بستن اطلاعیه
مهمان عزیز؛ سلام.
برای دریافت جدیدترین مطالب (طنز،سرگرمی و ...) به کانال پرشین بکس در تلگرام بپیوندید
لینک : @persianbax

غرور عامل شكست بسكتبال شد

 1. M.Bagheri مدیر کل تالار مدیریت کل تالار

  تاریخ عضویت:
  ‏8 آگوست 2011
  ارسال ها:
  21,429
  پسندیده شده:
  50,801
  امتیاز دستاورد:
  233
  جنسیت:
  مرد
  دبیر کل کمیته ملی المپیک با اشاره به ناکامی بسکتبال در دستیابی به سهمیه المپیک گفت: با توجه به برنامه‎های تمرینی و اردوهای برون مرزی برگزار شده انتظار داشتیم بسکتبال با قهرمانی به سهمیه المپیک دست یابد اما این تیم دور ازانتظارات بودبهرام افشارزاده در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن ابراز تاسف از اینکه بسکتبال امیدهای کاروان ایران برای کسب سهمیه المپیک در رشته تیمی را به باد داد، اظهارداشت: با توجه به عمکرد خوب فدراسیون در سال‎های گذشته، برنامه‎های تمرینی امسال تیم ملی که از خردادماه آغاز شد و انجام بیش از 15-10 سفر برون مرزی، انتظار داشتیم این تیم امسال قهرمان شود و سهمیه المپیک را بگیرد.
  وی با بیان اینکه تیم ملی بسکتبال بر خلاف انتظارات و برنامه‎هایی که داشت عمل کرد ادامه داد: تیم ملی بسکتبال آن طور که باید و شاید کار نکرد. البته این تیم در مرحله مقدماتی و مرحله دوم خیلی خوب پیش رفت و نتایج خوبی هم گرفت اما فکر می‎کنم همین پیروزی‎های متوالی باعث غرور بازیکنان شده و اجازه نداد در دیدار تعیین کننده برابر اردن خوب کار کنند.
  دبیرکل کمیته ملی المپیک ترکیب تیم ملی بسکتبال و تصمیمات "وسلین ماتیچ" در این زمینه را از دیگر عوامل تاثیرگذار در ناکامی تیم ملی بسکتبال عنوان کرد و یادآور شد: ارنج تیم ملی هم در شکست برابر اردن بی تاثیر نبود. با توجه به تجربه‎هایی که "وسلین ماتیچ" در مربیگری دارد، انتظار داشتیم این تیم خیلی بهتر از اینها عمل می‎کرد.
  افشارزاده تاکید کرد که ترکیب تیم ملی بسکتبال در دیدار برابر اردن و به خصوص در نیمه دوم اصلا خوب کار نکرد و نتوانست از موقعیت‎های به دست آمده استفاده کند.
  وی افزود: خوشبختانه خود آقای مشحون در محل برگزاری مسابقات هستند. امیدواریم وی پس از اتمام رقابت‎ها در مورد عملکرد تیم ملی بسکتبال آسیب شناسی های لازم را انجام دهد و از حالا برای موفقیت تیم ملی بسکتبال در بازی‎های آسیایی 2014 و پس از آن رقابت‎های انتخابی المپیک برزیل کار کنند.
  دبیرکل کمیته ملی المپیک تاکید کرد: به هر حال امکانات لازم برای بسکتبال ایران فراهم شده بود اما در نهایت حقیقت آشکار شد. در روز بازی ایران و اردن، حریف خیلی خوب کار کرد و از همه شوت‎ها برای کسب امتیاز استفاده کرد اما آن روز، روز بازی ایران نبود.
  افشارزاده تصریح کرد: در هر صورت این تجربه خوبی برای بسکتبال و ورزش ایران بود که اصلا حریف را ضعیف در نظر نگیرند. هر بازی مانند یک شطرنج است که برای گذر از آن باید حریف را به خوبی شناسایی کرد و هر حرکت را با دقت انجام داد.
  دبیر کل کمیته ملی المپیک در پایان گفتگو با خبرنگار مهر گفت: در هر صورت حالا از میان رشته‎های تیمی همه امیدمان به والیبال است. امیدواریم تیم ملی والیبال با توجه به برگزاری رقابت‎ها در تهران بتواند قهرمان شود و بدون دغدغه راهی مسابقات انتخابی المپیک شود و در نهایت سهمیه این بازی‎ها را به دست آورد.
  منبع : http://www.jamejamonline.ir/newstext.aspx?newsnum=100855055115
   
بارگذاری...
دیگر موضوعات مشابه - غرور عامل شكست
 1. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  65
 2. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  208
 3. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  214
 4. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  199
 5. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  296
 6. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  878
 7. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  171
 8. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  169
 9. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  252
 10. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  178
 11. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  346
 12. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  239
 13. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  79
 14. پاسخ ها:
  1
  نمایش ها:
  161
 15. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  77