بستن اطلاعیه
مهمان عزیز؛ سلام.
برای دریافت جدیدترین مطالب (طنز،سرگرمی و ...) به کانال پرشین بکس در تلگرام بپیوندید
لینک : @persianbax

احتمال رويارويي فوتبال ايران و ايتاليا

 1. M.Bagheri مدیر کل تالار مدیریت کل تالار

  تاریخ عضویت:
  ‏8 آگوست 2011
  ارسال ها:
  21,430
  پسندیده شده:
  50,801
  امتیاز دستاورد:
  233
  جنسیت:
  مرد
  [​IMG]

  جام جم آنلاين: رئیس فدراسیون فوتبال ایران در سفر به ایتالیا، تفاهم نامه همکاری میان فدراسیون فوتبال دو کشور ایران و ایتالیا را منعقد کرد.


  به گزارش مهر، پس از برگزاری نشست علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال ایران با «جان کارلو آبته» رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا، توافق نامه همکاری بین فدراسیون فوتبال ایتالیا و ایران امضا شد.
  طبق این توافق نامه، همکاری این دو فدراسیون در جهت برگزاری کنفرانس ها و سمینارها، دوره های آموزشی و فنی، تبادل تجربه و مهارت در جنبه های ساختاری و مدیریتی و همچنین اقدامات لازم برای تاسیسات ورزشی، تجهیزات علمی و ورزشی، تبادل اطلاعات مربوط به آموزش کادرفنی و اهداف سازمانی، تبادل تجربیات، مهارت و آموزش، ایجاد مراکز ورزشی یا تاسیسات برای رقابت ها، آموزش و تبادل اطلاعات در زمینه فنی و تخصصی، مورد بررسی و توافق طرفین قرار گرفت.
  همچنین دو طرف در ارتباط با موارد خاص و روابط بین المللی به ویژه مواردی که در حیطه فعالیت های تعریف شده از سوی فیفا قرار دارند، مشاوره متقابل خواهند داشت.
  در ادامه نشست رئیس فدراسیون ایران با ایتالیا، اعضا در مورد تبادلات فنی و تخصصی به این تواقق رسیدند که پرسنل فدراسیون فوتبال ایران می توانند به تسهیلات کلاس های آموزشی و متخصصان فدراسیون فوتبال ایتالیا در رم خصوصا بخش فنی فدراسیون فوتبال ایتالیا در کوورسیانو دسترسی داشته باشند.
  ضمن اینکه پرسنل فدراسیون فوتبال ایتالیا می توانند به کلاس های آموزشی، تخصصی و تسهیلات فدراسیون فوتبال ایران در تهران یا شهرهای دیگر دسترسی داشته باشند که مهارت های لازم در زمینه مدیریت، بازاریابی، فعالیت های تبلیغاتی، تسهیلات ورزشی، مطالعه و تحقیق، مربیگری فنی، داوران، مدیریت فوتبال، توسعه فوتبال و نحوه انتخاب بازیکنان مستعد، فوتبال بانوان، فوتبال جوانان، فوتسال، علوم ورزشی در ارتباط با فوتبال، تحقیق در زمینه مسائل فوتبالی، قوانین و مقررات است، را مورد بحث وبررسی قرار دهند.
  در پایان قرار شد تا فدراسیون فوتبال ایران و ایتالیا در زمینه برگزاری دیدارهای دوستانه بین تیم های ملی دو تیم در رده های بزرگسالان (آقایان و بانوان)، امید، جوانان(آقایان و بانوان) و فوتسال همکاری های لازم را برای رشد و گسترش فوتبال با یکدیگر انجام دهند.
   
بارگذاری...
دیگر موضوعات مشابه - احتمال رويارويي فوتبال
 1. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  205
 2. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  122
 3. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  124
 4. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  181
 5. پاسخ ها:
  5
  نمایش ها:
  218
 6. پاسخ ها:
  4
  نمایش ها:
  180
 7. پاسخ ها:
  20
  نمایش ها:
  483
 8. پاسخ ها:
  2
  نمایش ها:
  251
 9. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  158
 10. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  165
 11. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  191
 12. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  177
 13. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  331
 14. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  339
 15. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  330