بستن اطلاعیه
مهمان عزیز؛ سلام.
برای دریافت جدیدترین مطالب (طنز،سرگرمی و ...) به کانال پرشین بکس در تلگرام بپیوندید
لینک : @persianbax

تكنولوژي قطر بلاي جان سپاهان شد

 1. M.Bagheri مدیر کل تالار مدیریت کل تالار

  تاریخ عضویت:
  ‏8 آگوست 2011
  ارسال ها:
  21,429
  پسندیده شده:
  50,800
  امتیاز دستاورد:
  233
  جنسیت:
  مرد
  قطري ها با استفاده ناجوانمردانه از تكنولوژي كنترل دماي استاديوم السد كه براي مسابقات جام جهاني 2022 آماده شده است تا بازيكنان از گرماي مفرط رنج نبرند، عامل شكست سپاهان شدند!.به گزارش ايسنا، عليرضا رحيمي مديرعامل باشگاه سپاهان گفت: به رغم حذف تيم فوتبال سپاهان از رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا همچنان نسبت به بازگرداندن اين تيم به گردونه بازي ها اميدوار است و در اين باره اظهار كرد: احساس مي كنم قانون كنفدراسيون فوتبال آسيا (AFC) در اينجا ايست كرده است چرا كه طبق آيين نامه اي كه نزد ماست سپاهان تخلفي نكرده و طبق آيين نامه اي كه مسوولان تيم السد قطر دارند، سپاهان تخلف كرده است! تيم ما در دو ديدار رفت و برگشت پيروز شد و بسيار تاسف بار است كه از گردونه رقابت ها كنار مي رود. ما وكلاي خوبي گرفتيم و پيگير شكايت به فيفا هستيم.
  رحيمي گفت: سه سوال اساسي درباره شرايط سپاهان همچنان در ذهن من وجود دارد كه متاسفانه پاسخي براي آنها نيست؛ اول آن كه چطور ورزشكاري كه با مبالغ قابل توجهي قرارداد جديدي را با باشگاه مي بندد، پرونده اي كه حاوي اطلاعاتي فني، پزشكي، حقوقي و... اوست، همراه ندارد؟! با اين وضعيت چطور با او قرارداد بسته شده است؟ سوال دوم هم اين كه حال بعد از دقت نكردن در عقد چنين قراردادي، مسوول بعدي كه وظيفه كنترل اخطارها و مسايل اين چنيني بازيكنان است، وظايفش را به درستي انجام نداده است؟!
  وي ادامه داد: بنده بيست روز است در سپاهان مشغول شدم؛ ما 110 پرسنل در باشگاه داريم و در اين مدت حتي يك نفر را جابجا نكردم. سوال سوم هم به پيدا كردن راه عبور از مشكلي كه برايمان پيش آمده مربوط مي شود كه با آيين نامه هاي متفاوتي از سوي AFC مواجه شديم! الان يك بچه هفت ساله هم مي داند كه بازيكن دواخطاره از بازي بعدي محروم است اما ما با قوانين تعجب آوري مواجه هستيم.
  مديرعامل باشگاه سپاهان تاكيد كرد: ما حتي اگر يك درصد هم شانسي براي سپاهان قائل باشيم تمام تلاشمان را براي اعاده حق  اين تيم بكار مي بنديم اما در عين باشگاه بايد نسبت به دو سوال اول پاسخگو باشد!
  رحيمي با انتقاد از عملكرد مسوولان قطري در برگزاري بازي سپاهان و السد، خاطرنشان كرد: قطري ها زشت ترين كار را با ما كردند و دماي هواي ورزشگاه را در نيمه دوم افزايش دادند! حين تمرين تيم كه يك روز پيش از بازي برگزار شد دماي هواي استاديوم بين ده تا پانزده درجه سانتيگراد بود. در جريان مسابقه و در نيمه نخست همين وضعيت وجود داشت اما در نيمه دوم كه ما دو گل از حريف پيش بوديم، دماي هوا را به بيش از پنجاه درجه سانتيگراد افزايش دادند.
  منبع : http://www.jamejamonline.ir/newstext.aspx?newsnum=100855514717
   
بارگذاری...
دیگر موضوعات مشابه - تكنولوژي قطر بلاي
 1. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  81
 2. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  131
 3. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  481
 4. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  109
 5. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  225
 6. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  125
 7. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  126
 8. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  115
 9. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  113
 10. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  88
 11. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  84
 12. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  89
 13. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  106
 14. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  98
 15. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  105