اولین اطلاعات از نسخه بعدی Hitman منتشر شد

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
مدتی بود که شایعات مختلفی پیرامون سری بازی های Hitman و نسخه بعدی این بازی به گوش می رسید، که با انتشار اعلامیه ای از طرف سازنده بازی یعنی IO Interactive، برخی از این شایعات خاتمه پیدا کرد.

AirportRender_Absolute_Final660x320-1.jpg

در پیغامی بلند بالا از طرف این استودیو آورده شده است که آن ها سخت بر روی نسخه بعدی این بازی AAA کار می کنند و همچنین اطلاعات جالبی هم از این نسخه جدید در این پیغام ارائه شده است.

در این اعلامیه آمده است که این بازی نسل بعدی بی نام با موتور Glacier 2 ساخته می شود،همان انجینی که در ساخت Hitman: Absolution به کار رفته بود و سعی در این شده است تا این عنوان جدید به نسخه های گذشته خود همچون Blood Money نزدیک تر شود. IO Interactive گفته است که بازی دارای بزرگترین محیطی است که تا به حال در این فرانچایز ساخته شده است،در بازی این امکان به بازیکن داده خواهد شد تا از هرچقدر که می خواهد از چک پوینت ها استفاده کند، گیم پلی حالت سند باکس به خودش گرفته است.

Contracts mode نیز به بازی برگشته است که این امکان را به بازیکنان خواهد داد که سناریو قتل های مورد علاقه خودشان را درست کنند و با دوستانشان به رقابت بپردازند و امتیاز کسب کنند.

به علاوه، IO گفته است که آن ها قابلیت "جیب جادویی" شخصیت بازی یعنی مامور 47 را حذف خواهند کرد.که با حذف این قابلیت دیگر شما نمی توانید هرچه قدر که دوست دارید با خودتان ابزار ها و اسلحه های مختلف بردارید و از آن ها برای کشتن استفاده کنید.با توجه به اینکه که در سری Hitman بیشتر تاکید بر روی محیط بازی و استفاده از آن در جهت بازی است، می توان گفت که این نسخه از این نظر خوب عمل خواهد کرد.

خبر های بیشتری از بازی نسل بعدی Hitman در ماه های آینده منتشر خواهد شد.

منبع:گیم ایمگ

NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته
پاسخ : اولین اطلاعات از نسخه بعدی Hitman منتشر شد

نه بابا خودش میزنه چرا برای مردم حرف در میارید:دی

senda

senda

Just Music
مدیر بازنشسته

کتش هم هیچ وقت عوض نمی کنه

فکر کنم فقیر

بیایید پول بزاریم یه دست کت شلوار سفید مارکدار براش بگیریم

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار

نه بابا خودش میزنه چرا برای مردم حرف در میارید:دی

رفیق جینگه منه ها !!!:ههخودش به من گفت مادرزاده:دیبعدشم کدوم آرایشگر میتونه اینجوری کل کنه طرفو ؟؟ من که اصن ندیدم هیتمن بره سلمونی!:دی

senda

senda

Just Music
مدیر بازنشسته

رفیق جینگه منه ها !!!:ههخودش به من گفت مادرزاده:دیبعدشم کدوم آرایشگر میتونه اینجوری کل کنه طرفو ؟؟ من که اصن ندیدم هیتمن بره سلمونی!:دی

اون که داداش روشن پژوه است

راست میگه دعوایی هر دوتاشون کچل هستند

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا