هتل های مشهد
بستن اطلاعیه
مهمان عزیز؛ سلام.
برای دریافت جدیدترین مطالب (طنز،سرگرمی و ...) به کانال پرشین بکس در تلگرام بپیوندید
لینک : @persianbax

فامیله داریم

شروع موضوع توسط killer666 , ‏28 آگوست 2011 در انجمن خواندنی ها

1. killer666

killer666 demon is back

پسندیده شده:
    14,140
    امتیاز دستاورد:
    183
    شغل:
    killing
    عموم با خالم ازدواج کرده خواهرم پیشش روسری سرش می کنه ، میگم چرا؟!؟ میگه مگه نمی دونی که شوهر خاله به آدم محرم نیست!!! آبجی ای کیو سانی دارییم ما!!!

پسر عموم اومده خونمون میگه واسم یه ایمیل بساز ... گفتم اوکی یه 5 دقیقه واسا بسازم . بعد یه هویی گفت نه وایسا بیخیال . میگم چرا میگه فلش مموریمو نیاوردم چجوری ببرم خونمون !!؟؟ هنوز نمیدونه ایمیل چیه میگه واسم یکی بساز !!ای خداااااا.فک و فامیله داریم؟

با پسر 5 ساله خاله ام بازی می کردم یه شعر براش می خوندم آخر شعر بود تو دختری یا پسری؟ اون می گفت پسرم منم دوباره می گفتم تو دختر یا پسری؟ یهو کلافه شد شلوارشو کشید پایین گفت ببین من پسرم!!!!!!فک و فامیله داریم؟

داییم شب می خواست خونمون بمونه. رفت دستشویی بعد صدا زد: این مسواک مهمونتون کدومه من بزنم!!!!!فامیله داریم!

به خواهرم ميگن زود باش بچت رو بردار برو خونتون ميخوام سگ بيارم!مامانم قاط ميزنه مگه بچش سگه كه جا خاليش رو با سگ پر ميكني؟بابات سگه!بابام چشاش گرد شد و گفت:چرا باباش خودش سگه نميبيني شبا غذا بش نرسوني پارس ميكنه؟قند تو دله دامادمون آب شد با اين حرفا!فك و فاميله داريم

2. killer666

killer666 demon is back

پسندیده شده:
    14,140
    امتیاز دستاورد:
    183
    شغل:
    killing
    امروز صبح از خواب بیدار شدم متوجه شدم واسه سحری خواب موندیم , به مامانم میگم مامان چرا خواب موندی بیدارمون نکردی واسه سحر؟میگه نه خواب نموندیم فقط یادم رفت تو رو صدا کنم....مگه من جلبکم که یادت رفتههههههههههه؟؟؟؟ اینم مامانه؟؟؟؟؟؟؟

دبير شيمي بهم گفت گوساله منم گفتم خودتي!مدرسه بابام رو خواست!آقا اومده قضيه رو گفتن بهش در اومد گفت لابد يه چيزي ديده تو چهرت!حق با دبيرتونه!منم گفتم بابا گوساله ميدوني يعني چي؟ جلو معاونمون ميگه بله يعني من گاوم!اگه گاو نبودم كه بچه ي زبون درازي مثل تو نداشتم!معاونمون كه از خنده روده برشده بود!فك و فاميله داريم؟

به خواهرم مي گم: آبجي مشكي خيلي بهت مي آد. مي گه ايشالا بميري برات همه اش مشكي بپوشم! فك و فاميله ما داريم؟

یه خواهرزاده دارم 4سالشه ،رفتیم افطاری خونشونوبغل مامانم نشسته میگه:مادرجون این گرمنبندتو(گردن بند)میدی به من خیلی خوشگله...مامانم میگه باش مردم میگم اینو بدن به تو...میگه کی میمیری؟مامانم میگه معلوم نیست...بچه پررو برگشته میگه پس زود بمیر من اینو میخوام!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!فک و فامیله ما داریم؟؟؟؟

خاله ی پدرم از سفره مکه برگشته .. دارن ناهار میدن .. عموی ماهم اومد مثلا مهمون داری کنه برگشته رو به مهمونا با صدای بلند داد میزنه :" اقا هرکی کم داره بگه " ...ملتم همینوری مات موندن ! اخه من چی بگم فامیل دارم خیر سرم ؟؟؟؟؟

دیشب ساعت 2 رفتم که مامان بزرگمو برسونم خونشون 1 کوچه پایینتر از خونمونه میگه عزیزم بیا پیاده بریم یه ذره پاهام نرمشه گفتم چشم تا وسط کوچه رفتیم میبینم یهو زنگ یه خونرو زد گفتم مگه میشناسی که نصفه شب زنگشونو میزنی برگشت گفت نبابا حالا فرار کن!!!!!!!!ا اخه خدا این مامان بزرگه باحاله من دارم!!!

بارگذاری...
دیگر موضوعات مشابه - فامیله داریم
  1. P@rtiz@n
    پاسخ ها:
    0
    نمایش ها:
    253
  2. killer666
    پاسخ ها:
    5
    نمایش ها:
    313