بستن اطلاعیه
مهمان عزیز؛ سلام.
برای دریافت جدیدترین مطالب (طنز،سرگرمی و ...) به کانال پرشین بکس در تلگرام بپیوندید
لینک : @persianbax

ارائه ي اينترانت داخلي به صورت رايگان در كشور

 1. A.Shadow مدیر کل تالار مدیریت کل تالار

  تاریخ عضویت:
  ‏8 آگوست 2011
  ارسال ها:
  4,593
  پسندیده شده:
  47,669
  امتیاز دستاورد:
  183
  مديرعامل شركت تعاوني فعال در حوزه ارتباطات تاكيد كرد: شركت مخابرات به عنوان يك رقيب انحصاري براي شركت هاي فعال در بخش it كشور است.
  به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، سيدجواد ميراسماعيلي در نشست خبري تعاوني هاي برتر كه در محل اداره كل تعاون خراسان رضوي برگزار شد، اظهار كرد: با توجه به خصوصي سازي و واگذاري اينترنت مخابرات به بخش خصوصي، شاهد كارشكني هايي براي ساير شركت هاي فعال در حوزه it هستيم.
  وي فقدان نقدينگي را از جمله مشكلات كشور در حوزه it دانست و يادآور شد: با توجه به اينكه بسياري از تجهيزات مخابراتي در كشور فراهم شده است، مي توان گفت كه تحريم ها در اين حوزه مشكلي ايجاد نكرده است.
  او از ارائه اينترانت داخلي به صورت رايگان و با سرعت متوسط به بالا توسط شركت تعاوني پيشگامان كوير يزد تا پايان سال جاري در كشور خبر داد و ادامه داد: را ه اندازي مركز عمليات داده يا soc براي نخستين بار در خاورميانه در استان يزد به عنوان استان پايلوت در كشور با سرمايه گذاري اوليه 600 ميليون دلار از ديگر دستاوردهاي شركت تعاوني پيشگامان كوير يزد در سال جاري خواهد بود.
  مدير عامل شركت تعاوني پيشگامان توسعه ارتباطات سناباد، سرعت پايين اينترنت و پهناي باند استيجاري كشور از كشورهاي منطقه را از ديگر مشكلات حوزه it دانست و بيان كرد: شركت تعاوني پيشگامان در سال جاري درصدد است از طريق درياي آزاد و اتصال فيبر نوري ايران به اروپا، كشور را تا 25 سال آينده از پهناي باند بي نياز كند.
  وي از راه اندازي بانك تجاري و بانكداري اينترنتي در كشور توسط شركت پيشگامان خبر داد و گفت: اكثر سودهاي پروژه ها در حوزه it به دليل استفاده از وام هاي بانكي به بانك و موسسات مالي و اعتباري مي رسد.
  ميراسماعيلي با اشاره به اينكه ملاك عمل در شركت هاي تعاوني وجود شخص است، خاطرنشان كرد: در شركت هاي سهامي عام و خاص شاهد اين موضوع نيستيم.

  منبع :ایسنا