بستن اطلاعیه
مهمان عزیز؛ سلام.
برای دریافت جدیدترین مطالب (طنز،سرگرمی و ...) به کانال پرشین بکس در تلگرام بپیوندید
لینک : @persianbax

با نقره قاسمي نژاد، ايران سيزدهم شد

 1. M.Bagheri مدیر کل تالار مدیریت کل تالار

  تاریخ عضویت:
  ‏8 آگوست 2011
  ارسال ها:
  21,429
  پسندیده شده:
  50,800
  امتیاز دستاورد:
  233
  جنسیت:
  مرد
  امیر قاسمی نژاد به مدال نقره مسابقه های جام جهانی جودو در قزاقستان دست یافت.به گزارش ایسنا، در دیدار فینال وزن 81- کیلوگرم این رقابت ها، امیر قاسمی نژاد با یک امتیاز وازاری مغلوب اسلام بوزایف از قزاقستان شد و به مدال نقره دست یافت.
  قاسمی نژاد برای رسیدن به این مدال نقره به ترتیب در دور اول در 4 دقیقه و 42 ثانیه شیخوف از تاجیکستان را ضربه کرد. در دور دوم با یک امتیاز وازاری کاچار کالن از کانادا را شکست داد. در دور سوم مامین نبیف از ازبکستان را با یک امتیاز وازاری از پیش رو برداشت تا به مرحله نیمه نهایی صعود کند. در این مرحله هم فرمان کابولوف از ازبکستان را با یک امتیاز وازاری از پیش رو برداشت تا فینالیست شود.
  در دیگر اوزان نمایندگان ایران دستاوردی نداشتند و از دور رقابت ها حذف شدند. در وزن 60 کیلوگرم محمد جوانی که در دور اول با یک امتیاز وازاری و یک امتیاز یوکو زاماناکوف از قرقیزستان را شکست داده بود، با همین نتیجه در دور دوم مغلوب اسیم بتوف از ازبکستان شد و از دور رقابت ها کنار رفت.
  در وزن 73- کیلوگرم هم علی معلومات در همان دور نخست در 2 دقیقه و 22 ثانیه مقابل میرالی شاریپوف جودوکار سرشناس ازبک ایپون شد و از دور رقابت ها کنار رفت.
  در مسابقه های جودو جام جهانی قزاقستان که امتیاز کسب سهمیه ورودی المپیک را داشت، 256 جودوکار از 31 کشور حضور داشتند که در رده بندی نهایی تیمی، ایران با تنها مدال نقره امیر قاسمی نژاد در مکان 13 قرار گرفت.
  در این دوره از رقابت ها قزاقستان با 3 مدال طلا، 2 نقره و 5 برنز قهرمان شد. اسپانیا با 2 طلا، یک نقره و 3 برنز در جای دوم ایستاد. ازبکستان با یک مدال طلا، 4 نقره و 3 برنز مکان سوم را به خود اختصاص داد.
  نکته جالب در رده بندی تیمی این رقابت ها این است که تیم های اوکراین، ژاپن و ترکیه بعد از ایران قرار گرفتند.
  منبع : http://www.jamejamonline.ir/newstext.aspx?newsnum=100855083347
   
بارگذاری...