بستن اطلاعیه
مهمان عزیز؛ سلام.
برای دریافت جدیدترین مطالب (طنز،سرگرمی و ...) به کانال پرشین بکس در تلگرام بپیوندید
لینک : @persianbax

با دايي مشورت مي كنم

 1. M.Bagheri مدیر کل تالار مدیریت کل تالار

  تاریخ عضویت:
  ‏8 آگوست 2011
  ارسال ها:
  21,429
  پسندیده شده:
  50,799
  امتیاز دستاورد:
  233
  جنسیت:
  مرد
  مدير عامل جديد باشگاه پرسپوليس گفت: دو روز است كه به دنبال علي دايي هستم و با وي تماس مي گيرم اما او يا موبايلش خاموش است و يا پاسخ نمي دهد. مي خواهم به عنوان يك دوست از مشورت هاي او استفاده كنم و كسي نمي تواند مانع اين موضوع شود.به گزارش مهر، محمد رويانيان مديرعامل جديد باشگاه پرسپوليس در مورد بحث دو شغله بودن خود و اين كه تصميم دارد در اين خصوص چه اقدامي بكند گفت: در ستاد مديريت حمل و نقل و سوخت كشور كارها برنامه ريزي شده، منظم و به طور هماهنگ انجام مي شود و قصد دارم به مرور زمان آنجا را ترك كرده تا به طور تمام وقت در خدمت پرسپوليس باشم.
  رويانيان در خصوص نحوه چگونگي انتخابش به عنوان مديرعامل باشگاه پرسپوليس اظهار كرد: عباسي رفيق قديمي من است او درباره انتخاب من حتي نظر رئيس جمهور را جويا شد و با كارشناسان مربوطه نيز مشورت كرد. من سي و سه سال است كه در عرصه هاي مختلف به نظام و مردم خدمت كرده ام و مردم مرا دوست دارند. بنابراين مسووليت پرسپوليس را قبول كردم چون جوانان، پرسپوليس، فوتبال و مديريت بحران را دوست دارم. من اگر نتوانم وظيفه خودم را به خوبي انجام دهم خودم مي گويم و عذرخواهي مي كنم.
  وي در خصوص حضور پيشكسوتان باشگاه پرسپوليس در اداره اين باشگاه تاكيد كرد: هر كس به من چيزي بياموزد من را شاگرد خودش كرده است. همه پيشكسوتان پرسپوليس بايد بيايند و باشگاه را اداره كنند. من به دنبال همه آنها مي روم و تمامي آنها را فرا مي خوانم و هر كدام كه دعوت من را قبول نكرد و براي كمك نيامدند به طورعلني اعلام كرده و وي را معرفي مي كنم. من كه به دنبال شهرت نيستم و همه اين موضوع را مي دانند. حتي اگر زماني بفهمم كه يكي از پيشكسوتان پرسپوليس مي تواند به عنوان مديرعامل موثرتر از من باشد خودم را كنار مي كشم و در كنار او در خدمت پرسپوليس خواهم بود.
  مديرعامل جديد باشگاه پرسپوليس همچنين خاطرنشان كرد: من هيچ گونه كري با فتح الله زاده ندارم. فتح الله زاده دوست من است. من حتي در مراسم تجليل از قلعه نويي نيز شركت كردم. من دوستان زيادي در باشگاه پرسپوليس دارم و رفاقت من با پروين به گذشته دور باز مي گردد. من از كودكي طرفدار پرسپوليس بودم و برايش سر و دست مي شكستم. هيچ ذهنيت و حس بدي نسبت به كسي نداشته و با همه دوست هستم.
  در امور فني دخالت نمي كنم
  رويانيان همچنين تاكيد كرد: من در امور فني تيم به هيچ وجه دخالت نمي كنم حتي اگر دو يا سه سال از مديريت من در باشگاه پرسپوليس بگذرد. كار فني را بايد پيشكسوتان پرسپوليس انجام دهند. من در حوزه هاي مديريتي سخت تر از پرسپوليس نيز سوابق خوبي دارم مثل راه اندازي پليس 110، سازماندهي نظام سوخت كشور، راهنمايي رانندگي و... بنابراين در مديريت ادعا دارم. در خيلي از سطوح بالاتر از اين به من پيشنهاد مديريت شده است ولي من آن را رد كرده ام و اگر به پرسپوليس آمده ام دليلش اين است كه پرسپوليس را دوست دارم.
  وي در خصوص احتمال تغييرات در باشگاه خاطرنشان كرد: تغيير چيزخوبي است و انسان را به فضاهاي جديدي وارد مي كند اما تغييرات بايد منطقي، علمي و تاثيرگذار باشند. ما مي خواهيم در مقطع فعلي تيم را درست حمايت كنيم. در حال حاضر از استيلي بايد حمايت شود. علي كريمي يك اسطوره ملي است و نياز به حمايت دارد. غلامرضا رضايي يك بازيكن ملي بوده و حقيقي نيز نشان داده دروازه بان خوبي است. همه كادر فني و بازيكنان تيم در حال حاضر نياز به حمايت ما دارند. من در پرسپوليس دنبال قهرمان بازي نيستم. من به بازيكنان تيم گفتم در بازي آينده خود، به فجر سپاسي آنقدر گل بزنيد كه دروازه اش از جا كنده شود. من با پروين رفيق هستم و سعي مي كنم رفاقتم را با وي حفظ كنم.
  مديرعامل جديد پرسپوليس تاكيد كرد: بدنبال اين هستم كه از تمام ظرفيت و پتانسيل پرسپوليسي ها استفاده كنم. الان دو روز است كه به دنبال علي دايي هستم و با وي تماس مي گيرم اما او يا موبايلش خاموش است و يا پاسخ نمي دهد، البته شايد دليلش اين است كه شماره من عوض شده و او آن را نمي شناسد. علي دايي مي تواند به من مشورت خوبي بدهد و من مي خواهم به عنوان يك دوست از مشورت هاي او استفاده كنم و كسي نمي تواند مانع اين موضوع شود.
  رويانيان كه ظهر امروز شنبه به شبكه جام جم رفته بود خاطرنشان كرد: راهكارهاي اقتصادي را در نظر گرفته ام كه به زودي اعلام خواهم كرد تا هواداران تيم پرسپوليس در داخل و خارج از كشور بتوانند از طريق اين راهكارها به تيم محبوب خود كمك مالي كنند.
  درود بر مخالفانم
  مديرعامل جديد پرسپوليس در خاتمه در خصوص نحوه چگونگي ارتباطش با هواداران پرسپوليس گفت: بزودي تغييرات اساسي در سايت باشگاه پرسپوليس ايجاد خواهيم كرد و تمام فيلترها را بر مي داريم تا هواداران بتوانند بدون هيچ گونه فيلتر و سانسوري نظر خود را به طور مستقيم بيان كنند تا ما بتوانيم از آن استفاده كنيم. من حتي ايميل شخصي خودم را نيز براي ارتباط مستقيم با هواداران اعلام مي كنم و همانطور كه اعلام كردم دوباره هم مي گويم درود بر مخالفانم.
  منبع : http://www.jamejamonline.ir/newstext.aspx?newsnum=100855010013
   
بارگذاری...
دیگر موضوعات مشابه - دايي مشورت مي كنم
 1. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  408
 2. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  208
 3. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  185
 4. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  200
 5. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  151
 6. پاسخ ها:
  3
  نمایش ها:
  438
 7. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  226
 8. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  216
 9. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  166