بستن اطلاعیه
مهمان عزیز؛ سلام.
برای دریافت جدیدترین مطالب (طنز،سرگرمی و ...) به کانال پرشین بکس در تلگرام بپیوندید
لینک : @persianbax

مالکان "آيفون" وفادارترين کاربران

 1. M.Bagheri مدیر کل تالار مدیریت کل تالار

  تاریخ عضویت:
  ‏8 آگوست 2011
  ارسال ها:
  21,429
  پسندیده شده:
  50,800
  امتیاز دستاورد:
  233
  جنسیت:
  مرد
  نتایج یک نظرسنجی نشان می دهد که کاربران "آیفون" وفادارترین کاربران هستند به طوریکه علاقه ای ندارند از محصولات سایر شرکتها استفاده کنند. به گزارش خبرگزاری مهر، زمانی که کاربران تصمیم می گیرند یک محصول الکترونیک برای مثال تلفن همراه هوشمند خود را با مدل جدیدتری عوض کنند کمتر به سراغ محصولات همان شرکت می روند.
  این درحالی است که نتایج یک نظرسنجی که توسط موسسه تحقیقاتی UBS Investment Research انجام شده است نشان می دهد که کاربران اپل به "آیفون" بسیار وفادار هستند و زمانی که قصد خرید یک مدل بالاتر از تلفنهای همراه هوشمند را دارند ترجیح می دهند همچنان از اپل خرید کنند.
  نتایج این نظرسنجی که بر روی 515 کاربر تلفن همراه هوشمند انجام شد، حاکی از آن است که 89 درصد از کاربران "آیفون" اظهار داشتند که وقتی باید یک تلفن همراه هوشمند جدید بخرند نمی خواهند تولیدکننده خود را عوض کنند و ترجیح می دهند که از میان محصولات اپل یک مدل مناسب دیگر پیدا کنند.
  نزدیکترین درصد به اپل متعلق به کاربران HTC است به طوریکه 39 درصد از کاربرانی که از محصولات این شرکت تایوانی استفاده می کنند ترجیح می دهند همچنان سایر مدلهای این مارک را خریداری کنند.
  در رتبه سوم این طبقه بندی RIM قرار گرفته است. این شرکت کانادایی تولیدکننده تلفنهای همراه هوشمند "بلک بری" تنها در مدت 18 ماه نیمی از کاربران خود را از دست داده است. به طوریکه درصد وفاداری مالکان "بلک بری" در این مدت از 62 درصد به 33 درصد رسیده است.
  براساس گزارش Apple Insider ، رتبه های چهارم و پنجم این رده بندی به سامسونگ و موتورولا اختصاص یافته است. به طوریکه کاربران محصولات این دو شرکت به ترتیب 28 و 25 درصد به مدلهای مختلف تلفنهای همراه این شرکتها وفادارند.
  این درحالی است که درصد وفاداری کاربران نوکیا به محصولات این شرکت فنلاندی تنها 24 درصد است.
  منبع : http://www.jamejamonline.ir/newstext.aspx?newsnum=100854996788
   
بارگذاری...