هتل های مشهد
بستن اطلاعیه
مهمان عزیز؛ سلام.
برای دریافت جدیدترین مطالب (طنز،سرگرمی و ...) به کانال پرشین بکس در تلگرام بپیوندید
لینک : @persianbax

قطعی کندی اینترنت یا کندی قطعی اینترنت؟ (طنز)

شروع موضوع توسط A.Shadow , ‏10 ژانویه 2012 در انجمن مطالب طنز

 1. A.Shadow

  A.Shadow مدیر کل تالار مدیریت کل تالار

  تاریخ عضویت:
  ‏8 آگوست 2011
  ارسال ها:
  4,593
  پسندیده شده:
  47,669
  امتیاز دستاورد:
  183
  محل سکونت:
  Andishe
  بعضی چیزها کند می شود و بعضی چیزها قطع می شود. مثلا چاقو کند می شود و درخت قطع می شود. هیچوقت چاقو قطع نمی شود و هیچ وقت درخت کند نمی شود. اما اینترنت هم کند می شود و هم قطع.

  به گزارش خبر آنلاین، این روزها  طوری شاهد کندی اینترنت هستیم که گویی قرار است کم کم به کلی قطع شود اما علیرغم زحمات دلسوزانه مسئولان، این پروژه ملی به کندی پیش می رود و قطع نمی شود.
  پس فعلا به بررسی دلایل قطعی کندی اینترنت می پردازیم و در صورت امکان، در فرصت مناسب تری دلایل کندی قطعی اینترنت را هم بر خواهیم رسید.

  لنگر
  مدت هاست که کشتی ها برای حرکت کردن به جای بادبان از موتور استفاده می کنند، اما همچنان برای ایستادن از لنگر بهره می برند. لنگر برای ترمز کردن آنقدر چیز خوبی است که نه تنها باعث سکون کشتی، که باعث ترمز کردن اینترنت یک مملکت می شود.
  یکی از مهم ترین دلایل کندی اینترنت همین لنگر است. چراکه معمولا وقتی کشتی ها لنگر می اندازند، وی(یعنی لنگر) طی اقدامی ناعادلانه، عدل می افتد روی فیبر نوری اینترنت. سپس مسئولان متنی را به خبرگزاری ها می دهند که در آن اشاره شده دلیل کندی اینترنت افتادن لنگر بر روی فیبرنوری است، اما به دلیل سرعت کم اینترنت این خبر به دست مردم نمی رسد و فکر می کنند کسی عمدا سرعت اینترنت را کم کرده.
  و اینجاست که معلوم نیست مسئول کندی اینترنت وزارت ارتباطات است یا نیروی دریایی یا جایی دیگر.

  اژدر
  وقتی فیبر نوری از جای نامطمئنی مثل کف دریا رد می شود فقط لنگر نیست که اینترنت را تهدید می کند بلکه تسلیحات نظامی کشتی ها و ناوهای جنگی نیز هر لحظه خواب را بر فضای سایبری حرام می کنند.
  البته جای شکرش باقی است که اکثر سلاح های جنگی کشتی ها را مثل موشک و گلوله ی توپ و غیره به داخل آب راهی نیست و این تنها اژدر است که ممکن است به فیبر نوری برخورد کند و موجبات کاهش سرعت اینترنت را فراهم کند.
  و اینجاست که معلوم نیست مسئول کندی اینترنت وزارت ارتباطات است یا وزارت دفاع یا جایی دیگر.

  بندر
  تاکنون دریافتیم که لنگر و اژدر دو عامل مهم پایین آمدن سرعت اینترنت هستند. اما هر دو عزیز یاد شده انسان را یاد بندر می اندازند که گفته اند لنگر و اژدر همه در بندرند / آبروی اینترنت می برند
  در طول تاریخ، همواره شنیدن واژه ی بندر بشر را به یاد بندری می انداخت و بندری نیز به تندی اش مشهور بود. اما این روزها نه به یاد تندی، که شنیدن بندر آدمیان را به یاد کندی اینترنت می اندازد. پس نتیجه می گیریم که بی گمان بندر یکی از مهم ترین دلایل کندی اینترنت است.
  و اینجاست که معلوم نیست مسئول کندی اینترنت وزارت ارتباطات است یا سازمان بنادر یا جایی دیگر.

  کفتر
  بی تردید کفترها نیز هم از دلایل کندی اینترنت به حساب می آیند چرا که عادت دارند روی سیم بنشینند. از کجا معلوم، شاید آن سیم، سیم اینترنت باشد. و شاید نشستن کفتر بر روی سیم همان نتیجه افتادن لنگر بر روی فیبر نوری را داشته باشد. کفترها باید در این رفتارشان تجدیدنظری جدی کنند.
  اینجانب تاکنون بارها کفترها را دیده ام که دوتا دوتا روی سیم نشسته اند و در حال سند و رسیو هستند اما نمی دانند که با همین رفتار کودکانه  و کفترانه، تیشه به ریشه اینترنت می زنند و باعث می شوند که در مورد کندی اینترنت شایعاتی تاسف برانگیز بر سر زبان ها بیافتد.
  و اینجاست که معلوم نیست مسئول کندی اینترنت وزارت ارتباطات است یا سازمان حفاظت از محیط زیست یا جایی دیگر.

  ******

  این بود دلایل قطعی کندی اینترنت یا چه بسا دلایل کندی قطعی اینترنت.
  در پایان ترانه ای که زبان حال یک فیبر نوری در کف دریا است تقدیمتان می گردد تا در هنگام افول سرعت اینترنت ضمن ضرب گرفتن روی کیبورد آن را زمزمه کنید تا زمان سپری گردد و بلکه صفحه موردنظرتان بالا بیاید:

  از اون بالا کفتر می آید
  تق اینترنت در می آید

  از اون بالا اژدر می آید
  تق اینترنت در می آید

  از اون بالا لنگر می آید
  تق اینترنت در می آید...
   
  Pb.GraphisT، LORD، Sajjad MT و 5 نفر دیگر این ارسال را پسندیده اند
بارگذاری...
دیگر موضوعات مشابه - قطعی کندی اینترنت کندی قطعی اینترنت؟
 1. Night Spirit
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  307
 2. Night Spirit
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  214
 3. A.Shadow
  پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  348