بستن اطلاعیه
مهمان عزیز؛ سلام.
برای دریافت جدیدترین مطالب (طنز،سرگرمی و ...) به کانال پرشین بکس در تلگرام بپیوندید
لینک : @persianbax

غرور استقلالي ها ، نگراني مظلومي

 1. M.Bagheri مدیر کل تالار مدیریت کل تالار

  تاریخ عضویت:
  ‏8 آگوست 2011
  ارسال ها:
  21,429
  پسندیده شده:
  50,800
  امتیاز دستاورد:
  233
  جنسیت:
  مرد
  تماشاي تيم برنده شهرآورد در بازي بعد از شهرآورد هميشه براي هواداران آن تيم لذت بخش است. حكايت امروز استقلال هم همين است. آبي ها پس از پيروزي در مقابل پرسپوليس حالا با آرامشي كه نظير آن را كمتر تجربه كرده بودند خود را آماده بازي با سايپا مي كنند. اما پيروزي با ارزش استقلال مقابل پرسپوليس به همان اندازه كه مي تواند در حركت روبه رشد استقلال تاثيرگذار باشد، مخرب هم مي تواند باشد. خوابيدن در باد آن پيروزي شرايط آبي ها را قطعا تحت الشعاع قرار خواهد داد.
  به همين خاطر هم مظلومي و دستيارانش در روزهاي اخير تلاش كرده اند تا به بازيكنان و هواداران استقلال القا كنند، شهرآورد تمام شده و ليگ از اين هفته با ديدارهايي سخت تر انتظار استقلال را مي كشد.
  با اين حال مظلومي در كنفرانس خبري قبل از بازي هم از اين نگراني صحبت كرد تا از اين طريق هشدار ديگري به بازيكنانش داده باشد: «من نگرانم چرا كه هميشه بعد از دربي بازيكنان تحت تأثير قرار مي گيرند. بعد از دربي چند بازيكن ما به اردوي تيم ملي رفتند و يكي دو نفر از آنها آسيب ديده برگشتند. با وجود اين از بچه ها خواسته ايم كه از دربي خارج شوند. سايپا تيم خوبي است، آنها قابل احترامند اما اين مسابقه براي ما بازي خانگي است و تلاش مي كنيم 3 امتياز را بگيريم و جايگاهمان را در صدر حفظ كنيم.»
  وي در ادامه درخصوص حضور چند استقلالي سابق در سايپا و اين كه چه نقشه هايي براي آنها دارد، گفت: «من به همه استقلالي هاي سابق احترام مي گذارم. آنها براي استقلال زحمت كشيده اند اما من نقشه اي براي بازيكن نمي كشم و اگر طرحي هم دارم براي تيم سايپا است چون مي خواهيم نتيجه مطلوب بگيريم.»
  در بازي امروز فريدون زندي همچون هفته هاي گذشته غايب است و كيانوش رحمتي هم به دليل 3 اخطاره بودن نمي تواند استقلال را همراهي كند. در اين بازي «وليد علي» هم كه بدون هماهنگي كادر فني تمرينات اين تيم را ترك كرده و به كويت رفته نيز غايب است، اما به گفته مظلومي مصدوميت مجتبي جباري، فرهاد مجيدي، خسرو حيدري و حنيف عمران زاده بهبود پيدا كرده و آنها مشكلي براي همراهي تيم ندارند.
  حريف امروز استقلال تيم سايپاست كه حداقل در همين 7 هفته گذشته بسيار پرفراز و نشيب ظاهر شده است. از پيروزي پرگل شاگردان مجيد صالح مقابل مس سرچشمه و داماش گيلان تا شكست مقابل تيم هاي ذوب آهن، نفت و صباي قم باعث شده نارنجي پوشان در همين هفته ها هم صدرنشيني را تجربه كنند و هم حضور دررده هاي مياني جدول را.
  حال بايد ديد سايپاي امروز كدام روي سكه را دارد؟ مجيد صالح، سرمربي اين تيم در كنفرانس خبري قبل از بازي گفت: «بازي سختي خواهد بود، چون استقلال صدرنشين جدول است و از حمايت تماشاگرانش برخوردار است. به اعتقاد من استقلال يكي از بهترين تيم هاي آسيا است كه در همه پست ها بازيكنان درجه يك دارد و از كادر فني مجرب نيز بهره مي برد. البته من هم براي اين بازي تدابيري دارم تا بتوانيم نقاط قوت حريف را مهار كنم.»
  سرمربي سايپا در ادامه با اشاره به شرايط تيمش تصريح كرد: «سايپا از ابتداي فصل روند رو به رشدي را داشته و از لحاظ فني به خواسته هايمان رسيده ايم، اما هنوز بازيكنانم به لحاظ روحي و رواني نيازمند خودباوري هستند. اميدوارم با كسب نتيجه اي خوب مقابل استقلال به اين خودباوري برسيم.»
  استقلال و سايپا در 10 سال اخير 21 بار در ليگ برتر و جام حذفي با هم بازي كرده اند كه حاصل آن 8 پيروزي براي آبي ها و 5 پيروزي براي نارنجي پوشان بوده است. آخرين بازي اين دو تيم با تساوي بدون گل به پايان رسيد و از آخرين پيروزي سايپا مقابل استقلال هم چيزي در حدود 4 سال مي گذرد. با اين پيش زمينه استقلال و سايپا از ساعت 30 / 18 امروز با قضاوت محسن قهرماني به مصاف هم مي روند.
  منبع : http://www.jamejamonline.ir/newstext.aspx?newsnum=100855136367
   
بارگذاری...
دیگر موضوعات مشابه - غرور استقلالي ها نگراني
 1. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  65
 2. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  208
 3. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  214
 4. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  199
 5. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  292
 6. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  874
 7. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  171
 8. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  169
 9. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  252
 10. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  178
 11. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  346
 12. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  223