بستن اطلاعیه
مهمان عزیز؛ سلام.
برای دریافت جدیدترین مطالب (طنز،سرگرمی و ...) به کانال پرشین بکس در تلگرام بپیوندید
لینک : @persianbax

فشار براي تغيير كادر فني پرسپوليس

 1. M.Bagheri مدیر کل تالار مدیریت کل تالار

  تاریخ عضویت:
  ‏8 آگوست 2011
  ارسال ها:
  21,429
  پسندیده شده:
  50,801
  امتیاز دستاورد:
  233
  جنسیت:
  مرد
  انتقادها از تيمي كه در 7 بازي گذشته اش فقط يك بار پيروز شده، بالا گرفته اما موضع حبيب كاشاني و حميد استيلي نسبت به قبل تغييري نكرده است؛ اولي همچنان در سكوت مديريت مي كند و دومي هم روي اين جمله اش پافشاري دارد كه؛ استعفا نمي دهم!
  پرسپوليس طي 10 سال اخير 5 بار به استقلال باخته است، اما هيچ گاه چنين مقابل اين حريف سنتي دست و پا بسته نبود. بار اصلي انتقادها پس از باخت جمعه شب قرمزها مقابل استقلال هم بيشتر به همين خاطر است. تيم حميد استيلي اگرچه يك پنالتي را تبديل به گل نكرد تا به زعم اين مربي نتيجه بازي عوض شود، اما در مقابل بيش از 5 بار هم در بسته ماندن دروازه اش خوش شانس بود تا نتيجه نهايي، كمترين مزد شاگردان پرويز مظلومي در قبال ارائه يك بازي برتر باشد.
  اولين منتقد پرسپوليس علي پروين، پيشكسوت باشگاه است كه خود در حمايت از تيم استيلي در روزهاي قبل از شهرآورد به تمرين قرمزها رفته بود. او كه پيروزي پرسپوليس را در اين بازي پيش بيني كرده بود، گفت: «به نظر من اين بازي سوال برانگيز بود، چرا كه اين پرسپوليس نسبت به بازي با ذوب آهن زمين تا آسمان فرق مي كرد. همه پرسپوليسي ها در تمرينات قبل از بازي خوب بودند اما در جريان بازي، جز علي كريمي هيچكس در حد و اندازه خودش نبود. اين تيم بايد بزودي تكاني به خودش بدهد چون رده پانزدهم جدول شايسته آنها نيست.»
  پروين در عين حال اميدوار است هرچه سريع تر تكليف اين تيم روشن شود تا هيات مديره با قدرت شروع به كار كند: «منتظر آقاي عباسي (وزير ورزش) هستيم تا ببينيم مي خواهد چه تصميمي بگيرد. اين بلاتكليفي به نفع هيچ كس نيست.»
  يكي ديگر از منتقدان تيم استيلي، فرشاد پيوس است كه مي گويد هيچ گاه تا اين اندازه پرسپوليس را ضعيف نديده است: «اگر پرسپوليس زيبا بازي مي كرد و مي باخت، ايرادي نداشت اما اين تيم هيچ برنامه اي نداشت كه البته يكي از دلايلش چينش بد حميد استيلي بود.»
  پيوس با معرفي علي كريمي به عنوان بهترين بازيكن قرمزها، به انتقاد از برخي بازيكنان اين تيم پرداخت و افزود: «به جرات مي گويم 3 بازيكن اين تيم اصلا در حد و اندازه پرسپوليس نيستند و در كار اين تيم كارشكني مي كنند و يكي از اين بازيكنان باعث شكست شد. به نظرم پيراهن پرسپوليس براي تن چند بازيكن اين تيم گشاد است.»
  پيشكسوت پرسپوليس با تاكيد بر اين كه حبيب كاشاني بايد از مردم عذرخواهي كند، ادامه داد: «او بايد پاسخگوي هواداران باشد چرا كه مسوول اين شكست هاست. اميدوارم با ورود وزير ورزش، پرسپوليس به روزهاي خوش گذشته برگردد و مردم يادي از گذشته كنند. اين پرسپوليس با اين شرايط و با اين مديريت به جايي نمي رسد.»
  پرسپوليس نياز به شوك دارد
  ديروز خيلي هاي ديگر، از جمله حسين عبدي و مهدي تارتار كه همين اواخر به عنوان مربي روي نيمكت پرسپوليس بودند و همين طور ابراهيم آشتياني كه يكي از بازيكنان پرسابقه حاضر در شهرآورد به حساب مي آيند هم از بازي پرسپوليس انتقاد كردند. در اين ميان نقطه نظر مشترك همه منتقدان اين است كه پرسپوليس نياز به يك شوك بزرگ دارد.
  حسين عبدي در اين باره گفت: «فرصت لازم به كادر فني داده شد و همه هم حمايت كردند، اما اين فرصت ديگر به پايان رسيده است و بايد تصميمات جديدي كه مي تواند راهگشا باشد، براي اين تيم گرفته شود.»
  تارتار هم بر اين باور است كه تغيير كادر فني و مديريتي پرسپوليس مي تواند يكي از راهكارهاي مثبت براي خروج از بحران باشد؛ نكته اي كه آشتياني، پيشكسوت پرسپوليس به نوعي ديگر بر آن صحه مي گذارد: «به نظر من استرسي كه از سوي حميد استيلي به بازيكنان انتقال يافت عامل شكست سرخپوشان در شهرآورد تهران بود. البته استيلي تنهاست و كسي را ندارد كه كمكش كند. پرسپوليس بايد يك كميته فني قوي داشته باشد كه كنار استيلي باشند و به او كمك كنند. نبايد اجازه دهند كه پيشكسوتان از باشگاه دور باشند.»
  واكنش استيلي
  با اين وجود واكنش حميد استيلي به همه اين انتقادها همان 2 كلمه اي است كه در ابتدا آمد؛ استعفا نمي دهم!او كه با برنامه 90 در 90 صحبت مي كرد، با بيان اين كه به كارش در پرسپوليس ادامه خواهد داد، گفت: «ماندن يا نماندن من به باشگاه مربوط است. من به عنوان يك مربي حرفه اي به كار خودم ادامه مي دهم و به كارم اعتقاد دارم. صددرصد ما در هفته هاي آينده نتيجه  مي گيريم.»
  در اين ميان شايد علي دايي از جمله معدود پرسپوليسي هايي بود كه از باخت تيم سابقش ناراحت شد، ولي انتقاد نكرد.
  سرمربي فصل گذشته قرمزها كه خيلي ها دليل ناكامي اين فصل پرسپوليس را بي ارتباط با جدايي او نمي دانند، گفت: «از شكست پرسپوليس ناراحت شدم و مي دانم كه هواداران اين تيم هم ناراحت و غمگين هستند بنابراين ترجيح مي دهم در اين شرايط حرفي نزنم، چراكه حرف زدن من قطعا از ناراحتي آنها كم نمي كند و دردي هم از پرسپوليس دوا نمي شود.»
  قرمزها كه ديروز به دليل شكست مقابل استقلال تمرينات را تعطيل كرده بودند از امروز بايد براي بازي با فجر شهيد سپاسي در حافظيه شيراز آماده شوند.
  رضا پورعالي
  گروه ورزش
  منبع : http://www.jamejamonline.ir/newstext.aspx?newsnum=100854441358
   
بارگذاری...
دیگر موضوعات مشابه - فشار براي تغيير
 1. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  461
 2. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  165
 3. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  224
 4. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  75
 5. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  33
 6. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  96
 7. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  516
 8. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  288
 9. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  220
 10. پاسخ ها:
  3
  نمایش ها:
  339
 11. پاسخ ها:
  1
  نمایش ها:
  271
 12. پاسخ ها:
  1
  نمایش ها:
  123
 13. پاسخ ها:
  3
  نمایش ها:
  417
 14. پاسخ ها:
  6
  نمایش ها:
  411
 15. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  1,168