ وجه بازتابی از روابط بین دولتهایشان نیست و مردم ایران مردمی عالی هستند که با ما با مهربانی رفتار کردند و فکر میکنم که ما هم همین رفتار را نشان دادیم چون آمریکا هم کشوری عالی با مردمی عالی است. بله این جا جای بسیار خوبی است و پیامی که ما به خانه میبریم این است : سفر بی نظیری بود و بسیار مشتاقیم که دوباره به اینجا بیاییم و فکر میکنم درک بهتری از آن چه داخل و خارج ورزشگاه میگذرد پیدا کردهایم».

ba071308357d3021cdc521cec2be6b87.jpg

مهدی پاکدل ، شهرام حقیقت دوست و امیر جعفری
سرگرم دیدن بازی ایران و امریکا - 31 خرداد 94

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا